İnternette gördüğünüz herhangi bir video kolay bir şekilde cihazınıza depolamak ve istediğiniz herhangi bir zamanda izleyebilmek çok güzel olurdu değil mi? Bu soruya olumlu bir cevap verdiyseniz doğru adrestesiniz demektir! Piyasada bulabileceğiniz en iyi ücretsiz video indirme programı olan Android için Snappea ve onun çevrimiçi, kurulum gerektirmeyen, ücretsiz video indirme siteleri hakkında yapılan listelerde neredeyse hep bir numarada bulunan Snappea Çevrimiçi ücretsiz video indirme sitesi sayesinde ücretsiz video indir işlemi gerçekleştirmek artık çok kolay! Aşağıda sizlere bahsedeceğimiz basit ve ortalama toplam 5 dakika süren adımları uygulayarak sizler de Snappea ailesinin bu iki müthiş hizmetinden yararlanabilir ve bedava video indir işlemi gerçekleştirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Lafı çok uzatmadan sizleri kılavuzlarımız ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android Cihazlara Ücretsiz Video İndirmenin En İyi Yolu: Android için Snappea

Yazımızın birinci bölümüne hoş geldiniz. Bu bölümde, piyasadaki en iyi ücretsiz video indirme programı olan Android için Snappea ve onu nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi alacaksınız. Android için Snappea’nin en iyi ücretsiz video indirme programı olması kesinlikle bir tesadüf değil. Bu program o kadar fazla özellik barındırıyor ki şaşıracaksınız! 4K çözünürlük ve onlarca farklı formatta dahi video indirme desteği, gece ve resim içinde resim modları gibi birçok özellik, Android için Snappea’nin listenin en başında olmasının temel sebeplerini oluşturuyor. Ayrıca, Snappea bütün bu özellikleri tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyor! Aşağıdaki kılavuzu takip ederek bu eşsiz programın ücretsiz video indir özelliğini kullanarak bedava video indir işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

video indir ücretsiz

İndir

Adım 1: Gerekli ayarları yaptıktan sonra Android için Snappea’yi kurun.

Kuruluma başlamadan önce, cihazınızın Ayarlar <<< Güvenlik sekmesine gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemenize izin veren ayarı aktifleştirin.

Bu ayarı aktifleştirdikten sonra kurulum işlemini tamamlamak için Snappea’nin web sitesini ziyaret edin ve programın APK dosyasını indirin.

Adım 2: Bir YouTube videosu seçin.

İndirmek için bir YouTube videosu seçmelisiniz. Bu seçimi gerçekleştirirken YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

video indir ücretsiz

Adım 3: Paylaş butonuna basarak videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun sağ alt kısmında görebileceğiniz Paylaş butonuna basarak bağlantıyı panoya kopyalama işlemini gerçekleştirin.

video indir ücretsiz

Adım 4: Kopyaladığınız bağlantıyı Android için Snappea aracılığıyla aratın.

Video indirme işlemine geçmeye hazırsınız. Android için Snappea’yi çalıştırın ve panoya kopyalamış olduğunuz bağlantıyı uygulamanın arama motorunu kullanarak aratın.

Eğer isterseniz YouTube aramalarınız için Android için Snappea’yi de kullanabilirsiniz. Arama motoru YouTube ile entegreli olduğu için aynı sonuçları verecektir.

video indir ücretsiz

Adım 5: MP4 formatını ve istediğiniz çözünürlüğü seçtikten sonra indirmeyi başlatın

Videoyu video formatında indirmek için MP4 olarak seçmelisiniz. Formata ek olarak istediğiniz çözünürlüğü de seçtikten sonra İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

video indir ücretsiz

Kurulumla Uğraşmadan Ücretsiz Video İndirmenin En İyi Yolu: Snappea Çevrimiçi

Android kullanıcı olmadığınız için üzülmenize hiç gerek yok. Snappea ailesinin bir diğer ürünü ve aynı zamanda en iyi ücretsiz video indirme siteleri listesinde çoğu zaman bir numarada görebileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile Android için Snappea’yi kullanarak gerçekleştirebildiğiniz bedava video indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemlerinden herhangi birini kullanarak rahatlıkla kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, kurulum ile uğraşmak istemeyen veya Android cihaza sahip olmayan fakat Snappea’yi deneyimlemek isteyen kullanıcıların ilk tercihi olarak öne çıkıyor. Basit arayüzüyle dikkat çeken Snappea Çevrimiçi ve onun ücretsiz video indir özelliği, sadece dakikalar içerisinde istenilen YouTube videosunu indirilebilmesine olanak sağlıyor.  Eğer sizler de bu eşsiz ücretsiz video indirme sitesi hakkında daha fazla bilgi almak ve Snappea’yi deneyimlemek istiyorsanız aşağıdaki kılavuzda bulunan basit adımları takip edebilirsiniz.

video indir bedava

Adım 1: İndirmek için bir YouTube videosu bulun.

Snappea Çevrimiçi şu anlık sadece YouTube videolarını indirmeye olanak sağlıyor fakat gelecekte diğer platformları da desteklemesi planlıyor. Şimdilik, bu ücretsiz video indirme sitesi sadece YouTube videoları için kullanılabilir.

İndireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u kullanın.

video indir bedava

Adım 2: YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Paylaş butonu aracılığıyla videonun bağlantısını kopyalayın. Paylaş butonunu videonun sağ alt kısmında bulabilirsiniz.

video indir bedava

Adım 3: Bağlantıyı, Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulunan arama motoruna yapıştırın.

Ayrıca, Android için Snappea’de olduğu gibi Snappea Çevrimiçi’nin de arama motoru sayesinde YouTube videoları arayabilirsiniz.

video indirme programı ücretsiz

Adım 4: Videoyu indirmek için format ve çözünürlük seçiminizi gerçekleştirin.

İstediğiniz formata ve çözünürlüğe karar verdikten sonra İndir butonuna basın ve indirmenin tamamlanmasını bekleyin.

video indirme programı ücretsiz

Artık onlarca farklı ücretsiz video indirme siteleri ve programları arasından en iyisini bulmaya çalışmanıza gerek yok! 4K’da dahil olmak üzere onlarca farklı çözünürlükte ve formatta video indirme istiyorsanız Snappea’nin sitesini ziyaret edebilir ve size uygun olan Snappea hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

ücretsiz video indir

on Aug 02, 2021

Diğer Araçlar