Bir videoyu MP3-MP4 gibi birçok farklı formata dönüştürerek cihazınızda depolayabilirsiniz. Fakat bu dönüştürme işlemini gerçekleştirmek için kullanımı kolay, güvenilir, hızlı ve mümkünse ücretsiz olan bir video çevirme programı tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır. Bu tercihinizde sizlere yardımcı olmak için bugün sizlere muhteşem bir video dönüştürme programı olan Snappea’yi ve onun çevrimiçi versiyonunu tanıtacağız.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea’yi Kullanarak Video Dönüştürme İşlemi

Çoğu kullanıcı tarafından en iyi video dönüştürme programı olarak kabul edilen Android için Snappea’nin sizlere sunduğu muhteşem özelliklerden yararlanarak çok kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde video dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşte karşınızda o muhteşem özelliklerin sadece küçük bir kısmı:

  • Android için Snappea ile en popüler platformlara ek olarak (Facebook, YouTube, Instagram) binlerce farklı platformdan video indirebilir veya dönüştürebilirsiniz!
  • Karanlık bir ortamda bulunduğunuzda otomatik devreye giren Akıllı Gece Modu sayesinde gece modunu açıp kapamakla uğraşmak zorunda değilsiniz!
  • Resim İçinde Resim özelliği sayesinde indirme işlemi gerçekleştirirken arka planda başka işlemlerle ilgilenebilirsiniz!
  • 480P-4K çözünürlük aralığında ve MP3-MP4 gibi birçok farklı formatta video indirebilir veya dönüştürebilirsiniz!

video çevirme programları

İndir

Aşağıda bulunan ve Android için Snappea’yi YouTube platformunda nasıl kullanabileceğinizi anlatan kılavuzu takip ederek sizler de Android için Snappea’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Adım 1: Android için Snappea’yi indirmeden önce yapılması gereken ayarları yapın.

Android için Snappea gibi Google’un benimsediği politikalar nedeniyle Google Play Store’da listelenemeyen bir sürü video çevirme programı bulunuyor. Bu tarz uygulamaları cihazınıza kurabilmek için cihazınızda bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğuna emin olmanız gerekiyor.

Bu ayarın aktif olup olmadığını kontrol etmek için cihazının Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz. Eğer ayar aktif değilse lütfen aktifleştirin. Merak etmeyin, cihazınız herhangi bir zarar görmeyecektir.

Ayarın aktif olduğuna emin olduktan sonra Snappea’nin web sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: Dönüştürmek için bir YouTube videosu bulun.

Android için Snappea’yi kullanarak dönüştüreceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u ziyaret edin. YouTube’un arama özelliğini kullanarak videoyu bulma işleminizi hızlandırabilirsiniz.

video çevirme programları

Adım 3: YouTube videosunun bağlantısını kopyalamak için “Paylaş” butonunu kullanın.

Dönüştürme işlemini gerçekleştireceğiniz videoyu Android için Snappea’de kullanabilmek için videonun bağlantısına ihtiyacınız var.

Bağlantıyı kopyalamak için “Paylaş” butonunu kullanabilirsiniz. Videonun sağ alt kısmında bulunan bu butona bastıktan sonra bağlantıyı kopyalamak için bir seçenekle karşılaşacaksınız.

video çevirme programları

Adım 4: Kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini gerçekleştirin.

Dönüştüreceğiniz videoyu uygulama üzerinden açmak için kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırın ve aramayı başlatın. Doğru videoyu bulduktan sonra artık son adıma geçebilirsiniz.

video çevirme programları

Adım 5: Dönüştürülecek videonun formatını ve çözünürlüğünü seçin.

İndirme işlemine geçmeden önce dönüştürülecek videonun hangi çözünürlükte ve formatta olacağına karar vermelisiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra “İndir” tuşunu kullanarak indirme işlemini başlatın.

video çevirme programları

Snappea Çevrimiçi’yi Kullanarak Video Dönüştürme İşlemi

Snappea’nin kurulum gerektirmeyen çevrimiçi hizmeti Snappea Çevrimiçi’yi Windows, Mac (iMac), Linux gibi işletim sistemlerine sahip bir bilgisayar veya iPhone gibi iOS işletim sistemine sahip herhangi bir cihaz ile rahatça kullanabilirsiniz. Basit kullanıma ve mobil uyumlu bir arayüze sahip olan Snappea Çevrimiçi, Android için Snappea gibi indirilebilen bir video dönüştürme programı olmamasına rağmen sunduğu özellikler sayesinde bütün işlemlerinizi tıpkı onun gibi kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Aşağıda bulunan kılavuzu takip ederek sizler de Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak videolar indirebilirsiniz.

video dönüştürme programı indir

Adım 1: YouTube’u açın ve dönüştürmek için bir video bulun.

Snappea Çevrimiçi ile bir YouTube videosunu dönüştürmeye başlamak için YouTube’u açın ve bir video seçin.

video dönüştürme programı indir

Adım 2: Dönüştüreceğiniz YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Eğer YouTube’a bir tarayıcı aracılığıyla giriş yaptıysanız tarayıcının üst kısmında bulunan YouTube bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

Mobil cihazlarda videonun bağlantısını kopyalamak için ise daha önce bahsettiğimiz gibi “Paylaş” butonunu kullanabilir ve videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

video dönüştürme programı indir

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.

Dönüştüreceğiniz YouTube videosunu Snappea Çevrimiçi’de bulmak için videonun bağlantısını arama çubuğuna yapıştırın ve aramayı başlatın.

en hızlı video dönüştürme programı

Adım 4: Çözünürlük ve format seçimi yapın ve indirmeyi başlatın.

YouTube videosunun hangi çözünürlüğe ve formata dönüştürüleceğini seçtikten sonra “İndir” butonunu basabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

en hızlı video dönüştürme programı

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

video dönüştürme programı
En iyi video çevirme programları arasında ilk sıralarda bulunan Snappea’yi ve onun Snappea Çevrimiçi hizmetini kullanmak işte bu kadar kolay! Sizler de video dönüştürme işlemini gerçekleştirmek için iyi bir video çevirici program arıyorsanız güvenli ve tamamen ücretsiz olan Snappea’yi kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Dec 20, 2021

Diğer Araçlar