Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Sizler de elektronik cihazlarınıza ücretsiz ve hızlı mp3 müzik indirmek mi istiyorsunuz? Bunu yapmanın birçok farklı yolu var fakat bu yazımızda sizi uğraştan kurtararak en güvenilir ve hızlı yöntemi paylaşacağız. Snappea, “hızlı müzik indir mp3” özelliği ile sizi birçok siteden daha hızlı sonuca götürecek ve tüm bunları yaparken sizlere çok kolay ve müthiş bir tecrübe sunacak.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Windows/iOS/Linux/Mac/iPhone/iMac Kullanıcıları için
Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları Snappea’yi Nasıl Kullanabilir?

Bir Android uygulaması olarak Snappea, sadece bir video indirme uygulamasından çok daha fazlasıdır.

hit mp3 indir

İndir
Kullanım açısından büyük rahatlık sağlayan gece modu, Facebook, Twitter, Whatsapp gibi birçok platformu tek uygulama ile kontrol edebilmek ve onlarca farklı çözünürlük ve formatta dosya indirebilmek gibi özellikleriyle birçok geniş kullanım alanı sunar. Bütün bu özellikler ücretsiz bir şekilde erişilebilirdir. Bu çarpıcı uygulamanın kullanımını öğrenmek ve hemen “hızlı müzik indir mp3” özelliğini kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Adım 1: Kurulum öncesi ayarlar:

Snappea, Google’un uyguladığı politikalar nedeniyle Play Store’da listelenmeyen bir uygulamadır. Bu yüzden kurulumu gerçekleştirmek için ufak bir ayar yapmanız gerekecek. Öncelikle, telefonunuzun Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına gidip, “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” seçeneğinin aktif olduğundan emin olun. Endişelenmeyin, bu telefonunuza herhangi bir sorun yaratmayacaktır. Bu ayar sayesinde telefonunuza Google Play Store dışındaki kaynaklardan APK dosyaları kurabileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz adımı tamamladıktan sonra, Snappea uygulamasını, uygulamanın resmi internet sitesinden indirebilir ve indirilen APK dosyasını açıp kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

mp3 indir güncel

Adım 2: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.

YouTube uygulamasını açarak indirmek istediğiniz videoyu bulun.

pop müzik mp3 indir

Adım 3: Videonun altındaki “Paylaş” butonuna tıklayarak ekrandaki URL linkini kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra altta bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve ekranda beliren linki kopyalayın.

hit mp3 albüm indir

Adım 4: Snappea’yi açın ve kopyaladığınız linki arama kutusuna yapıştırın.

Snappea uygulamasını açarak daha önce kopyaladığımız bağlantı linkini üst bölümdeki arama kutusuna yapıştırın ve arama işlemini tamamlayın.
pop şarkı indir mp3

Adım 5: Dosya çözünürlüğü ve format seçimini gerçekleştirin.

Arama işlemini tamamladıktan sonra, indirmek istediğiniz video için hangi format ve çözünürlüğü kullanmak istiyorsanız o bölümün yanında bulunan “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

mp3 download 320 kbps

Adım 6: İşlem tamam! İyi eğlenceler.

İstediğiniz video formatını ve çözünürlüğü seçtikten kısa bir süre sonra indirme işleminiz tamamlanacaktır.

İkinci Bölüm: Windows/iOS/Linux/Mac/iPhone/iMac için Nasıl Kullanılır?

Snappea, internet sitesinde bulunan Snappea Online Downloader hizmeti ile, Android cihazlar harici cihazlara da hizmet veriyor. Bir Android cihaza sahip olmasanız bile aşağıdaki kılavuzu takip ederek sizler de Snappea’yi ve “hızlı müzik indir mp3” özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

güzel müzikler indir mp3

Adım 1: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

YouTube uygulamasını kullanarak, indirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

320 kbps mp3 indirme

Adım 2: “Paylaş” butonuna tıklayarak URL kutusundan linki kopyalayın.

Bu kısımda da ilk bölümdeki gibi videoyu açtıktan sonra, alt kısımda bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın. Ekranda beliren URL kutusundaki linki kopyaladıktan sonra sıradaki adıma geçebilirsiniz.

mp3 müzik indir hızlı

Adım 3: Snappea’nin internet sitesini kullanarak aradığınız videoyu aratın.

Snappea’nin internet sitesine giriş yaparak YouTube üzerinden kopyaladığınız linki arama butonuna yapıştırın. Snappea, bir iOS uygulamasına sahip değil fakat Snappea’nin internet sitesinin mobil uyumlu olması ve çok basit bir arayüze sahip olması bu eksikliği tamamen gideriyor.

mp3 hızlı müzik indir

Adım 4: Format ve çözünürlük seçimini gerçekleştirin.

İndirme işlemi öncesinde, daha önce yaptığınız gibi, videoyu hangi format ve çözünürlükte indirmek istiyorsanız o bölümün yanında bulunan “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

mp3 hızlı indir

Adım 5: İşlem tamam!

İşlem tamam! İndirme işlemini başlattıktan çok kısa bir süre sonra işlem tamamlanacak ve dosyayı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

hızlı müzik indir mp3

Her geçen gün daha da gelişmekte olan Snappea’nin en iyi video dönüştürücü uygulamalardan birisi olduğu artık herkes tarafından bilinen bir gerçek haline geldi. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, tamamen ücretsiz ve hızlı bir şekilde dosya indirme hizmeti sunan Snappea ile artık dönüştürme işlemleri yapmak çok kolaylaştı. Bu adımları takip ederek sorunsuz bir şekilde istediğiniz cihaza kolaylıkla video indirebilir, bu videoları istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz!

updated by irene on Tem 27, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app