Online video indir işlemi gerçekleştirmek için bir internet sitesi bulmanın gayet kolay bir şey olduğunu biliyoruz. Fakat, asıl problem de burada başlıyor. Video indirme online işlemleri için bir site açmak o kadar kolay ki piyasada bir sürü kalitesiz, virüslü ve kötü online video indirme sitesi bulunuyor. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için çok uzun bir araştırma gerçekleştirdik. Araştırmamızın sonucunda elde ettiğimiz veriler ışığında hazırladığımız listemizde bir adet online video indirme sitesi ve 3 adet online video indirme programı bulacaksınız. Ayrıca, bu listedeki yöntemler arasında bizce bir numarada bulunan Snappea Çevrimiçi hakkında bir kılavuz hazırladık. Hazırladığımız bu kılavuzdan yararlanarak sizler de Snappea Çevrimiçi’nin özelliklerinden yararlanabilir ve çevrimiçi video indir işlemi yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. İşte karşınızda Snappea Çevrimiçi!

Birinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: En Popüler 3 İndirme Sitesi

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Kurulumla Uğraşmadan Ücretsiz Video İndirmek: Snappea Çevrimiçi

Video indirmek her ne kadar kolay bir şey olsa da genelde bunu gerçekleştirmek için bir online video indirme programı bulmanız ve bu programı kurmanız gerekiyor. Kurulum işlemlerinin uğraş verici olması ve programı kurarken kurulum yapılan cihaza virüs bulaşabilme ihtimali bulunması gibi birçok sebepten dolayı bazı kullanıcılar online video indir işlemi yapabilecekleri bir online video indirme sitesi bulmaya çalışıyor. Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi piyasada çok fazla sayıda video indirme sitesi bulunduğu için bu siteler arasından iyi bir site bulmak zor oluyor.

Snappea Çevrimiçi ise iyi bir video indirme sitesi olarak öne çıkıyor. Basit arayüzü ve kolay kullanıma sahip olması gibi birçok pozitif özelliği bulunan Snappea Çevrimiçi’nin çevrimiçi video indir özelliği ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içerisinde cihazınıza indirebilirsiniz. Video indirme online işlemleri için kurulum gerektirmeyen en iyi çözümlerden birisi olan Snappea Çevrimiçi’nin basit kullanımı hakkında bilgi almak için aşağıdaki kılavuzdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

internetten video indirme online

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak indireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u çalıştırın.

Snappea Çevrimiçi aracılığıyla indireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u açın. YouTube’un arama motorunu kullanarak istediğiniz videoyu kolaylıkla bulabilirsiniz.

internetten video indirme online

Adım 2: Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

YouTube’a bilgisayar aracılığıyla giriş yapıyorsanız tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalayın.

Mobil cihazlarda ise videonun sağ altında bulunan Paylaş butonuna basarak videonun bağlantısını panoya kopyalayabilirsiniz.

internetten video indirme online

Adım 3: Panoya kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın

Bağlantısını kopyalamış olduğunuz videoyu indirmeye başlamak için kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulunan arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Ayrıca, bu arama motorunu kullanarak istediğiniz YouTube videosunu bulabilirsiniz. Arama motoru YouTube ile entegreli olduğu için karşınıza çıkan sonuçlar YouTube’da göreceğiniz sonuçlar olacaktır.

internetten video indirme online

Adım 4: Formatı ve çözünürlüğü seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

İndirme işlemine başlamaya sadece saniyeler kaldı. Videonun formatını ve çözünürlüğüne karar verdikten sonra İndir butonuna basın ve indirme işleminin saniyeler içinde tamamlanmasını izleyin!

video online indir

En Popüler 3 Online Video İndirme Sitesi

Eğer kurulum ile uğraşmak ve bir video indirme sitesi değil de online video indirme programı kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan programlara göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca, bu programların bazılarının sadece iOS veya Android cihazlarda çalıştığını ve uğraştırıcı kurulumlara sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu yüzden, bir video indirme programı ile uğraşmak yerine Snappea Çevrimiçi’nin çevrimiçi video indir özelliğini kullanarak online video indir işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

Flvto (MP3Studio)

Flvto’nun uygulaması olan MP3Studio sayesinde istediğiniz herhangi bir videoyu cihazınıza depolayabilirsiniz. Sadece Windows, Mac ve Android işletim sistemli cihazlarda çalışan MP3Studio, kurulum ile uğraşmayı dert etmeyen kullanıcıların tercih edebileceği bir video indirme programı.

video online indir

DvdFab

DvdFab, video indirme online işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmak isteyen kullanıcılar için en iyi programlardan birisi olarak öne çıkıyor. Windows ve Mac cihazlarınızda ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz DVDFab ile neredeyse bütün platformlardan video indirmeye olanak sağlıyor.

video online indir

DLNow

Aslında ücretli olan fakat ücretsiz bir şekilde de deneyebileceğiniz DLNow ile birçok popüler platformdan video indirebilir ve indirdiğiniz videoları cihazınızda depolayabilirsiniz. Ücretli bir program olması nedeniyle çok tercih edilmeyen DLNow, tıpkı DVDFab gibi video indirme işlemlerine profesyonel bir çözüm arayan kullanıcıların tercih ettiği bir program olarak öne çıkıyor.

video indirme sitesi online

Gördüğünüz gibi Snappea Çevrimiçi bütün bu programlar arasında dahi en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Kurulum derdi ile uğraşmadan, istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu kolaylıkla indirmenize olanak sağlayan bu müthiş programı kullanmaya hemen başlamak için tek yapmanız gereken uygulamanın internet sitesini ziyaret etmek! Snappea Çevrimiçi’yi bir kere denedikten sonra ondan vazgeçemeyeceğinize eminiz. İyi eğlenceler!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

online video indir

on Aug 02, 2021

Diğer Araçlar