Bir sitedeki videoyu indirme işlemleri için bir video indirme sitesi veya programı bulmak aslında kolay bir süreç. Asıl zor olan şey ise bulduğunuz bu video indirme siteleri ve programları arasından en iyisini ve güvenlisini bulmak. Çünkü piyasada o kadar fazla sayıda programsız video indirme sitesi ve sitedeki videoyu indirme programı var ki insan, hangisinin güvenli ve iyi olduğunu bulmakta zorlanıyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bugün sizlere 5 farklı video indirme programı/sitesi tanıtacağız. Listemizde bulunan bu video indirme siteleri ve programları bizler tarafından uzun araştırmalar sonucunda bulundu ve listeye eklendi. İşte, bir sitedeki videoyu indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz en iyi 5 yöntem!

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Program/Site

İkinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Ücretsiz Video İndirme İşlemi Yapabileceğiniz Birbirinden Farklı 5 İnternet Sitesi

Snappea Çevrimiçi

Yüksek çözünürlükte ve reklamsız, güvenli bir şekilde istediğiniz YouTube videosunu indirmek istiyorsanız Snappea Çevrimiçi, tam da aradığınız şey! Bu video indirme sitesi sayesinde istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içinde cihazınıza depolayabilirsiniz. Sahip olduğu basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çeken Snappea Çevrimiçi, site içinde bulunan YouTube entegreli arama motoru gibi birçok farklı özelliğiyle de dikkat çekiyor. Snappea Çevrimiçi’yi bir sitedeki videoyu indirme işlemleriniz için kullanmaya hemen başlamak için yazımızın ikinci bölümünü okuyabilirsiniz.

UTubeMP4

Gayet basit bir arayüze ve kullanıma sahip olan UTubeMP4 ile çoğu popüler platformdan MP4 veya MP3 olarak dosya indirebilirsiniz. Aynı zamanda Movavi adında bir programı bulunan UTubeMP4, ortalama bir video indirme programı olarak öne çıkıyor.

site video indir

Peggo.net

YouTube videoları indirmek için kullanabileceğiniz alternatiflerden birisi olan Peggo.net, listemizin ikinci sırasında bulunuyor. Peggo.net ile indirme işlemi yapmak için Peggo’nun internet sitesini kullanabilirsiniz fakat internet sitesi aracılığıyla video indirmenin çok zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat internet sitesinden indirebileceğiniz Peggo uygulaması ile video indirme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

web video indir

Getvideo.at

Sadece YouTube değil de başka platformlardan da video indirmek istiyorsanız Getvideo.at’i tercih edebilirsiniz. Bu programsız video indirme sitesi aracılığıyla en popüler platformlar da dahil olmak üzere birçok farklı platformdan video indirebilirsiniz. Sitenin en büyük sorunu ise çözünürlük seçimi sunmaması ve otomatik olarak sunduğu çözünürlüklerin çok düşük çözünürlükler olması.

site video indir

Tube2mp3

Adında MP3 geçmesine rağmen aslında MP4 olarak da dosya indirmeye olanak sağlayan Tube2MP3 ile istediğiniz herhangi bir videosunu 1080P çözünürlüğe kadar indirebilirsiniz. Genel olarak çok basit bir kullanıma sahip olan Tube2MP3’ün en büyük eksisinin çok uzun süren indirme süreleri olduğunu söyleyebiliriz.

web video indir

Video İndirmek için Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Bu bölümde, sizlere listemizin bir numarasında bulunan Snappea Çevrimiçi’yi tanıtacağız. Bu müthiş video indirme sitesinin, video indirme siteleri hakkında yapılan çoğu listenin bir numarasında bulunmasının birçok sebebi bulunuyor. Sitede bulunan YouTube ile entegreli arama motoru, reklamsız olması ve saniyeler içinde istediğiniz YouTube videosunu indirmenize olanak sağlaması gibi birçok özellik bahsettiğimiz bu sebeplerden sadece çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Aşağıdaki kılavuzu takip ederek sizler de müthiş bir video indirme sitesi olan Snappea Çevrimiçi’yi kendiniz deneyimleyebilir ve sitedeki videoyu indirme işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

web video indir

Adım 1: YouTube’u çalıştırın ve bir video seçin.

İndireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u kullanın.

web video indir

Adım 2: Tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalayın.

Videoyu bulduktan sonra videonun bağlantısını kopyalayın. Bunu gerçekleştirmek için tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalamanız yeterli olacaktır.

web video indir

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantı aracılığıyla Snappea Çevrimiçi’de bir arama gerçekleştirin.

Kopyaladığınız bu bağlantıyı kullanarak bir arama gerçekleştirmek için bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasındaki arama bölümüne yapıştırın.

Ayrıca, bu arama bölümünü kullanarak istediğiniz YouTube videosunu herhangi bir bağlantı ile uğraşmadan kolaylıkla bulabilir ve indirebilirsiniz.

video indir web

Adım 4: İndir butonu aracılığıyla indirmeyi başlatmadan önce videonun formatını ve çözünürlüğünü seçin.

Sitedeki videoyu indirme işleminizi tamamlamak için son bir adım kaldı! Videonun indirme işlemini başlatmak için Snappea Çevrimiçi’nin sizlere sunduğu çözünürlük ve format havuzundan istediğiniz ikiliyi seçtikten sonra İndir butonuna basmalısınız.

video indir web

Bahsettiğimiz bu programlar ve siteler arasında açık ara bir numarada bulunan Snappea Çevrimiçi ile sizler de çok kolay bir şekilde video indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir süre daha en iyi programsız video indirme sitesi olarak anılmaya devam edecek olan Snappea Çevrimiçi’yi denemek için internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizlere Snappea ile iyi eğlenceler diliyoruz!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

video indirme sitesi

on Aug 02, 2021

Diğer Araçlar