Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Günümüzde, kendi kişisel çevrimdışı müzik koleksiyonuna sahip olmayı sevenler için, YouTube mp3 indirme programı ücretsiz araçları kullanmadan her gün çıkan en son şarkılarla güncel kalmak son derece zor hale geldi. En son hitlerin tümüne sahip olan ve yine de bunları Dolar ödemeden telefonunuza indirmenize izin veren ücretsiz bir müzik indirme uygulamasına sahip olmak gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle, bu zamanlarda ihtiyacınızı karşılamak için, bu tür birkaç YouTube mp3 indirme programı ücretsiz listesini oluşturduk ve en son koleksiyonu indirmenize izin verdik.
Bölüm 1: En İyi YouTube Mp3 İndirici Uygulaması Hangisi
İpucu: Android için Snappea Kullanarak Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir
Bölüm 2: Bonus: İşte Bazı Yasal Ücretsiz Müzik İndirme Siteleri

Bölüm 1: En İyi YouTube Mp3 İndirici Uygulaması Hangisi

Piyasada şu anda, müzik trendi zirvede olduğunda, çok sayıda müzik indirme sitesi ve uygulaması var.Piyasada şu anda, müzik trendi zirvede olduğunda, çok sayıda müzik indirme sitesi ve uygulaması var. Bununla birlikte, herhangi bir Kötü Amaçlı Yazılım tehdidinden arınmış ücretsiz bir müzik indirme uygulaması bulmak ve ücretsiz hizmet adına her türlü dolandırıcılıkla karşılaşmak hala yorucu bir iştir. Böylesine karmaşık bir senaryoda, size Android için en iyi müzik indirme uygulamalarının bir listesini oluşturduk. Bu uygulamalar size her tür müzik indirme ihtiyacını karşılayan çeşitli özellikler sunar.Tüm bu uygulamalar, bir YouTube müzik videosunu sese dönüştürmek için benzer bir teknoloji kullanır. Android için Snappea gibi bazıları dönüşümü otomatik olarak yapar ve görevinizi kolaylaştırır, bazıları ise fazladan çaba ister.
Öyleyse, tüm bu uygulamaları gözden geçirin ve en iyi seçiminize kendiniz karar verin.

1: Android için Snappea

Android için Snappea, listemizin başında çünkü şüphesiz piyasadaki en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biridir. Uygulamada herhangi bir güçlük çekmeden gezinmenize olanak tanıyan basit ama etkileşimli kullanıcı arayüzü ile en sevilen şarkıları hızlı bir şekilde indirmek isteyen kullanıcıların tercihi olmuştur.Size müzik indirmenin ve bunun yerine cihazınızda virüs beslemenin ücretsiz bir yolunu sağladığını iddia eden uygulamaların çoğunun aksine, Android için Snappea, her türlü zararlı virüs veya dosyadan tamamen bağımsız olarak gelir. Ayrıca, Tiktok, Like, Whatsapp, Instagram gibi diğer uygulamalardan şarkı veya video indirmek isterseniz, Android için Snappea da bu amaç için en iyi uygulamadır.
Android için Snappea’nın Özellikleri:

  • Video ve Müzik yayınlamanıza ve indirmenize olanak tanır.
  • Video ve Müzikleri her formatta her kalitede indirebilirsiniz.
  • YouTube, Instagram, Tiktok, Like vb. Gibi çeşitli uygulamalardan müzik ve video indirmenize izin verir.
  • Müzik ve Videoların İndirilmesi ve Yayınlanması tamamen ücretsizdir.

YouTube mp3 indirme programı ücretsiz
İndir

2: Videorder

Videoder, YouTube’dan müzik indirmek istediğinizde son derece kullanışlı bir uygulamadır.. Videorder ile ilgili en iyi şey, Android, Windows ve iOS için destekleniyor olmasıdır. Bu, YouTube’dan videoları herhangi bir cihazınıza indirebileceğiniz anlamına gelir. Videorder, çok sayıda uygulama ve web sitesinden video ve müzik indirmenize olanak tanır ve tamamen ücretsizdir. Üstelik tüm Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım tehditlerinden yoksun güvenli bir yoldur.Öyleyse, Android ve iOS için başka bir harika ücretsiz müzik indirme uygulamasına ihtiyacınız varsa, Videorder tam size göre.

