Ücretsiz bir yeni müzik indirme programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kolay ve hızlıca yeni şarkılar indir işlemini gerçekleştirebileceğiniz Snappea ile müziklerinizi nasıl indirebileceğinizi sizlere anlattık. Snappea sayesinde bütün platformlardan yeni şarkıları indir işlemini gerçekleştirebilir, çevrimiçi olarak indirdiğiniz şarkılarınızı çevrimdışı şekilde rahatça dinleyebilirsiniz. Yazıda Snappea ile nasıl kolay bir şekilde yeni çıkan şarkılar indir işlemini gerçekleştireceğinizi adım adım anlattık. Adımları tek tek uygulayarak istediğiniz videoyu istediğiniz formatta istediğiniz cihaza indirip kullanabilirsiniz.

İsterseniz Android’de, isterseniz bilgisayarınızda, isterseniz iOS, Mac, PC cihazlarınızda kullanabileceğiniz Snappea hizmeti sayesinde en yeni şarkılar indir. Yazıda her platform için programı nasıl kullanabileceğinizi adım adım açıkladık. Yani anlayacağınız ister yeni müzik indir, ister en yeni şarkı indir, Snappea bütün platformlarda imdadınıza yetişiyor.

İlk Kısım: Android Kullanıcıları için

İkinci Kısım: Windows / iOS / Mac / Linux / iPhone / iMac Kullanıcıları için

Android için Snappea ile Yeni Şarkılar Nasıl İndirilir?

Android için Snappea uygulaması, sadece müzik indirmenin çok daha fazlasını sunan, kullanışlı bir deneyim sağlıyor. Müzik indir yeni işlemini kolayca yaptıran bu uygulama, gece modu sayesinde gözünüzün dinlenmesine yardımcı olabiliyor. Android için Snappea uygulaması aynı zamanda yeni şarkılar indir konusunda size yardım ederken çalma listesi özelliğiyle de kullanıcılarına pratiklik sağlıyor. Android için Snappea uygulamasıyla müzik indir yeni şarkılar en kolay şekilde telefonunuza yükleyin. Aşağıdaki adımlar sayesinde uygulamayı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

müzik indir yeni şarkılar

İndir

Android için Snappea uygulamasını cihazınıza indirin

Uygulamayı indirmek için Google Play Store’dan farklı bir yöntem izlemeniz gerekiyor. Öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmından güvenliğe girip bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini seçmeniz lazım. Sonrasında Snappea’nin internet sitesinden uygulamayı indirebilirsiniz. Yüklediğiniz APK dosyasını üzerine tıklayarak kurabilirsiniz.

YouTube’a girip dilediğiniz videoyu bulun

İndirmek istediğiniz videoyu bulmak için YouTube’un arama kısmında dilediğiniz kelimelerle arayışınızı gerçekleştirin.

müzik indir yeni şarkılar

Videonuzun linkini kopyalayın

Snappea ile indireceğiniz YouTube videosunun linkini kopyalayın. Bunu, YouTube uygulamasında başlığın altındaki Paylaş butonuna, ardından Linki Kopyala seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz. Tarayıcı kullanıyorsanız adres çubuğundan URL’yi kopyalayabilirsiniz.

müzik indir yeni şarkılar

Android için Snappea uygulamasını açın

İndirdiğiniz Snappea uygulamasını telefonunuzda açın.

müzik indir yeni şarkılar

Video linkini Snappea’deki kutuya yapıştırın

Daha önce kopyaladığınız video linkini Snappea’deki arama kutusuna yapıştırın.

MP3 veya MP4 formatını seçerek indirmeye başlayın

İstediğiniz formatı seçin ve indirme butonuna tıklayarak cihazınıza videoyu veya müziği indirin.

müzik indir yeni şarkılar

Keyif sizde!

İndirdiğiniz videoyu çevrimdışı olarak da izleyebilir, arkadaşlarınızla istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Windows / iOS / Mac / Linux / iPhone / iMac Cihazlarda Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Android kullanıcısı değilseniz Snappea Çevrimiçi sitesi sayesinde istediğiniz videoyu MP3 veya MP4 formatında indirebilirsiniz. Snappea Çevrimiçi, kayıt olmanıza gerek kalmadan en yeni şarkıları indir işlemini gerçekleştirmenize yardım olur. Bu sitede ayrıca karşıdan yükleme limitiniz olmadan yeni çıkan şarkılar indir işlemini de kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Snappea Çevrimiçi sayesinde bedavaya, istediğiniz formatlarda hızlıca yeni şarkıları indir! Yazının devamında bunun için yapmanız gerekenleri adım adım sunduk.

müzik indir yeni şarkılar

YouTube’da istediğiniz videoyu bulun

YouTube platformuna girip arama kutusunda istediğiniz videoyu bulun. Şayet videoyu zaten biliyorsanız bir sonraki adımdan devam edin.

müzik indir yeni şarkılar

Videonun URL’sini kopyalayın

Tarayıcının adres çubuğunda bulunan linki, yani videonun URL adresini seçerek kopyalayın.

müzik indir yeni şarkılar

Snappea Çevrimiçi sitesine girin

Snappea.com adresine girerek istediğiniz videoyu indirmeye hazırlanın.

müzik indir yeni şarkılar

Linki yapıştırın ve butona tıklayın

Daha önce kopyaladığınız video linkini Snappea’de bulunan arama kutusuna yapıştırın ve başlama butonuna tıklayarak arama işlemini başlatın.

İstediğiniz format ve çözünürlüğü seçin, indirin!

Videonuzu seçmenizin ardından indirmek istediğiniz formatı, içeriğin büyüklüğünü ve kalitesini belirleyecek olan çözünürlüğü seçerek Snappea Çevrimiçi ile videonuzu indirin.

müzik indir yeni şarkılar

İyi eğlenceler!

İşlem bu kadardı, indirdiğiniz içeriği dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri yaparak yeni müzik indir ihtiyaçlarınızı kolay ve hızlı şekilde giderebilirsiniz. Gerek Android, gerek diğer cihazlar için çevrimiçi sitesiyle yardımınıza koşan yeni müzik indirme programı Snappea aracılığıyla yeni çıkan müzikler indir konusunda yardım alabilirsiniz. En yeni müzik indir işlemini kolayca yapmanızı sağlayan Snappea ile dilediğiniz müzik veya videoyu yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulayarak indirmenizin ardından istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

on Jan 26, 2022

Diğer Araçlar