Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

YouTube’da gezinirseniz, kolaylıkla 1080P vb. yüksek kalitelere sahip videolar, filmler veya şarkılar bulabilirsiniz. 1080P’nin en çok tercih edilen çözünürlüklerden birisi olması dolayısıyla birçok insan YouTube 1080P video indir işlemi gerçekleştirmek istiyor. YouTube HD video indir aracılığıyla YouTube video indir 1080P işlemi gerçekleştirmek için cihazınıza uygun olan herhangi bir iOS veya Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bugün, bu konuda sizlere yardımcı olmak için YouTube 1080P video indir işlemi yapabilmenin 5 farklı yolunu tanıtacağım.

Birinci Bölüm: En İyi 5 Uygulama
İkinci Bölüm: Snappea Android için Öğretici

Bölüm 1. YouTube’dan 1080p Video İndirmek için 5 Uygulama

1. Android için Snappea

Android kullanıcıları, YouTube video indir 1080p işlemleri için tamamen ücretsiz olan Snappea’yi kullanabilirler. YouTube HD video indir işlemi gerçekleştirmek için en iyi çözümlerden birisi olan Snappea, indirmek istediğiniz medya dosyasını farklı biçimlerde ve çözünürlüklerde kaydetme seçeneği dahi sunuyor.
Android için Snappea tamamen ücretsiz, kullanımı kolay ve birçok farklı video paylaşma platformunu arayüzünde barındıran bir uygulamadır.
YouTube video indir HD işlemi yapmak için videonun bağlantı adresini uygulamanın arama çubuğuna yapıştırabilir veya video ile alakalı anahtar kelimeleri uygulamanın arama çubuğuna yazabilirsiniz.
Video yüklendikten sonra Android için Snappea, videoyu MP4 veya MP3 olarak kaydetmeniz için seçenekler sunacak.
Snappea ile YouTube 1080P video indir işlemi yapmaya ek olarak 720P, 2K ve hatta 4K çözünürlükte dahi video indirebilirsiniz.
Snappea’nin Resim İçinde Resim modu sayesinde video izlerken bile YouTube video indir 1080P işlemi yapabilirsiniz.

2. YouTube Downloader

YouTube video indir HD işlemleriniz için kullanabileceğiniz bir başka uygulama daha bulunuyor. YouTube Downloader adındaki bu uygulama bedava olsa dahi uygulamanın “basit” adındaki ücretsiz versiyonu çok fazla reklam barındırıyor.

youtube hd video indir

3. Videoder

Videoder ile de 1080P video indir işlemi yapabilirsiniz. Bu Android uygulaması Play Store’da listelenmediği için uygulamayı üçüncü parti bir kaynaktan kurmanız gerekiyor.

youtube hd video indir

4. YouTube Araçları

Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız Cydia ayarı sayesinde kolaylıkla 1080P YouTube video indir işlemi yapabilirsiniz. Cydia’yi kurduktan sonra YouTube videolarının yanına indir butonu eklendiğini göreceksiniz. Bu buton aracılığıyla indirmelerinizi yapabilirsiniz.

youtube 4k video indirme

5. YouTube++

Son olarak, YouTube’un YouTube++ adındaki özelleştirilmiş versiyonunu kullanabilir ve 1080P YouTube video indir işlemi yapabilirsiniz. YouTube ++ iOS uygulaması bedava olmasına rağmen uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınıza “jailbreak” erişimi verilmiş olması gerekiyor.

1080p video indir youtube

Bölüm 2. Android için Snappea ile 1080P çözünürlükte herhangi bir YouTube Videosu Nasıl İndirilir

YouTube HD video indir işlemini sorunsuz bir şekilde yapmak istiyorsanız Android için Snappea’yi aşağıdaki adımları izleyerek kullanabilirsiniz.

youtube 720p video indir

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi kurun.

İlk olarak, Snappea’nin resmi internet sitesine gidin, Android sürümünüzü seçin ve APK dosyasını indirin. Daha sonra, Android için Snappea’yi indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırarak kurabilirsiniz.

Adım 2: Herhangi bir YouTube videosu için bir arama yapın.

YouTube video indir HD işlemi yapmak için Android için Snappea’yi çalıştırın ve indirmek istediğiniz video hakkında bir arama gerçekleştirin. Aramayı gerçekleştirmek için Snappea’nin arama çubuğuna videonun bağlantı linkini yapıştırabilir veya video ile alakalı birkaç anahtar kelime yazabilirsiniz.

youtube 4k video indir

Adım 3: Seçtiğiniz YouTube videosunu 1080P olarak indirin.

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra videoyu uygulama üzerinde açın ve İndir butonuna basın. Butona bastıktan sonra format olarak MP4’ü ve çözünürlük olarak 1080P’yi seçebilir ve videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

hd youtube video indir

Android için Snappea’yi indirin ve sorunsuz bir şekilde YouTube’dan 1080P çözünürlükte video indirmenin keyfini çıkarın!

updated by jasonzx0910 on Haz 18, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app