Uzun süredir multimedya indirmek için güvenilir bir çözüm arıyordum, ancak her zaman spam ve kötü amaçlı yazılımlarla karşılaşıyorum. İnternette dikkatinizi dağıtacak sayısız sahte yazılım uygulaması ve çevrimiçi araç mevcuttur. sadece zamanınızı boşa harcamakla kalmaz, aynı zamanda değerli internet verilerini tüketir ve bilgi çalarlar. İndirme oluşturduğunu iddia eden bazı tarayıcı eklentileri bulabilirsiniz, ancak bunlar her seferinde çalışmaz. Ayrıca, tarayıcıların güncellenmiş sürümleri, eski eklentileri uzun süre desteklemez. Güvenilir bir YouTube MP3 MP4 dönüştürücü istiyorsanız, web araçları seçeneğine gitmeniz önerilir. Bugün sizi multimedya dosyalarını indirmenin tüm gereksinimlerini karşılamayan devrim niteliğinde bir çevrimiçi araçla tanıştıracağız. Aşağı kaydırın ve keşfedelim.

Bölüm 1. Bilgisayar ve iPhone Kullanıcıları için Çözüm
Bölüm 2. Android Kullanıcıları için Çözümü İndirme

Bölüm 1. Bilgisayar ve iPhone Kullanıcıları için Çözüm

Windows, MacBook ve iOS işletim sistemlerinin üçüncü parti uygulamalar için pek çok kısıtlaması olduğunu zaten bildiğimiz gibi. Bu, güvenilir bir özel indirici bulamayabileceğiniz anlamına gelir. Yine de endişelenmeyin çünkü buraya güvenilir bir çözümle geliyorlar. İndirme çözümümüz, çevrimiçi bir araç olduğu için tüm işletim sistemleriyle uyumludur. Snappea‘yı çevrimiçi bir YouTube MP3 MP4 dönüştürücü indirme aracı olarak tanıtıyoruz. Herhangi bir şey yüklemenize gerek yoktur, web sitesini değerlendirmek için sadece bir tarayıcı gerekir. Burada, bazı önemli özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.


youtube mp3 mp4 dönüştürücü

Uyumluluk

Uyumluluktan bahsetmişken, bu çevrimiçi araç tüm işletim sistemleriyle mükemmel çalışır. Herhangi bir işletim sistemine sahip bir PC, tablet veya akıllı telefon kullanıyor olsanız da, web sitesini herhangi bir tarayıcı aracılığıyla kolayca açabilirsiniz. İndirme sürecini kısıtlamaz.

Yazılım gerekmez

Genellikle bilgisayarlarımız ve akıllı telefonlarımız çok sayıda yazılım uygulamasıyla darmadağın olur. Sadece hızı yavaşlatan bellek ve RAM alanını işgal ederler. İndirmeden çevrimiçi bir aracın amaca hizmet etmesi harika olurdu. Snappea, bu görevi daha verimli bir şekilde yapma yeteneğine sahiptir.

Çevrimiçi dönüştürücü

Güvenilir bir YouTube MP3 MP4 klip dönüştürücü mü arıyorsunuz? Bu amaçla ek yazılım indirmeye gerek yoktur. Snappea, videonuzu ses formatında da indirmek için dahili bir özelliğe sahiptir. İndirme işlemini gerçekleştirmeden önce, MP4 MP3 formatının seçilip seçilmeyeceğini soracaktır.

Bir’den Fazla Çözünürlük Seçeneği

Video dosyalarınız, bu yenilikçi çevrimiçi aracın yardımıyla mümkün olan maksimum çözünürlükte indirilebilir. Kullanılabilirlik durumuna göre, video Standart çözünürlükten 4K’ya indirilebilir.
YouTube Videoları MP3 ve MP4 Formatına Nasıl İndirilir

Adım 1. Web sitesine göz atın

Yukarıda belirtildiği gibi, Snappea ile video indirmek için herhangi bir yazılım uygulaması gerekmez. Tarayıcıyı açmanız ve içinde “Snappea” aramanız yeterlidir. Arama sonuçlarında görünen ilk web sitesini açın.

