Freemake’in popülerliğini reddedemeyiz. Neredeyse 100 milyondan fazla kullanıcısı olan bu programın kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Fakat Freemake de çoğu uygulama gibi birçok eksiye sahip. İndirme işlemi yapabileceğiniz platformların sayısının çok az olması, uygulamayı indirmeden yapabileceğiniz işlemlerin aşırı kısıtlı olması ve uygulamanın çok da kolay bir kullanıma sahip olmaması gibi problemler nedeniyle internet, Freemake’den memnun olmayan ve Freemake Video Dönüştürücü alternatifi arayan insanlarla dolmaya başladı. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmak için iki adet alternatif tanıtmaya karar verdik. Aşağıda bulabileceğiniz iki ücretsiz video dönüştürücü Freemake alternatifi ile artık Freemake ve onun can sıkıcı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Birinci Bölüm: Android Alternatifini Tanıyın

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Alternatifini Tanıyın

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Ücretsiz Freemake Alternatifi: Android için Snappea

Freemake Video Dönüştürücü programı için en büyük alternatiflerden birisi olan Android için Snappea, Freemake’in sahip olduğu çoğu problemi çözüyor ve eşsiz özellikleri sayesinde kullanıcılarına çok daha iyi ve basit bir kullanım sunuyor. 480P-4K ve MP3-MP4 gibi onlarca farklı çözünürlükte ve formatta video indirme seçeneği sunan Android için Snappea, Akıllı Gece Modu gibi Freemake’de bulunmayan özellikleriyle de dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde, hiçbir üyelik gerektirmeyen Android için Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

freemake video dönüştürücü

İndir

Adım 1: Yükleme öncesi yapılması gereken ayarların yapılı olduğuna emin olduktan sonra, Android için Snappea’yi yüklemek için uygulamanın internet sitesini ziyaret edin.

Ücretsiz video dönüştürücü Freemake alternatifi olan Android için Snappea’yi kurmadan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verdiğinden emin olmalısınız. Ayarlar ???? Güvenlik sekmelerine gidip kontrol edebileceğiniz bu ayar eğer aktif değilse, aktifleştirin.

Ayarı aktifleştirdikten sonra Snappea’nin web sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilirsiniz. Dosyayı kurmak için ise üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

Adım 2: Bir YouTube videosu bulmak için YouTube’u açın.

Android için Snappea’yi kullanmaya başlamadan önce indirmek istediğiniz videoyu bulmalısınız. Arama işleminiz için YouTube’u kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra lütfen bir sonraki adıma geçin.

freemake video dönüştürücü

Adım 3: YouTube videosunun bağlantısını kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanın.

Bir YouTube videosunun bağlantısını kopyalamak için videonun sağ alt kısmında bulunan Paylaş butonunu kullanabilirsiniz. Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, bir sonraki adıma geçin.

freemake video dönüştürücü

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, uygulamanın arama bölümüne yapıştırın.

Artık Android için Snappea’yi kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu bulmak için daha önce kopyaladığınız bağlantıyı uygulamadaki arama çubuğuna yapıştırın ve aramayı gerçekleştirin.

freemake video dönüştürücü

Adım 5: YouTube videosunun dönüştürüleceği çözünürlüğü ve formatı seçin.

Android için Snappea ile dönüştürdüğünüz videoyu indirmeye sadece saniyeler kaldı! İndirme işlemine başlamadan hemen önce çözünürlük-format seçimini yapın ve daha sonra, İndir butonuna basarak indirmeyi başlatın. İşlem çok kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

ücretsiz video dönüştürücü freemake

Ücretsiz Çevrimiçi Freemake Alternatifi: Snappea Çevrimiçi

Eğer Freemake video dönüştürücü için kurulum gerektirmeyen bir alternatif arıyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsiniz. Android için Snappea’nin kurulum gerektirmeyen bir versiyonu olan Snappea Çevrimiçi sayesinde istediğiniz YouTube videolarını MP3-MP4 formatına dönüştürebilir ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca, web sitesinde bulunan arama motorunu kullanarak herhangi bir YouTube videosunu YouTube’u açmanıza gerek dahi kalmadan bulabilirsiniz. Bütün bu özelliklerden yararlanmaya hemen şimdi başlamak için aşağıdaki kılavuzu takip etmeniz yeterli olacaktır.

ücretsiz video dönüştürücü freemake

Adım 1: YouTube’u açın ve dönüştürecek bir video bulmak için uygulamada gezinin.

YouTube’u açın ve indireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’un özelliklerini kullanın.

ücretsiz video dönüştürücü freemake

Adım 2: Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş butonuna tıklayın ve videonun URL’sini kopyalayın.

ücretsiz video dönüştürücü freemake

Adım 3: İndireceğiniz videoyu aratmak için Snappea Çevrimiçi’yi çalıştırın ve kopyaladığınız URL’yi arama motoruna yapıştırın.

Snappea Çevrimiçi’yi ile video indirmeye başlayabilirsiniz. Son adıma geçmek için, kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

video dönüştürücü freemake

Adım 4: Dönüştüreceğiniz videonun çözünürlüğüne ve formatına karar verdikten sonra İndir butonuna dokunarak indirmeyi başlatın.

Videonun hangi çözünürlükte ve formatta ineceğine karar verdikten sonra, indirmeyi başlatmak için İndir butonunu kullanın.

video dönüştürücü freemake

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

freemake video dönüştürücü

Freemake’i kullanırken karşılaşma olasılığınız olan her soruna karşı bir çözüm üretmiş bir program olan Snappea sayesinde, işlemlerinizi gerçekleştirirken asla sorun yaşamayacaksınız. Sizler de video dönüştürücü Freemake alternatifi olan Snappea’yi kullanmaya hemen başlamak istiyorsanız Snappea’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jan 07, 2022

Diğer Araçlar