3: Vidmate

Vidmate çok popüler bir ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır. Diğer uygulamalara benzer şekilde, size en yeni ve en güncel şarkı koleksiyonunu sağlamak için videoyu sese dönüştürme tekniğini de kullanır. Vidmate, cihazınıza ücretsiz olarak sınırsız şarkı ve video indirmenize izin verir. Vidmate aracılığıyla, YouTube’da bulunan tüm şarkıları ve videoları, aynı zamanda Instagram, Facebook, Daily Motion vb. gibi diğer çeşitli sitelerden indirebilirsiniz.. Vidmate, aynı anda birden fazla indirme yapmayı denemenize de izin verir. Bu eşzamanlı indirme yeteneği sizi birçok güçlükten ve zaman kaybından kurtarır.Ayrıca, bir indirme işlemini yanlışlıkla iptal etmeniz durumunda, Vidmate onu tekrar devam ettirebilmeniz için tutar.

4: Tubemate

Tubemate, iyi bilinen YouTube mp3 indir ücretsiz uygulamasıdır. İndirdiğiniz videoları uygulamanın kendisinde oynatmanıza izin veren dahili bir oynatıcıyla birlikte gelen bu uygulamayı birçok kişi tercih ediyor. Bununla birlikte, Tubemate uygulamasının bir dezavantajı, entegre bir dönüştürücünün olmamasıdır. Diğer birçok uygulamanın aksine, videodan sesi dönüştüremez ve size en yeni MP3 şarkılarını sağlayamaz.Tubemate uygulamasını kullanarak şarkıları ücretsiz olarak indirmek isterseniz Tubemate ile birlikte çalışabileceği ve videoları sizin için dönüştürebileceği uyumlu bir dönüştürücü indirmeniz gerekir.Bunun dışında Tubemate, böyle bir uygulamadan isteyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Ücretsiz olarak sınırsız video indirmenize izin verir ve hepsini birlikte indirebilirsiniz.

5: Videobuddy

Videobuddy, listelenenlerin tümü arasında en basit arayüzlerden biriyle birlikte gelir. Arayüzü kullanarak videoları arayabilir, yayınlayabilir ve indirebilirsiniz.Videobuddy, video akışı sırasında tüm reklamları engellemenizi sağlayan bir Adblock özelliği ile birlikte sunulur. Ve diğer tüm uygulamalar gibi, Videobuddy de YouTube’dan sınırsız ücretsiz müzik indirmenize izin verir. Müzik videosunu seçebilirsiniz ve Videobuddy onu sizin için sese dönüştürecektir. Ancak Videobuddy, şarkıların bit hızı kalitesine gelince seçim yapabileceğiniz çok az seçenek sunuyor. Mevcut seçenekler yalnızca 70kbps ve 128kbps’dir.
İşte yukarıdaki ürünleri karşılaştırmak için bir liste.

İpucu: Android için Snappea Kullanarak Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir

Android için Snappea ücretsiz bir müzik indirme uygulamasıdır ve müzik videosunu aramak ve şarkıyı indirmek için uygulamada gezinebilirsiniz.Android için Snappea ile her şey şık ve kolaydır, bu yüzden herkes bunu önermektedir.Diğer ücretsiz müzik indirme uygulamalarında eklentiler veya kötü amaçlı yazılımlarla doldurulmuş internet sitelerini bulacaksınız. Bununla birlikte, Android için Snappea, tamamen ücretsiz olsa bile reklamlarda düşüktür ve her türlü kötü amaçlı yazılım veya virüsten korunur.
Android için Snappea kullanarak ücretsiz müzik indirmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1. Adım: İndirin ve Kurun

Yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzdaki herhangi bir tarayıcıdan Android için Snappea’nın resmi internet sitesine girerek Android için Snappea’yı Android cihazınıza indirmektir.İnternet sitesinin Ana sayfasında, üstte görünen “Download/İndir” tuşuna tıklayın. Tarayıcınız indirmeye devam etmenizi isterse “Evet” e tıklayın. İndirildikten sonra, yükleme işlemini başlatmak için tarayıcınızın İndir sekmesindeki indirilen dosyayı tıklayın. Android’inizin kurulum sekmesindeki “Yükle” seçeneğine tıklayın ve gerekli izinleri verin.
free YouTube to mp3 converter indir

2. Adım: Ücretsiz Müzik Videosu arayın

Android için Snappea aracını başlattığınızda, aracın Giriş sekmesinin üstünde bir Arama Çubuğu bulacaksınız. Arama Çubuğuna gidin ve indirmek istediğiniz şarkının metnini girin. Daha sonra uygulama, YouTube’da indirmek istediğiniz şarkının müzik videosunu arayacak. Arama tamamlandığında, sonuçlar sayfasında listelenen şarkının müzik videosunu göreceksiniz.
YouTube mp3 indir ücretsiz

