“En iyi online video dönüştürücü hangisi?” sorusuna bir cevap arıyorsanız doğru adrese geldiniz! Bugün sizlere tanıtacağımız Snappea Çevrimiçi ve onun online video dönüştür özelliği sayesinde hiçbir kurulum işlemiyle uğraşmadan kolay ve ücretsiz bir şekilde online video dönüştürme işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca, sizlere 3 farklı online video çevirici daha tanıtacağız. Fakat Snappea’nin müthiş özelliklerini deneyimledikten sonra Snappea hariç hiçbir online video çevirici kullanmayacağınıza eminiz!

Birinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Alternatifini Tanıyın

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Kurulum Yapmadan Ücretsiz Video Dönüştür: Snappea Çevrimiçi

Sizleri Snappea Çevrimiçi ile tanıştırmamıza izin verin! En iyi online video dönüştürücü olan Snappea Çevrimiçi ile MP3-MP4 videolar indirebilir, dönüştürücünün ana sayfasını kullanarak YouTube ile uğraşmadan bütün aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha birçok farklı özelliğe sahip olan Snappea Çevrimiçi’yi ve onun online video dönüştür özelliğini keşfetmek isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki kılavuzu takip etmek!

video dönüştürücü online

Adım 1: YouTube’u açın ve dönüştüreceğiniz videoyu bulmak için uygulamada gezinin.

YouTube’un arama moturuna dönüştürmek istediğiniz video ile ilgili kelimeleri yazarak istediğiniz videoyu bulabilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra lütfen bir sonraki adıma geçin.

video dönüştürücü online

Adım 2: Videonun URL’sini kopyalayın.

YouTube’u bilgisayar aracılığıyla kullanıyorsanız tarayıcının yukarısında bulunan URL’yi kopyalayabilirsiniz.

Mobil cihazlarda ise videonun bağlantısını kopyalamak için “Paylaş” butonunu kullanabilirsiniz.

video dönüştürücü online

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi açın ve kopyaladığınız URL’yi arama motorunu kullanarak aratın.

Artık Snappea Çevrimiçi’nin müthiş özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz! Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın ve aratın. Bu işlem sonrasında indirmek istediğiniz videoyu bulmuş olacaksınız.

Eğer başka bir video indirmek isterseniz ilk adıma dönmekle uğraşmak zorunda değilsiniz! Çünkü Snappea Çevrimiçi’nin sahip olduğu arama motorunu kullanarak da istediğiniz videoyu kolaylıkla bulabilirsiniz. Aradığınız videoyla alakalı anahtar kelimeleri arama motoruna yazın ve Snappea’nin sizler için videoyu bulmasına izin verin!

video dönüştürücü online

Adım 4: Formatı ve çözünürlüğü seçin.

Artık son adımdasınız! İndirmeye başlamadan önce videonun çözünürlüğünü ve formatını seçmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra, indirmeyi başlatmak için “İndir” butonunu kullanabilirsiniz.

video dönüştürücü online

3 Adet Snappea Çevrimiçi Alternatifi

Sizlere, Snappea Çevrimiçi’ye alternatif olarak kullanabileceğiniz 3 adet online video dönüştürücü tanıtmak istiyoruz. Bu video dönüştürücülerin bazılarını indirmeniz gerekirken, bazıları da sadece iOS veya Android cihazlarda çalışıyor. Bu nedenle, bütün bu uygulamaların yaptığı işlemlerin tamamını tek bir hizmette toplayan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak bütün indirme ve dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Music Downloader & Player

Music Downloader & Player’ı kullanarak iOS cihazlarınıza medya dosyaları indirebilirsiniz. Oluşturduğunuz çalma listelerindeki müziklerin doğru sırada çalmaması gibi bazı teknik hatalara sahip olan bu uygulama, çoğu kullanıcı tarafından pek tercih edilen bir online video çevirici değil.

video çevirme online

Tube Ninja

Sadece 2 basit adım uygulayarak hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Tube Ninja, sizlere 500 farklı platformdan cihazınıza medya dosyası indirme imkânı sunuyor. Genel olarak basit bir kullanıma sahip olan Tube Ninja’nın en büyük eksisi olarak çok fazla çözünürlük ve format seçeneğine sahip olmamasını gösterebiliriz.

video dönüştürme online

MP3 YouTube

Adından da anlaşılabileceği üzere MP3 YouTube sayesinde istediğiniz YouTube videolarını cihazınıza indirebilirsiniz. Çözünürlük ve format seçmeye olanak sağlamaması gibi önemli eksileri bulunan MP3 YouTube, hızlı ve çok fazla detayla uğraşmadan MP3 indirmek isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi oluyor.

video dönüştürme online

Sahip olduğu online video dönüştür özelliği sayesinde bütün video dönüştürme işlemlerinizi çok kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan Snappea Çevrimiçi, online video dönüştürme işlemleriniz için vazgeçilmez bir uygulama olacak! Yukarıdaki basit adımları uygulayarak kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea’yi  denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

online video dönüştürücü

on Apr 22, 2022

Diğer Araçlar