Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Gündelik hayatta YouTube uygulamasını sıklıkla kullanan çoğu YouTube kullanıcısı, takip ettiği YouTube kanalın tüm videolarını indirmek ister. Bu sebepten dolayı YouTube kullanıcıları YouTube kanaldan video indirme işlemini kolay yapabilmek için sürekli YouTube kanaldan video indirme programı aramakta. Bugünkü yazımızda sizlere bu işlemi hiç zorlanmadan yapabileceğiniz Snappea’yi kullanabilmeniz için bir rehber hazırladık. Bu rehber sayesinde ister Android, ister IOS fark etmeksizin Snappea’nin sizlere ücretsiz olarak sağladığı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Lafı daha da fazla uzatmadan hemen adımlarımıza geçelim.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android İçin Snappea ile YouTube Kanaldan Video İndirme Kılavuzu

Android için Snappea uygulamasını kullanan kullanıcılar, internette vaktini YouTube kanaldan video indirme programı aramakla harcamıyor. Android için Snappea’nin en çok kullanılan işlemlerinden biri olan YouTube kanaldan video indirme işlemi, birçok kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor. Android için Snappea sayesinde izlemekten keyif aldığınız YouTube kanalının videosunu kolaylıkla indirebilir ve indirdikten sonra herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan indirdiğiniz videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Android için Snappea, kullanıcılarına diledikleri YouTube kanalındaki tüm videoları indirme olanağı sunuyor. Üstelik bu hizmeti kullanıcılarına sunarken diğer uygulamaların ve sitelerin aksine herhangi bir ücret talep etmiyor. Android için Snappea sadece video indirebileceğiniz bir platformdan çok daha fazlası. Dilerseniz sevdiğiniz bir şarkıyı indirebilir, dilerseniz de Resim İçinde Resim modu aracılığıyla iki işi aynı anda yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Android için Snappea’yi cihazınıza kurmak ve YouTube kanaldan video indirme programı arayışınızı sonlandırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

youtube kanalımdaki videoları indirme

İndir

Adım 1: Kurulumdan önce yapılması gereken ayarı yapın.

Kurulumdan önce, cihazınızın Güvenlik kısmına girin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktifleştirin. Endişelenmeyin, bu ayarı aktifleştirmek cihazınıza herhangi bir zarar vermeyecektir.

youtube kanalımdaki videoları indirme
Ayarı aktifleştirdikten sonra ise Snappea’nin web sitesine giderek APK dosyasını indirin ve dosyayı kurmaya başlayın.

Adım 2: Dilediğiniz YouTube kanalı üzerinden indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Android İçin Snappea’yi kurduktan sonra YouTube’da dilediğiniz kanalı açın ve cihazınıza indirmeyi istediğiniz videoyu seçin.

Adım 3: Seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın.

Videonun linkini kopyalamak için sırasıyla Paylaş 🡪 Bağlantıyı Kopyala adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.

youtube kanaldan video indirme

Adım 4: Android için Snappea’yi açın ve videonun linkini arama çubuğuna yapıştırın.

Android için Snappea uygulamasını açtıktan sonra uygulamanın içinde bulunan arama çubuğuna kopyaladığınız videonun linkini yapıştırın ve aramayı başlatın.

youtube kanaldan video indirme

Adım 5: Format ve çözünürlük seçiminizi yapın.

Ekrana gelen onlarca farklı format ve çözünürlüklerinden size uygun olanını seçin ve indirme işlemini başlatın.

youtube kanaldaki tüm videoları indirme programı

İkinci Bölüm:Windows/IOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için Snappea Çevrimiçi ile YouTube Kanaldan Video İndirme Kılavuzu

Snappea Çevrimiçi; iOS, Mac, Windows, Linux ve diğer çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazı olan kullanıcıların YouTube kanaldan video indirme işlemini yapabilmek için kullandığı bir servistir. Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen Snappea Çevrimiçi’nin, Android için Snappea’den neredeyse hiçbir farkı bulunmamakta. Tıpkı Android için Snappea’de olduğu gibi dilediğiniz videoları Full HD kalitede indirebilir, sevdiğiniz şarkıları yüksek ses kalitesinde cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri yaparken ne bir sınırınız bulunmakta ne de ödemeniz gereken bir ücret. Yapmanız gereken tek şey cihazınızın tarayıcısını kullanarak Snappea Çevrimiçi’ye girmek ve Snappea’nin size sunmuş olduğu ücretsiz hizmetlerin tadını çıkarmak. Dilerseniz lafı daha da uzatmadan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak YouTube kanalın tüm videolarını indirmek için yapmanız gereken adımlara geçelim.

youtube kanaldaki tüm videoları indirme programı

Adım 1: YouTube’da dilediğiniz kanalın videosunu aratın.

YouTube’un ana sayfasında bulunan arama çubuğunu kullanarak videonuzu aratın.

Adım 2: Videonun linkini kopyalayın.

Videonun linkini kopyalamak çok kolay. Eğer bilgisayar kullanıcıysanız, tarayıcınızın üst kısmındaki linki kopyalayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Mobil kullanıcıysanız da videonun altında bulunan Paylaş butonuna basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

youtube kanaldaki tüm videoları indirme programı

Adım 3: İndirmek istediğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinden aratın.

Snappea Çevrimiçi’ye girdikten sonra üst tarafta bulunan arama çubuğuna kopyaladığınız videonun linkini yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

youtube kanaldaki tüm videoları indirme

Adım 4: Kendinize uygun olan format ve çözünürlükleri seçin.

Arama işlemi bittikten sonra karşınıza gelen format ve çözünürlüklerden dilediğinizi seçin ve İndir butonuna basın.

youtube kanaldaki tüm videoları indirme

Gördüğünüz gibi, Snappea ile sadece birkaç adımla herhangi bir Youtube kanalındaki tüm videoları indirme işlemi yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Snappea’yi kullanmaya hemen başlayın ve bu eşsiz özelliklerden yararlanın. İyi eğlenceler!

updated by jasonzx0910 on Haz 18, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app