Bir müzik indirme uygulaması kullanmak, telefonunuza veya bilgisayarınıza bir uygulama indirmek ve ardından çevrimdışı kullanım için ondan müzik kaydetmek anlamına gelir. Seçeceğiniz uygulama kullanışlı olsa da, güvenilir, yüksek kaliteli ve telefonunuz için doğru olan bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bu seçimde size yardımcı olmak için bir liste yaptık. Okumaya devam edin.

Birinci Bölüm: En İyi 5 İndirme Uygulamaları Listesi

İkinci Bölüm: Android Cihazlarda Nasıl Kullanılır

En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları Listesi

Android için Snappea

Android için Snappea, birçok kullanıcı tarafından en iyi müzik indirme uygulaması olarak kabul ediliyor. Resim içinde resim modu, gece modu gibi harika özelliklere erişmek için uygulamayı telefonunuza kurmanız yeterlidir.

Freemake

Freemake de telefonunuza müzik indirip kaydetmenize olanak sağlayan iyi müzik indirme uygulamalarından biridir. Siteyi tarayıcınızda açın, uygulamayı indirin ve MP3 dosyalarını ücretsiz kaydetmeye başlayın.

müzik uygulaması indir

SnapDownloader

SnapDownloader’ın hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunuyor. Fakat bu cretsiz sürüm yalnızca 24 saat geçerlidir. Bu nedenle, uygulamayı uzun süre kullanmak için ödeme yapmanız gerekiyor ve bu da birçok kullanıcı için güçlük yaratabilir.

müzik uygulaması indir

iTubeGo

iTubeGo da ücretsiz ve ücretli kullanım sunan bir uygulamadır. MP3 dosyalarını telefonunuza indirmek için ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz. Web sitesini ziyaret edin ve iTubeGo’yu hemen kullanmaya başlayın.

müzik uygulaması indir

4k Video Downloader

4k Video Downloader’ı kullanarak, Instagram ve YouTube’dan medya dosyaları kaydedebilirsiniz. Instagram’da bulunan hashtagleri kaydetmek bile mümkün. 4K Video Downloader’ı kullanmaya başlamak için web sitesini ziyaret edin.

müzik uygulaması indir

En İyi Bedava Müzik İndirme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android için Snappea’nin müzik indirmek için en iyi uygulama olduğuna inanıyoruz. İşte bunun nedenleri.

Snappea şarkı indirme uygulaması aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Android için Snappea, YouTube, Instagram, Facebook vb. platformlardan medya dosyası kaydetmenize yardımcı olur.
  • İndireceğiniz dosyanın türünü (MP3-MP4 vb.) ve çözünürlüğünü seçme imkanınız vardır.
  • Uygulamanın gece modu otomatiktir. Karanlıkta olduğunuz anda otomatik bir şekilde açılacaktır.
  • Uygulamanın resim içinde resim modu, müziğiniz indirilirken diğer uygulamaları kullanmanıza yardımcı olur.

müzik indirme uygulaması indir

İndir

Müzik İndirme Uygulaması Kullanımı için Uygulanması Gereken Adımlar

En iyi ücretsiz müzik indirme uygulaması olan Snappea’yi nasıl kullanacağınızı merak ettiğinizden eminiz. Bu yüzden süreci aşağıda açıkladık.

Adım 1: Snappea’yi indirin ve yükleyin

İlk adım, Snappea’yı telefonunuza indirip kurmaktır. Telefonunuzun tarayıcısından Snappea’nin web sitesini ziyaret edin ve “İndir” butonuna tıklayın. APK indirildikten sonra, üzerine tıklayın ve uygulamayı Android cihazınıza yükleyin.

Adım 2: Snappea’yi kullanarak indirmek için müzik arayın

Snappea uygulamasında, indireceğiniz müziği bulmak için arama yapabilirsiniz. Örneğin, Shakira’nın bir müziğini bulmak istiyorsanız, uygulamayı kullanarak arayabilirsiniz. Sonuçlardan istediğiniz herhangi bir videoyu açın ve indirmek için 5. adıma geçin.

müzik indirme uygulaması indir

Adım 3: Müzik indirmek için bir platformu ziyaret edin

Snappea ücretsiz şarkı yükleme uygulaması kullanıcılara farklı bir kullanım seçeneği de sunuyor. Snappea içinde, “Daha fazla”’ bölümüne tıklayarak tercih ettiğiniz bir platform bulun. Örneğin, YouTube. Seçtğiniz platformun üzerine tıklayın ve arayüze gidin.

Adım 4: Müzik bulun

Burada, beğendiğiniz müzik dosyalarını arayın. Yukarıda gösterdiğimiz aynı arama modelini kullanın.

müzik indirme uygulaması indir

Adım 5: Çözünürlüğü ve türü seçin

İndireceğiniz müziği bulduktan sonra, “İndir” butonuna tıklayın. Bu buton, oynatıcının altında bulunur.  Ayrıca, ekranınızda da belirebilir. Ekranda beliren butona tıklayarak da indirme işlemini başlatabilirsiniz.

müzik indirme uygulaması indir

Telefonunuza müzik kaydetmek için türü ve çözünürlüğü seçin.

müzik indirme uygulaması indir

En iyi müzik yükleme uygulaması olan Android için Snappea, uzun bir süre daha listenin başında olmaya devam edecek gibi duruyor. Ücretsiz, güvenilir ve test edilmiş olan Snappea hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.

on Jan 23, 2022

Diğer Araçlar