3. Adım: Müziği Ücretsiz İndirin

Şarkının müzik videosunu edindikten sonra yapmanız gereken tek şey “Aşağı Ok” ile gösterilen videonun önündeki “İndir” düğmesine tıklamaktır. İndir düğmesini tıkladığınızda, “Müzik” ve “Video” için bahsedilen çeşitli indirme kalitelerine sahip bir sekme göreceksiniz.Şimdi, şarkıyı indirmek istediğinizde, “Müzik” bölümünün altında tercih edilen bir indirme kalitesi seçmeniz ve ardından beliren indirme düğmesine tıklamanız gerekir. Bu şarkıyı ücretsiz indirecek.
Bonus: Tiktok, Beğen, Instagram veya Facebook gibi başka bir uygulamada duyduğunuz şarkıları indirmek istiyorsanız, Android için Snappea tam bir müzik indiricisi olduğu için bunu da yapabilirsiniz.ATek yapmanız gereken, Android için Snappea’da “Ana Sayfa” sekmesinden listelenen çeşitli uygulamalardan birini seçmektir. Bundan sonra, Android için Snappea’da seçili uygulamaya göz atabilecek ve ücretsiz olarak indirmek istediğiniz şarkıyı seçip indirebileceksiniz.
YouTube playlist download mp3 free

Bölüm 2: Bonus: İşte Bazı Yasal Ücretsiz Müzik İndirme Siteleri

Şarkı indirmek için pek çok internet sitesi olmasına rağmen, hepsi yasal değildir. Ücretsiz müzik indirme uygulamasının çoğu internet sitesi size şarkıların korsan kopyalarını sağlar. Ancak, tamamen yasal olan bazı ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Size şarkıları ücretsiz olarak yayınlayıp indirebileceğiniz ve çirkin bir numara olmadığı bir ortam sağlarlar.

1: Prime Music

Prime Music, bir Amazon uygulamasıdır. Müzik indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. Prime Music’te sınırsız şarkılara erişmek için birinci sınıf bir aboneliğe ihtiyacınız olsa da, bu abonelik kapsamında istediğiniz kadar şarkı indirmenize ve dinlemenize olanak tanır. Prime Music, en büyük müzik koleksiyonlarından birine sahiptir ve müziğinizin akış kalitesini de kontrol etmenizi sağlar.

2: Play Music

Prime Music’e benzer şekilde Play Müzik, Google’ın sunduğu ücretsiz bir müzik indirme uygulamasıdır. Müzik koleksiyonuna gelince, kimse Play Müzik’i yenemez. Size herhangi bir maliyet olmadan en son çıkmış popüler parçaları sağlar. Uygulamada müzik akışı yapabilir ve onu da indirebilirsiniz. Bununla birlikte, Play Müzik’in tüm özelliklerine sınırsız erişim istiyorsanız, premium pakete abone olmanız gerekir.

3: Sound Cloud

Sound Cloud, hiç şüphesiz ücretsiz müzik indirmek için en iyi yasal sitelerden biridir. Şarkı koleksiyonu şüphesiz en büyük ve en iyisidir. Popülerliğinin arkasındaki ana neden, açık bir topluluk olması ve herhangi bir kullanıcının buradan şarkı yükleyebilmesi veya indirebilmesidir. Çok popüler olanlar da dahil olmak üzere Sound Cloud’a şarkı yükleyen çok sayıda sanatçı var.

4: Sound Click

Listedeki diğer bir isim de Sound Click uygulamasıdır. Sound Click listedeki diğer bazı uygulamalar kadar büyük değil, ancak gerçekten de harika müziklerle dinlemenizi sağlayacak kadar iyi. Sound Click, ücretsiz olarak müzik akışı yapmanızı ve indirmenizi sağlar. Ancak, ücretsiz indirme seçeneği yalnızca yükleyici tarafından etkinleştirilebilir. Ücretli müzik ve ücretsiz Sound Click ile Müzik alabilirsiniz ve ayrıca müziğin telif haklarını buradan satın alabilirsiniz.

5: Sound Owl

Sound Owl, şarkıların dinlemesi ve indirmesi için size birçok seçenek sunuyor. Şarkılarını yükleme ve paylaşma hakkına sahip olan herkese izin veren bir topluluktur. Sound Owl, tanınmış sanatçıların ve ayrıca yeni sanatçıların şarkılarından oluşan bir koleksiyona sahiptir. Bu çok basit bir platform ve beğendiğiniz şarkıları indirmek için bu platformda gezinebilirsiniz.
En iyi müzik indirme uygulaması nedir? Müzik indirmek için en iyi uygulama, güncellenmiş yüksek kaliteli koleksiyonuyla sizi asla yarı yolda bırakmayan ve aynı zamanda cebinizi boşaltmayan uygulamadır. Bu nedenle, Android için Snappea, “en iyi” etiketinin hakkını veren çok az sayıda mp3 müzik indirme uygulaması arasındadır. Android için Snappea ile müzik koleksiyonunuzu güncel tutabilirsiniz ve bunu da tek kuruş harcamadan yapabilirsiniz.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

updated by blink on Nis 06, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app