Adım 2. İndirmek İstediğiniz Videoları Arayın

Keşif için video bağlantıları için alakalı anahtar kelimeleri destekleyen bir arama çubuğu göreceksiniz. URL, belirli bir web sitesinin sonuçlarını açarken, anahtar kelimeleriniz doğrudan YouTube sonuçlarını gösterecektir.

mp3 mp4 youtube dönüştürücü

Adım 3. İndirmeyi Başlatın

Videonun her küçük resmiyle birlikte bir indirme düğmesi görünecektir. Üzerine tıkladığınızda, çözünürlüğü mevcut seçeneklerden belirlemeniz gereken yeni bir pencere açılacaktır. Karar verdikten sonra, indirme düğmesine tıklayın ve video PC’nize veya iPhone belleğinize kaydedilecektir.
youtube dönüştürücü mp3 mp4
youtube dönüştürücü mp3 mp4

Bölüm 2. Android Kullanıcıları için Çözümü İndirme

Android işletim sistemini destekleyen akıllı telefonlar kullanıyorsanız, Snappea’yı kullanmanın daha iyi bir yolu var. Android için Snappea adlı özel bir Android uygulaması ücretsiz olarak çevrimiçi olarak indirilebilir. İşte göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli
tubidy mp3 mp4 youtube dönüştürücü
İndir

özelliklerin bir listesi.

Videolara ister bir multimedya web sitesinden ister sosyal medya platformlarından erişmek isteyin, Android için Snappea her iki amaca da hizmet edebilir. YouTube videolarını ve MP3 MP4 dönüştürücüsünü tüm popüler çevrimiçi akış web sitelerinden mümkün olan en iyi çözünürlüklerde indirebilirsiniz.

Gece Modu Seçeneği

Akıllı Android uygulamalarının en son standartlarını karşılamak için, bu indirici güzel bir karanlık modla geliyor. Rahat bir görünüm için geceleri açın.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yeni başlayanlar bile, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Snappea for Android uygulamasındaki tüm özelliklerden verimli bir şekilde yararlanabilir. Anahtar kelimeler ve URL’ler girerek videoları keşfedebileceğiniz bir tarayıcı gibi görünüyor.

Android için Snappea Nasıl İndirilir

Android için Snappea, Android için Snappea için kullandığımız gerçek terimdir. Yalnızca Android işletim sistemi ile uyumlu bir mobil uygulamadır. İndirme, yükleme ve kullanım süreci aşağıda belirtilmiştir:

Adım 1. Mobil Uygulamayı İndirme

Snappea’nın resmi web sitesine gidin, ardından Android için Snappea’nın en son sürümünü bulacaksınız. Dosyanızı seçin ve indirme düğmesine basın. Uygulama yaklaşık 12 MB boyutundadır ve indirme işlemi birkaç saniye sürecektir.

Adım 2. Kurulum

İndirdikten sonra, Android mobil cihazınızda .apk dosyasını açın. Güvenlik endişeleriniz sorulursa, lütfen telefonunuzun üçüncü taraflardan uygulamalar yüklemesine izin verin. Bu, tüm apk dosyalarının kısıtlama olmaksızın kurulmasına izin veren tek seferlik bir işlemdir.
youtube mp4 mp3 dönüştürücü

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 3. İndirmek için Uygulamayı Kullanma

Kurulumdan sonra, özelliklerine erişmek için uygulamayı açın. Android için Snappea, arama çubuğundan çok sayıda web sitesini keşfetmenize izin veren tipik bir tarayıcı gibi görünüyor. Ancak, bu tarayıcı varsayılan olarak YouTube eğlence özelliğiyle geliştirilmiştir. Herhangi bir YouTube video içeriğini, anahtar kelimesini veya URL’sini girerek arama çubuğundan keşfedebilirsiniz. İstenen video göründüğünde, oynatma penceresi ile gösterilen sarı indirme düğmesine basın. Çözünürlüğü seçin ve dosyayı telefonunuza kaydedin.
mp3 mp4 dönüştürücü youtube

mp3 mp4 dönüştürücü youtube
Bu çevrimiçi YouTube dönüştürücü MP3 MP4 ücretsizdir ve Windows, iOS, Mac veya Android işletim sistemlerini kullanıyor olsanız da tüm platformlarda erişilebilir. En sevdiğiniz videoları izleyin, yüksek çözünürlüklerde indirin veya tek bir kuruş bile ödemeden ses versiyonlarını mükemmel bit hızında alın!

on May 30, 2021

Diğer Araçlar