Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

YouTube popüler bir video paylaşım platformu olsa da, en sevdiğimiz şarkıları dinlemek için de aktif olarak kullanılmaktadır. Yine de, YouTube 320kbps MP3 İndirme istediğimiz zamanlar vardır . Tüm bit hızlarından 320kbps, çok fazla yer kaplamadan ses kalitesini koruduğu için ideal kabul edilir. Bu yazıda, MP3’ü YouTube’dan 320kbps’de indirmek için herkesin uygulayabileceği basit bir çözüm listeleyeceğim.
Bölüm 1. Android için Snappea: En İyi YouTube 320kbps MP3 İndiricisi
Bölüm 2. Android için 320kbps’de YouTube’dan MP3 Nasıl İndirilir

Bölüm 1. Android için Snappea: En İyi YouTube 320kbps MP3 İndiricisi

YouTube’dan 320kbps’de MP3 indirebilen çeşitli uygulamalar söz konusu olduğunda, Android için Snappea en iyi çözümdür. Önde gelen her Android cihazını destekler ve YouTube’dan istediğiniz kadar videoyu MP3 veya MP4 formatında doğrudan indirebilir.

  • Android için Snappea ücretsiz olarak kullanılabilir ve YouTube dahil 100’den fazla farklı platformu destekler.
  • Anahtar kelimeleri veya URL’sini girerek bir videoyu arayabilir veya uygulamadan çıkmadan YouTube’a göz atabilirsiniz.
  • Uygulama, YouTube videolarını 320kbps ve diğer bit hızlarında MP3 olarak indirmenize izin verecektir.
  • Sadece YouTube değil, Android için Snappea, Facebook, Dailymotion, Instagram gibi sayısız kaynaktan her türlü medya içeriğini indirebilir.
  • Kök erişimine, oturum açmaya, hesap oluşturmaya veya istenmeyen herhangi bir zorluğa ihtiyaç duymaz. Android uygulaması ayrıca resim içinde resim ve karanlık modu da destekler.

youtube 320 kbps mp3 download
İndir

Bölüm 2. Android için 320kbps’de YouTube’dan MP3 Nasıl İndirilir

Herhangi bir teknik bilginiz olmasa bile Android için Snappea ile MP3 320kbps’de YouTube video indirme işlemi yapabilirsiniz. YouTube 320kbps MP3 indirme işlemi yapmak için izleyebileceğiniz bazı basit adımlar.

Adım 1: Android için Snappea’yı yükleyin

Android için Snappea kullanmıyorsanız, herhangi bir tarayıcıda web sitesine gidin ve indirin. Daha sonra, indirilen APK’ye dokunabilir ve yükleyicisini başlatabilirsiniz.
Web sitesinden indiremiyorsanız, telefonunuzun Ayarlar> Güvenlik bölümüne gidebilirsiniz. Burada, bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmek için özelliği etkinleştirmeniz gerekir.
youtube 320 kbps mp3 indirme

Adım 2: İndirmek için bir video arayın

Android için Snappea yüklendiğinde, onu başlatabilir ve arama çubuğuna anahtar sözcükler girerek herhangi bir videoyu arayabilirsiniz. Ayrıca YouTube videosunun URL’sini buraya girebilir veya Android için Snappea’dan çıkmadan YouTube arayüzüne göz atabilirsiniz. Videonun URL’sini almak için önce YouTube uygulamasına veya web sitesine gidebilir ve video bağlantısını buradan kopyalayabilirsiniz.
youtube mp3 128 kbps download

Adım 3: MP3’ü YouTube’dan 320kbps’de indirin

Alakalı arama sonuçlarını alacağınız için, video küçük resmine tıklamanız yeterlidir ve arayüzüne yüklenecektir. Video medya oynatıcıya yüklendikten sonra, ekranın alt kısmında bir indirme simgesi etkinleştirilecektir.
Sonunda, MP3’ü YouTube’dan 320kbps ve diğer formatlarda indirme seçeneklerine ulaşmak için indirme simgesine dokunabilirsiniz. Buradan MP3 ve 320kbps seçeneğini seçin ve YouTube videolarını MP3 320kbps formatında telefonunuza indirirken bekleyin.
youtube 320 kbps mp3 indirme programı
Bu, bizi YouTube MP3’ün 320 kb / sn’de nasıl indirileceğine dair bu kapsamlı kılavuzun sonuna getiriyor. İndirilen dosyaya Müzik uygulamasından, telefonunuzun dosya deposundan ve hatta uygulamanın kitaplığından çevrimdışı olarak erişilebilir. Devam edin ve Android için Snappea’yı yükleyin ve YouTube videosunu MP3 yüksek kaliteli 320 kb / sn’de hiçbir ücret ödemeden indirin.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

updated by blink on Nis 07, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app