YouTube’da gördüğünüz herhangi bir videoyu cihazınıza indirmek mi istiyorsunuz? Bugün sizlere bu isteğinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak müthiş bir uygulamayı tanıtacağız. Snappea ve onun “bedava mp3 indir yükle” özelliği gibi onlarca farklı özelliği sayesinde sizler de istediğiniz videoyu, bedava ve hızlı bir şekilde istediğiniz cihaza indirebileceksiniz.

Birinci Bölüm: Android kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Windows/iOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

1. Bölüm: Android cihazlar için Snappea’nin kurulumu ve kullanımı

Android cihazlarınız için “bedava mp3 indir” işlemi yapmak istiyorsanız Snappea kesinlikle bu konudaki en iyi tercihlerden birisi olarak öne çıkıyor. Gece modu, onlarca farklı çözünürlükte ve formatta dosya indirme seçeneği, kişiselleştirilmiş video önerileri, ücretsiz olması ve daha bahsetmediğimiz birçok farklı özellik Snappea’nin neden en iyi tercih olduğunu gözler önüne seriyor. Aşağıda bulunan sizler için hazırladığımız kısa ve çok basit olan kılavuzdaki adımları uygulayarak siz de Android cihazınıza Snappea’yi kolayca kurup, Snappea’nin sizlere sunduğu “bedava mp3 indir yükle” özelliğini kullanabilirsiniz.
bedava mp3 indir
İndir

Adım 1: Kurulum öncesinde yapılması gereken ayarları yapın.

Snappea, Google’ın benimsediği politikalar sebebiyle Play Store’da listelenemiyor. Bu yüzden cihazınıza Snappea’yi kurmadan önce yapmanız gereken çok basit bir ayar var. Lütfen ilk olarak, cihazınızın Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik sekmesine gidin. Bu bölüme geldikten sonra ekranda bulunan “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” seçeneğini aktif hale getirmeniz Snappea’yi kurmanız için yeterli olacaktır. Merak etmeyin, uyguladığınız bu ayar cihazınıza zarar vermeyecek.

Yukarıda belirttiğimiz adımları uyguladıktan sonra artık Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilir ve uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Kurulumu gerçekleştirdikten sonra ilk olarak YouTube uygulamasını açın. Uygulamayı açtıktan sonra hangi videoyu indirmek istiyorsanız o videoya tıklayın.

mp3 indir bedava

Adım 3: Videonun altında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve bağlantıyı kopyalayın.

Öncelikle videonun alt kısmına gelin ve burada bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandaki “Bağlantıyı kopyala” butonuna basın. Bu adımı gerçekleştirdikten sonra isterseniz YouTube’u veya videoyu kapatabilirsiniz.

bedava mp3 dinle indir

Adım 4: Snappea uygulamasını açın, kopyaladığınız linki uygulamada bulunan arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini gerçekleştirin.

Uygulamayı açtıktan sonra sizi bir arama çubuğu karşılayacak. Daha önce kopyaladığınız linki bu arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini gerçekleştirin.

mp3 bedava indir

Adım 5: İndirilecek videonun format ve çözünürlük seçimini gerçekleştirin.

Arama işlemini tamamlayıp, indirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra format ve çözünürlük seçimi yapmanız gerekiyor. Ekranda bulunan seçeneklerden hangi çözünürlük ve formatta indirme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, o bölümün yanında bulunan “İndir” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

bedava mobil mp3 indir

Adım 6: Keyfini çıkarın!

İndirme işleminiz çok kısa bir süre içinde başlayıp, sonlanacaktır. İndirdiğiniz dosyayı ister arkadaşlarınızla paylaşabilir, isterseniz de çevrimdışı bir şekilde kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler!

2. Bölüm: Windows/iOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için kullanım

Android kullanıcısı olmasanız bile Snappea’yi kullanabilirsiniz. Snappea’nin internet sitesi sayesinde yukarıda da belirttiğimiz gibi neredeyse her platform ve her cihaz ile Snappea’yi kullanmanız mümkün. Snappea’nin bir iOS uygulaması olmamasına rağmen basit ve müthiş tasarıma sahip internet sitesi sayesinde “bedava mp3 indir yükle” işlemi gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki kılavuzu takip ederek siz de hemen Snappea’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.


indir mp3 bedava

Adım 1: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoya tıklayın.

İlk iki adımda bir değişiklik yapmanıza gerek yok. İlk bölümde de olduğu gibi bu adımda da ilk olarak YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoya tıklayın.
bedava mp3 indirme programı

Adım 2: Videonun alt kısmında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayıp ekranda beliren linki kopyalayın.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu adım da aynı kalıyor. Videoyu açtıktan sonra “Paylaş” butonuna basın ve ekranda beliren URL kutusundaki linki kopyalayın.
bedava mp3 yükle

Adım 3: Snappea’nin internet sitesine giriş yapın ve daha önce kopyaladığınız linki arama çubuğuna yapıştırın.

Bu adım, daha önceki adımlardan farklı olan tek adım olacak. Snappea’nin bir iOS uygulaması olmadığı için işlemlerinizi internet sitesini kullanarak gerçekleştirmeniz gerekiyor. Fakat merak etmeyin, sitenin tasarımı çok basit ve aynı zamanda mobil uyumlu olduğu için sanki bir uygulama kullanıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra, daha önce kopyaladığınız linki arama çubuğuna yapıştırın ve aramayı gerçekleştirin.
bedava cepten mp3 indir

Adım 4: İndirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ve formatını seçin.

İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra çözünürlük ve format seçimini gerçekleştirin ve indirme işlemini başlatın.
bedava mp3 indir mobil

Adım 5: İşlem tamam!

İndirme işleminiz kısa bir süre sonra tamamlanmış olacaktır. Snappea aracılığıyla indirdiğiniz videoyu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Keyifli kullanımlar!

Snappea aracılığıyla YouTube’da gördüğünüz bir videoyu kolay bir şekilde indirip kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yukarıda gösterdiğimiz adımları uygulayarak siz de istediğiniz çözünürlükte ve formatta, istediğiniz bir YouTube videosunu hızlı ve tamamen bedava bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca, Snappea’nin size özel kişiselleştirilmiş önerileriyle yepyeni videolar keşfedebilirsiniz. Bu konuda en iyi uygulamalardan birisi olan Snappea’yi denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler!

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

bedava mp3 indir yükle

on Jul 29, 2021

Diğer Araçlar