Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

İstediğiniz herhangi bir video cihazınızda depolayabilmek ve çevrimdışı olduğunuzda izleyebilmek kulağa çok hoş geliyor değil mi? İnternet erişiminin olmadığı yerlerde dahi YouTube videosu izleyebilmek artık çok kolay bir hale geldi. Tek yapmanız gereken bir mobilden YouTube video indirme aracı kullanarak telefonunuza izlemek istediğiniz videoyu indirmek. Peki hangi YouTube dan telefona video indirme aracını kullanacaksınız? İşte bu zor bir soru. İnternette o kadar fazla YouTube video indir mobil işlemi yapabilen araç var ki insanlar hangisini kullanacağı konusunda kararsız kalıyor. Bugün sizlere bu kararsızlığını yok edecek harika bir araç tanıtacağız. YouTube telefona video indir özelliğine sahip olan Snappea ile artık YouTube video indir mobil işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Okumaya devam edin ve Snappea’yi keşfedin!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android için Snappea ile Telefona Video Nasıl İndirilir?

Mobilden YouTube video indirme araçları arasında en iyilerden birisi olan Android için Snappea, YouTube telefona video indir özelliğinden çok daha fazlasına sahip. YouTube, Facebook, Twitter gibi popüler platformlar da dahil olmak üzere 100’den fazla platformdan video indirebilmenize olanak sağlayan bu YouTube dan telefona video indirme aracı ile artık video indirmek bir sorun olmayacak! MP3-MP4 gibi formatlara ek olarak onlarca farklı formatta, 4K çözünürlükte dahi video indirebilen Android için Snappea, Resim İçinde Resim ve Akıllı Gece Modu gibi modları ile de dikkat çekiyor. Ayrıca, uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde çoğu popüler platformun uygulamasını açmadan bile arama yapabilir, bulduğunuz sonuçları rahat ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bütün bu özellikleri tamamen ücretsiz sunan bu YouTube dan telefona video indirme aracını kullanmayı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

youtube telefona video indir

İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını indirin ve kurun.

Kurulumda bir sorun yaşamamak için cihazınızın Google Play Store dışındaki kaynaklardan gelen uygulamaları kurmanıza izin verdiğinden emin olun. (Ayarlar🡪Güvenlik sekmesine giderek kontrol edebilirsiniz.)

youtube telefona video indir
Bu ayarı kontrol ettikten sonra Snappea’nin internet sitesinden APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Adım 2: Bir YouTube videosu açın.

YouTube’u çalıştırın ve indirmek için seçtiğiniz YouTube videosunu açın.
Eğer isterseniz, videoyu Android için Snappea’yi kullanarak arayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunu yapmak için ise uygulamayı açın ve arama motorunu kullanarak aramanızı tamamlayın. Bu işlemi yapacaksanız 5.Adım’a atlayabilirsiniz.

telefona youtube video indir

Adım 3: Videonun bağlantı adresini cihazınıza kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş 🡪 Bağlantıyı Kopyala tuşlarına basarak videonun bağlantı adresini kolaylıkla cihazınıza kopyalayabilirsiniz.

telefona youtube video indir

Adım 4: Kopyaladığınız bağlantı adresini uygulama içinde bulunan arama motorunda aratın.

Bağlantıyı aratmak için bağlantıyı, uygulamanın arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Adım 5: İstediğiniz formatı ve kaliteyi seçtikten sonra İndir tuşuna basın.

Mevcut olan format ve çözünürlüklerden istediğinizi seçtikten sonra İndir tuşu ile indirmeyi başlatabilirsiniz.

mobil youtube video indir

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi ile Telefona Video Nasıl İndirilir?

iPhone cihazınızda da Snappea’nin sunduğu özelliklerin bir kısmından yararlanabilirsiniz! Snappea’nin, YouTube telefona video indir özelliğine sahip Snappea Çevrimiçi adlı mobilden YouTube video indirme hizmeti sayesinde bir iOS uygulaması kullanmadan dahi istediğiniz YouTube videolarını HD kalitede ve MP3 veya MP4 olarak indirmeniz mümkün. YouTube video indir mobil işlemlerinizi oldukça kolaylaştıran Snappea Çevrimiçi sayesinde artık kurulum ile uğraşmanıza bile gerek yok! Tek yapmanız gereken Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek ve indirmek istediğiniz videoyu site üzerinde aratmak! Gerisini Snappea sizler için halledecektir. Basit ve mobil uyumlu arayüzü sayesinde iPhone cihazınızda hiçbir zorluk yaşamadan kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

mobil youtube video indir

Adım 1: İndireceğiniz YouTube videosunu açın.

Eğer videoyu YouTube üzerinde açmakla ve bağlantı kopyalamakla istemiyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için Snappea Çevrimiçi’yi açın ve ana sayfada bulunan arama motoruna, istediğiniz video ile alakalı anahtar kelimeleri yazarak aratın. Eğer aramanızı bahsettiğimiz şekilde yapacaksanız Adım 4’e atlayabilirsiniz.

youtube video indir telefon

Adım 2: Paylaş’a basarak videonun bağlantısını kopyalayın.

Mobil cihazlarda, videonun altında bulabileceğiniz Paylaş’a basarak videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.
Bilgisayarlarda ise tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz.

youtube video indir telefon

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi ile aratın.

Bağlantıyı aratmak için Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanmalısınız. Kopyaladığınız bağlantıyı arama motoruna yapıştırın ve aratın.

video indir youtube telefona

Adım 4: Videoyu indirmek için İndir tuşunu kullanın.

Videonun kalitesini ve formatını seçtikten sonra İndir’e basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi, genellikle kısa bir süre içinde sonlanacaktır.

youtube video telefona indir

Sizler de cep telefonuna YouTube video indir işlemi gerçekleştirmenin en kolay yolu olan Snappea’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Snappea’nin sitesini ziyaret edin ve Snappea’yi ailesine katılın! İyi eğlenceler!

updated by jasonzx0910 on Haz 18, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app