En iyi MP3 indir ücretsiz seçeneğini arayan bir müzik tutkunu musunuz? Eğer öyleyse android için Snappea’yi ya da Snappea’nin tarayıcı üzerinden indirme özelliğini kullanabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan bu %100 ücretsiz son çıkan ücretsiz MP3 indirme programını yakından tanıyalım.

Kısım 1: Android Kullanıcıları için

Kısım 2: Windows/Mac/iOS/Linux Kullanıcıları için

Kısım 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Kısım 1: Android için Snappea: Android için Ücretsiz MP3 Müzik İndir

Snappea telefonunuza ücretsiz müzik MP3 şarkıları indirmek için kullanılacak ücretsiz bir android uygulaması geliştirdi. MP3 ücretsiz şarkı indirme işlemi yapmak için herhangi bir ücret ödemenize ya da istenmeyen teknik zorluklarla uğraşmanıza gerek yok. Eğer arkaplanda ücretsiz MP3 müzik indirme işlemi yapmak istiyorsanız o zaman şu adımları takip etmeniz yeterli:
mp3 müzik indir ücretsiz
İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını indirin

İlk başta, Snappea’nin web sitesine gidip MP3 indiricinin APK’sini indirin ve tarayıcınızın yükleme işlemini tamamlamasını bekleyin.

Adım 2: YouTube’u açın ve videonun URL’sini kopyalayın.

Android için Snappea yüklendikten sonra telefonunuzdan YouTube’a girebilir ve arayüzde gezinebilirsiniz. Aradığınız videoyu bulduktan sonra videonun URL’sini kopyalamak için paylaş simgesine basın.
ücretsiz müzik indir mp3
mp3 ücretsiz müzik indir

Adım 3: Android için Snappea’yi açın ve videoyu yükleyin

Harika! Şimdi, son çıkan ücretsiz MP3 şarkı indirme işlemi için telefonunuzdan Snappea’yi açın. Arama çubuğuna uzun basarak youtube videosunun URL’sini kopyalayın ve Snappea’ye yükleyin.
ücretsiz şarkı indir mp3

Adım 4: Videoyu indirmek için MP3 formatını seçin

Snappea’nin kendi arayüzüne yüklenen videoyu indirmek için indirme simgesine tıklayın. Çıkan listeden hedef format olarak MP3’ü ve tercih ettiğiniz bit değerini işaretleyin.
mp3 şarkı indir ücretsiz
müzik indir ücretsiz mp3

Adım 5: Ücretsiz mp3 indirme işlemini tamamlayın

Son olarak, indirme simgesine tıklayın ve Snappea’nin ücretsiz şarkı indir MP3 işlemini bitirip dosyayı telefonunuza kaydetmesini bekleyin.

Kısım 2: En İyi MP3 Müzik İndirici (windows/mac/iOS/Linux için)

Snappea ayrıca tarayıcı üzerinden bilgisayara, iPhone’a ya da herhangi başka bir platforma ücretsiz şarkı indirme özelliği sunar. Herhangi bir uygulama yüklemek gerekmediği için Snappea’nin hafif online sürümünü kullanarak ücretsiz MP3 indirme işlemi yapabilirsiniz. Herhangi bir videoyu Snappea’ye yüklemek ve MP3 dosyası olarak cihazınıza kaydetmek için şu adımları izleyebilirsiniz:


müzik indir mp3 ücretsiz

Adım 1: Herhangi bir video bulmak için YouTube’a gidin

Başlangıç olarak YouTube uygulamasına ya da web sitesine giderek indirmek istediğiniz dosyayı bulmak için uygulamada gezinin.
çoçuk şarkıları mp3 indir ücretsiz

Adım 2: YouTube video linkini kopyalayın

Eğer tarayıcı üzerinden YouTube’a erişim sağladıysanız sadece adres çubuğuna gidip linki kopyalamanız yeterli. YouTube uygulamasında ise paylaş simgesine tıklayarak videonun URL’sini panoya kopyalayabilirsiniz.
şarkı indir ücretsiz mp3

Adım 3: Snappea’ye gidip videonun URL’sini girin

Ardından, Snappea’nin resmi sitesine girip arama çubuğuna videonun URL’sini yapıştırarak videoyu yükleyin.
müzik indir mp3 ücretsiz indir

Adım 4: Dosyayı indirmek için MP3 formatını seçin

Video bağlantısını girdiğinizde Snappea otomatik olarak videoyu yükler ve indirme işlemi için hazırlar. Snappea size MP3 ya da MP4 olarak farklı boyutlarda kaydetme imkanı sunar. Dosyayı kaydetmek için MP3’ü ve tercih edilen kaliteyi seçin.
şarkı indir mp3 ücretsiz

Adım 5: Ücretsiz MP3 şarkıları indir

Basitçe “İndir” butonuna basın ve Snappea medya dosyasını cihazınızdaki yerel depolama alanına kaydederken bekleyin.

Kısım 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

mp3 indir ücretsiz

İşte bu kadar! Snappea’nin yardımıyla herhangi bir limit olmadan en iyi ücretsiz MP3 müzik indirme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Sonrasında, indirdiğiniz şarkılara offline olarak erişebilir ve onları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

on Jul 26, 2021

Diğer Araçlar