En iyi video dönüştürücü programlar hakkında yapılan neredeyse her listede bir numarada bulunan Snappea Video Dönüştürücü programı ve onun kurulum yapmadan kullanabileceğiniz alternatifi olan Snappea Çevrimiçi ile artık video format dönüştürücü program aramak zorunda kalmayacaksınız! Snappea’nin video dönüştürme özelliğini kullanarak ücretsiz ve tamamen güvenli bir şekilde istediğiniz videoları dönüştürüp, indirebilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android Cihazlarda Ücretsiz Video Dönüştür: Android için Snappea

En iyi video dönüştürücü programlar listesinde ilk sıralarda bulunan Android için Snappea, Android cihazınızı kullanarak tamamen ücretsiz bir şekilde video dönüştürmenize olanak sağlıyor. Android için Snappea’nin kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu özelliklerin birçoğunun ücretli uygulamalarda dahi olmaması, onun diğer programlardan daha fazla tercih edilmesinin bir numaralı sebeplerinden birisi olarak gösterilebilir. İşte karşınızda Android için Snappea’nin müthiş özelliklerden birkaçı:

  • 480P-4K dahil olmak üzere birçok farklı çözünürlükte ve MP3-MP4 gibi birçok farklı formatta indirme ve dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • YouTube’da gördüğünüz çalma listelerini veya herhangi bir YouTube kanalının bütün videolarını kolayca indirebilirsiniz.
  • Resim İçinde Resim modu sayesinde işlemlerinize ara vermeden Snappea’yi kullanabilirsiniz.

video dönüştürücü program indir

İndir

Bu özellikler gibi onlarca farklı özelliğe ücretsiz bir şekilde erişmek için tek yapmanız gereken Android için Snappea’yi kullanmaya başlamak! Sizler için hazırladığımız ve aşağıda bulunan kılavuzu takip ederek Snappea ailesine hemen şimdi katılabilirsiniz.

Adım 1: Android için Snappea’yi indirmek için uygulamanın web sitesini ziyaret edin.

Android için Snappea’yi kurmadan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmanız gerekiyor.

Bu iznin aktif olup olmadığını kontrol etmek için cihazınızın Ayarlar ???? Güvenlik bölümüne gidebilirsiniz. Ayarın aktif olup olmadığını kontrol ettikten sonra Snappea’nin internet sitesini ziyaret edip uygulamayı indirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve dönüştürme işlemi için bir YouTube videosu seçin.

Cihazınızda depolamak istediğiniz videoları bulmak için YouTube’u kullanabilirsiniz. Dönüştürmek için bir video bulduktan sonra lütfen bir sonraki adıma geçiş yapın.

video dönüştürücü program indir

Adım 3: Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını kopyalamak için videonun sağ alt kısmında bulunan “Paylaş” butonuna basın.

video dönüştürücü program indir

Adım 4: Bağlantıyı uygulamanın arama çubuğuna yapıştırın.

Kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın ana sayfasında bulunan arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini gerçekleştirin. Videonuzu uygulama üzerinde açtıktan sonra artık çözünürlük seçimi ve indirme işlemine geçebilirsiniz.

video dönüştürücü program indir

Adım 5: Videoyu indirmeye başlamak için çözünürlük ve format seçimi yapın.

Dönüştüreceğiniz videoyu indirmeye başlamaya sadece birkaç saniye uzaklıktasınız! İndirme işlemine başlamadan önce videonun hangi çözünürlükte ve formatta olacağını seçin ve “İndir” butonu ile indirmeyi başlatın. Bu kadar!

video dönüştürücü programı full

Kurulum Yapmadan Ücretsiz Video Dönüştür: Snappea Çevrimiçi

Android için Snappea’ye bir alternatif olarak kabul edilen Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak için kurulum yapmak gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok! İnternet sitesini ziyaret ederek anında kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi Video Dönüştürücü programı ile MP3-MP4 olarak yüksek çözünürlükte videolar indirebilirsiniz. Ayrıca, basit ve mobil uyumlu bir arayüze sahip olan bu uygulamanın arama motorunu kullanarak istediğiniz videoyu YouTube’da bulmakla uğraşmak zorunda da değilsiniz. Bütün bu özelliklerden hemen yararlanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

video dönüştürücü programı full

Adım 1: YouTube’da gezinin ve dönüştüreceğiniz videoyu bulun.

Dönüştüreceğiniz videoyu bulmak için YouTube’un arama çubuğuna aradığınız video ile ilgili anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

Videoyu bulduktan sonra, sonraki adıma geçin.

video dönüştürücü programı full

Adım 2: Videonun altında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve videonun bağlantısını kopyalayın.

Dönüştürmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamak için birkaç yöntem bulunuyor.

Bilgisayar kullanıcıları: Tarayıcının üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalamanız yeterli olacaktır.

Mobil cihaz kullanıcıları: Videonun sağ altında bulunan “Paylaş” butonu aracılığıyla videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

video dönüştürücü program full

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı aratmak için Snappea Çevrimiçi’yi kullanın.

Aradığınız videoyu Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak kolayca indirmek için kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırabilirsiniz. Aramayı gerçekleştirdikten sonra, çözünürlük ve format seçimi ekranıyla karşılaşacaksınız.

video dönüştürücü program full

Adım 4: Format ve çözünürlük seçimini yapın ve dönüştürdüğünüz videoyu indirin.

Son adıma geldiniz! İndireceğiniz videonun MP3-MP4 ikilisinden hangisi olarak inmesini istiyorsanız, o bölümün yanında bulunan “İndir” butonunu kullanın ve indirmeyi başlatın.

video dönüştürücü program full

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

video dönüştürücü programı

Piyasada, videoları dönüştürerek indirme işlemini bu kadar kolay bir şekilde gerçekleştiren başka bir video dönüştürücü programı bulunmuyor! Hemen siz de bahsettiğimiz adımları uygulayarak Snappea ve Snappea Çevrimiçi’yi ile istediğiniz videoları kolay ve ücretsiz bir biçimde dönüştürüp indirmeye başlayabilirsiniz. Sizlere Snappea ile iyi eğlenceler diliyoruz!

on Nov 24, 2021

Diğer Araçlar