İstediğiniz her filmi ücretsiz bir şekilde indirmek ister misiniz? Bu soruya “Evet” cevabını verdiyseniz doğru adrestesiniz! Snappea Film Dönüştürücü ve onun film dönüştürme özelliği ile istediğiniz her filmi tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde cihazlarınızda depolayabilirsiniz. Bütün bu işlemleri kurulum gerektirmeyen bir şekilde yapmak istiyorsanız da hiç sorun değil! Snappea’nin internet sitesi aracılığıyla erişebileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile kurulum ile hiçbir şekilde uğraşmadan film indirebilirsiniz. Bütün bunları yapmak için aşağıda bulunan iki basit kılavuzu takip edebilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile Android Cihazlara Ücretsiz Film İndirmek

Android için Snappea Film Dönüştürücü ile istediğiniz herhangi bir filmi sadece basit birkaç adımı uygulayarak indirmeniz mümkün! Fakat Android için Snappea’nin özellikleri sadece bununla sınırlı değil. 480P’dan 4K’ya ya kadar çok geniş bir çözünürlük skalasında film indirme olanağı sunan Android için Snappea, aynı zamanda Akıllı Gece ve Resim İçinde Resim özellikleri gibi çoğu ücretsiz programda bulunmayan özellikleriyle rakiplerini geride bırakıyor. Bu müthiş uygulamanın film dönüştürme özelliğini kullanarak istediğiniz filmleri indirmek isterseniz aşağıdaki adımları uygulayın ve gerisini Androd için Snappea’ye bırakın!

film dönüştürücü indir

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi indirin ve kurun.

Android için Snappea’yi cihazınıza kurmadan önce cihazınızın “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Ayarlar<Güvenlik sekmelerine giderek aktifleştirebileceğiniz bu ayarı aktifleştirdikten sonra Android için Snappea’yi kurmaya hazırsınız! Uygulamanın resmi internet sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilir ve kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u kullanarak bir YouTube videosu bulun.

YouTube’un arama çubuğuna aradığınız video ile ilgili anahtar kelimeleri yazarak indireceğiniz videoyu kolaylıkla bulabilirsiniz. İndirmek için bir video bulduktan sonra, üçüncü adıma geçin.

film dönüştürücü indir

Adım 3: YouTube videosunun bağlantısını “Paylaş” butonunu kullanarak kopyalayın.

İndireceğiniz YouTube videosunun bağlantısını, videonun altında bulunan “Paylaş” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan “Bağlantıyı Kopyala butonuna basarak çok kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz.

film dönüştürücü indir

Adım 4: Kopyalanan bağlantıyı Android için Snappea’de kullanın.

“Paylaş” butonunu kullanarak kopyaladığınız bağlantıyı Android için Snappea’nin arama çubuğuna yapıştırın ve bir arama işlemi gerçekleştirin.

film dönüştürücü indir

Adım 5: Videonun formatını ve çözünürlüğünü seçin.

Android için Snappea film dönüştürme programı ile indirmek üzere olduğunuz videonun çözünürlüğünü ve formatını seçmelisiniz. Bu seçimden sonra “İndir” butonuna tıklayabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi kısa bir süre içinde başlayacaktır.

film dönüştürücü sitesi

Snappea Çevrimiçi ile Kurulum ile Uğraşmadan Bedava Film İndirmek

Özellikle Windows, Mac (iMac), Linux, iOS (iPhone) kullanıcıları için hazırlanmış olan Snappea Çevrimiçi ile istediğiniz filmleri hiçbir kurulum ile uğraşmadan dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. MP3-MP4 formatında sınırsız uzunlukta ve sayıda video dönüştürme ve indirme imkânı sunan Snappea Çevrimiçi, Android bir cihaza sahip olmayan kullanıcılar için en iyi alternatiflerden birisi olarak öne çıkıyor. Android için Snappea gibi bir film dönüştürücü olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

film dönüştürücü sitesi

Adım 1: Dönüştürme işlemi için YouTube’u açın ve bir YouTube videosu bulun.

Snappea Çevrimiçi’nin dönüştürme hizmetinden yararlanmak için bir YouTube videosu bulun. Bunu yapmak için, YouTube’un arama motoruna aradığınız video ile ilgili anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

film dönüştürücü sitesiAdım 2: Dönüştüreceğiniz YouTube videosunun bağlantısını alın.

Eğer bir bilgisayar kullanıcıysanız tarayıcının yukarısında bulunan bağlantıyı kopyalayarak bu adımı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil kullanıcıysanız bu adımı gerçekleştirmek için videonun altında bulunan “Paylaş” butonunu kullanabilirsiniz.

film dönüştürücü sitesi

Adım 3: Aldığınız bu bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın.

Bir önceki adımı uygulayarak aldığınız bu bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırarak aratabilirsiniz.

dönüştürücü film

Adım 4: Çözünürlüğü ve formatı seçtikten sonra “İndir” butonuna basın ve indirmeyi başlatın.

Artık son aşamadasınız. İstediğiniz çözünürlüğü ve formatı seçtikten sonra indirmeyi başlatmak için “İndir” butonunu kullanın.

dönüştürücü film

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

film dönüştürücü

Android için Snappea film dönüştürme programı ve Snappea Çevrimiçi film dönüştürme sitesi ile istediğiniz filmleri dönüştürmek ve indirmek işte bu kadar kolay! Sizler de sürekli gelişmekte olan Snappea ailesine katılıp bu müthiş hizmetleri deneyimlemek isterseniz Snappea’nin web sitesini ziyaret edebilir ve Snappea’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Apr 22, 2022

Diğer Araçlar