Telefonunuzda veya bilgisayarınızda video dönüştür işlemi yapmak için sorunsuz ve ücretsiz bir yöntem mi arıyorsunuz? Piyasada bu konuda birçok seçenek bulunmasına rağmen en iyi videoya dönüştürme aracını bulmak zor olabilir. Bu nedenle, işinizi kolaylaştırmak için sizlere hem telefonlarınızda hem de bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz videoyu müziğe çevirme uygulamaları hakkında bilgi vereceğim.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile bir Videoyu Ücretsiz olarak MP4 veya MP3’e Dönüştürün

Android için bir video format dönüştürme uygulaması arayanlar için Android için Snappea ilk seçim olmalıdır. Bu videoya dönüştürme uygulaması, YouTube veya herhangi bir platformdan indirmek istediğiniz videoları uygulama üstünde açabilir. Ayrıca, video dönüştür işlemi gerçekleştirerek dosyayı MP4 veya MP3 olarak ve 720P, 1080P, 2K ve birçok farklı çözünürlüklerde kaydedebilir. Son olarak, Snappea video format dönüştürme uygulamasını kullanmak için cihazınızı “rootlamanız” gerekmiyor!

convert video

İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını yükleyin.

En iyi videoyu müziğe çevirme uygulaması olan Android için Snappea’yi yüklemek için uygulamanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adım 2: Dönüştürmek için bir YouTube videosu bulun.

İşleri kolaylaştırmak için YouTube’u çalıştırabilir ve indirmek istediğiniz YouTube videosunu açabilirsiniz. Videoyu açtıktan sonra adres çubuğuna giderek videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

convert video

convert video

Adım 3: Videoyu Snappea Videoyu Müziğe Çevirme Uygulaması üzerinde açın.

Bir video dönüştürmek istediğinizde Snappea videoya dönüştürme uygulamasını başlatabilir ve daha önce kopyaladığınız URL’yi uygulamanın arama çubuğuna yapıştırabilirsiniz.

convert video

Adım 4: Tercih Edilen Format olarak MP4 veya MP3’ü seçin

Videoyu Snappea video format dönüştürme uygulamasında açtıktan sonra alttaki indirme simgesine dokunabilirsiniz. Burada, hedef format olarak MP4 veya MP3’ü ve tercih ettiğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz.

convert video

Adım 5: Videoyu dönüştürün ve çevrimdışı olarak kaydedin.

Son olarak, “İndir” simgesine tekrar dokunabilir ve Android için Snappea’nin MP4 / MP3 dosyasını telefonunuza başarıyla kaydetmesini bekleyebilirsiniz.

Snappea Çevrimiçi: Windows / Mac / Linux / iOS için Video Dönüştürücü

Herhangi bir çevrimdışı video dönüştürücü kullanmak yerine, web tabanlı bir video dönüştürme sitesi denemenizi tavsiye ederim. Örneğin, bir videoyu istediğiniz gibi dönüştürmek için Snappea’nın resmî web sitesine gidebilirsiniz. Video dönüştür işlemleriniz için kullanabileceğiniz bu video dönüştürme sitesine herhangi bir kurulum gerektirmeden tüm tarayıcılardan erişebilirsiniz. Ayrıca, Snappea video dönüştürme sitesi ile herhangi bir dosyayı MP4 / MP3 formatında ve farklı boyutlarda kaydedebilirsiniz.

convert video

Adım 1: Herhangi bir video hakkında arama yapmak için YouTube’a gidin.

YouTube’un web sitesini veya uygulamasını ziyaret edebilir ve seçtiğiniz bir videoyu bulmak için YouTube’u kullanabilirsiniz.

convert video

Adım 2: Dönüştürmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulduğunuzda Paylaş simgesine dokunun ve videonun URL’sini panoya kopyalayın.

convert video

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi açın ve URL’yi yapıştırın.

Kopyalama işlemini yaptıktan sonra Snappea’nin resmî web sitesini ziyaret edebilir ve daha önce kopyaladığınız URL’yi arama motoru aracılığıyla aratabilirsiniz.

convert video

Adım 4: İstediğiniz formatı ve çözünürlüğü seçin.

Snappea video dönüştürme sitesi videoyu işlerken bir süre bekleyin. Daha sonra, Desteklenen format / çözünürlük seçeneklerinden herhangi birini seçmeniz yeterli olacaktır.

convert video

Adım 5: Videoyu MP4 veya MP3 olarak dönüştürün

Son olarak, MP4 veya MP3 seçeneğinin yanındaki “İndir” butonuna tıklayın ve dosyanın indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi’nin yardımıyla, herhangi bir videoyu tercih ettiğiniz formatta ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz.

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

video dönüştür

on Aug 03, 2021

Diğer Araçlar