Hepimiz YouTube’dan video izlemeyi seviyoruz. Bu videoları ücretsiz bir şekilde bir şekilde cihazlarımıza indirmenin ise çok fazla yöntemi bulunmuyor. Tek seçeneğiniz bir YouTube video indirme uygulaması veya sitesi kullanmak. İnternette binlerce adet bulunan bu video YouTube indirici uygulamalarının ve sitelerinin en büyük sorunu ise neredeyse %90’ının çok kötü, özensiz hazırlanmış, virüs ve reklam içeren siteler olması. Peki bu kadar kötü site arasından iyi bir YouTube video indirici program veya site nasıl bulunabilir? Bugünkü yazımızın ana konusu olan Snappea ile bunu dert etmenize gerek kalmayacak! İki farklı versiyonu sayesinde her türlü cihazda rahatlıkla kullanabileceğiniz Snappea sayesinde YouTubeden video indirici arayışınızın sonlanacağına eminiz!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android Cihazlarda Ücretsiz Video Dönüştür: Android için Snappea

Bu bölümde sizlere Snappea’nin ana odağı olan Android versiyonunu tanıtacağız. Android için Snappea, adından da anlaşılacağı üzere Android cihazlar için tasarlanmış bir YouTube video indirme uygulaması. Fakat Bu YouTubeden video indirici ile sadece video indirmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz! İstediğiniz herhangi bir YouTube çalma listesini veya bir YouTube kanalının bütün videolarını saniyeler içinde indirebilir, uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde yüzlerce farklı platformdan videolar arayabilir, bulduğunuz bütün bu videoları 4K çözünürlük ve MP3-MP4 gibi formatlarda saniyeler içinde indirebilirsiniz! Ayrıca Snappea YouTube İndirici tamamen ücretsiz! Snappea’nin bazı ücretli video YouTube indirici uygulamalarda dahi bulunmayan bütün bu özellikleri sizlere tamamen ücretsiz olarak sunmasını başarısının nedenleri arasında gösterebiliriz. Aşağıda bulunan adımları uygulayarak sizler de en iyi YouTube video indirme uygulaması olan Snappea’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

youtube video indir apk

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi indirin ve cihazınıza kurun.

Uygulamayı kurmak için Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirebilirsiniz.

Eğer kurulum esnasında bir sorun yaşarsanız cihazınızın Güvenlik sekmesinde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun.

Adım 2: YouTube’u açın ve indirme işlemi için kullanacağınız videoyu seçin.

Android için Snappea ile indireceğiniz YouTube videosunu açın.

Ayrıca, bu adımı gerçekleştirmek için Android için Snappea’yi de kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu arama motoru sayesinde yapabileceğiniz arama ile video indirme işlemini tamamlamak için Adım 5’e atlayın.

youtube video indir apk

Adım 3: YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalamak için Paylaş tuşuna basın.

Videonun sağ alt bölümünde bulunan Paylaş tuşu ile kopyalama işlemini gerçekleştirin.

youtube video indir apk

Adım 4: Bağlantıyı, uygulama ile aratın.

Bağlantıyı Android için Snappea ile aratmak için tek yapmanız gereken şey bağlantıyı, uygulamanın arama çubuğuna yapıştırmak. Gerisini Snappea halledecektir.

youtube video indir apk

Adım 5: İndirmeye hazırsınız!

İndireceğiniz videoyu da bulduktan sonra artık geriye kalan tek şey çözünürlük ve format seçimi yapmak. Seçiminizi yaptıktan sonra, istediğin format ve çözünürlük bölümünün yanında bulunan İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube video indir apk

Kurulum Yapmadan Ücretsiz Video Dönüştür: Snappea Çevrimiçi

Snappea’nin bir diğer versiyonu olan Snappea Çevrimiçi ise kurulum ile uğraşmak istemeyen veya Android cihaza sahip olmayan kullanıcılar (Windows, Mac (iMac), iOS (iPhone), Linux) için tasarlanmış bir internet hizmeti. Snappea Çevrimiçi, bir YouTube video indirici program olmadan da yüksek kalitede ve tamamen ücretsiz bir şekilde YouTube videosu indirebileceğimizi kanıtlıyor. Hiçbir reklam barındırmayan bu YouTubeden video indirici ile istediğiniz YouTube videoları sadece birkaç basit adımı uygulayarak cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, site içinde bulunan arama motorunu sayesinde video indirmek için YouTube’a dahi giriş yapmanıza gerek yok! Gördüğünüz gibi Snappea Çevrimiçi, bir kullanıcının karşılaşabileceği bütün sorunları düşünüp, bütün bu sorunlara karşı kendi çözümlerini oluşturmuş harika bir internet sitesi. Sizler de bir YouTube video indirici program kullanmak istemiyor fakat yine de YouTube’dan video indirmek istiyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi kesinlikle denemelisiniz. Hemen aşağıda bulunan basit birkaç adım sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

youtube video indir apk

Adım 1: Bir video bulmak için YouTube’da gezinin.

YouTube’u açın ve indireceğiniz videoyu bulmak için bir YouTube araması gerçekleştirin.

youtube video indir apk

Adım 2: Videonun altında bulunan Paylaş tuşuna tıklayarak videonun URL’sini kopyalayın.

Eğer YouTube’a bilgisayarınızdan giriş yaptıysanız, tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Mobilde ise videonun alt kısmında bulunan Paylaş tuşu aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

youtube video indir apk

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi çalıştırın ve URL’yi aratın.

URL’yi aratmak için Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna URL’yi yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu arama çubuğu aracılığıyla URL ile uğraşmadan video indirmenin keyfini de çıkarabilirsiniz.

youtube video indir apk

Adım 4: Videoyu indirmek için İndir tuşuna basın.

Son adımdasınız! İndireceğiniz videonun MP3 veya MP4 formatlarından hangisinde inmesini istediğinize ve videonun kalitesinin nasıl olacağına karar verdikten sonra indirme işlemini başlatmak için İndir tuşunu kullanabilirsiniz.

youtube video indir apk

Snappea YouTube Video İndirici ile saniyeler içinde nasıl video indirebileceğinizi artık biliyorsunuz. Haydi, Snappea’nin internet sitesini şimdi ziyaret edin ve yüksek kalitede MP3-MP4 indirmeye başlayın!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar