İnternette rastgele dolaşırken denk geldiğiniz bir videoyu cihazınıza indirmek ne kadar hoş olurdu değil mi? Fakat her ne kadar bu hoş bir şey olsa da genellikle bunu yapabilmek için çok fazla uğraşmak gerekiyor. Bu tarz videoları hızlıca indirebilmek için hızlı video indirme özelliğine sahip olan bir program veya bir site bulmalısınız. Programı bulsanız bile programın güvenilir ve en hızlı video indir işlemini yapabilen bir program olduğundan emin olmalısınız. Fakat merak etmeyin, sizleri bütün bu uğraşlardan kurtaracak şeyi biliyoruz. Bugün sizlere hızlı video indir işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan en hızlı video indirme programı Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi hızlı video indirme sitesi hakkında bilgi vereceğiz. Bu program ve site sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan, ücretsiz bir şekilde hızlı video indir işlemi yapabileceksiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile Hızlı Video İndirme

Eğer hızlı bir şekilde video indirme işlemi yapmak için bir program arıyorsanız Android için Snappea tam size göre! Tamamen ücretsiz olan Android için Snappea ile YouTube, Instagram, Facebook gibi popüler platformlar da dahil olmak üzere yüzden farklı platformdan, Ultra HD (4K) çözünürlüğe kadar birçok farklı formatta en hızlı video indir işlemi yapabilirsiniz. En hızlı video indirme programı olan Android için Snappea sayesinde bütün işlemlerinizi saniyeler içinde gerçekleştirebilmenin keyfine varabilirsiniz. Daha birçok farklı özelliği bulunan bu muhteşem programı kendiniz deneyimleyebilmeniz için sizlere bir kılavuz hazırladık.

en hızlı video indirme

İndir

Adım 1: Kuruluma başlamadan önce yapılması gereken ayarları yaptıktan sonra Android için Snappea’nin kurulumunu gerçekleştirin.

Android için Snappea’yi indirmeden önce cihazınızın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme ayarını aktif hale getirin. Bunu yapmak için cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz.

Bu işlemi tamamladıktan sonra Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilir ve APK dosyasını indirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve bir video seçin.

Android için Snappea ile indireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’un arama motorundan yararlanabilirsiniz. Arama motoruna, aradığınız video ile alakalı birkaç kelime yazmanız yeterli olacaktır.

Android için Snappea’yi kullanarak YouTube dışındaki yüzlerce platformdan da video indirebilirsiniz. Burada bahsettiğimiz adımları, videoyu indireceğiniz platforma uyarlayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

en hızlı video indirme

Adım 3: Videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

URL kopyalama işlemini çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken videonun altında bulunan Paylaş tuşuna bastıktan sonra ekranda beliren Bağlantıyı Kopyala tuşuna basmak.

en hızlı video indirme

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir arama yapın.

Panoya kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir arama gerçekleştirmek için kopyaladığınız bağlantıyı, Android için Snappea’nin arama çubuğuna yapıştırın. Arama işlemi sonunda, indirmek istediğiniz videoyu Android için Snappea üstünde açmış olacaksınız.

en hızlı video indirme

Adım 5: İndirme işlemini başlatmak için İndir butonunu kullanın.

İstediğiniz çözünürlüğe ve formata karar verdikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz. İşlemi başlatmak için İndir butonuna basın.

en hızlı video indirme

Snappea Çevrimiçi ile Hızlı Video İndirme

Snappea, hızlı video indirme programı değil de hızlı video indirme sitesi kullanmak isteyen veya Android bir cihaza sahip olmayan kullanıcılara da hizmet sunuyor. Snappea’nin internet sitesinde bulunan Snappea Çevrimiçi hizmeti sayesinde Windows, Mac (iMac), Linux, iOS (iPhone), kısacası her türlü cihazda, tamamen ücretsiz bir şekilde hızlı video indir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz her türlü YouTube videosu için en hızlı video indir işlemi gerçekleştirebileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi denemek isterseniz aşağıdaki rehberi takip edebilirsiniz.

en hızlı video indirme

Adım 1: İndireceğiniz YouTube videosunu açın.

İndireceğiniz YouTube videosunu açmak için YouTube’a giriş yapın.

en hızlı video indirme

Adım 2: Paylaş butonuna basın ve videonun URL’sini kopyalayın.

Videonun URL’sini kopyalamak için önce Paylaş, daha sonra da Bağlantıyı Kopyala butonlarına basın.

en hızlı video indirme

Adım 3: Kopyaladığınız URL’yi Snappea Çevrimiçi ile aratın.

Snappea Çevrimiçi ile hızlı video indirme işlemi yapabilmeniz için kopyaladığınız URL’yi, Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini başlatın. İndirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.

en hızlı video indirme

Adım 4: MP4 formatını ve istediğiniz çözünürlüğü seçtikten sonra indirmeyi başlatın.

MP4 format seçeneğini ve istediğiniz çözünürlüğü seçin ve İndir butonu aracılığıyla indirmeyi başlatın. İndirme işleminiz çok kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

en hızlı video indirme

Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi ikilisi işlemi yapmak çoğu programa göre çok daha kolay. İstediğiniz herhangi bir videoyu sadece saniyeler içinde cihazınıza indirip, depolamak ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilmek istiyorsanız Snappea ailesinin bu iki ürününü kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

en hızlı video indir

on Aug 02, 2021

Diğer Araçlar