Teknolojinin yaygınlaşmasıyla gündelik hayatta video izleyerek vakit geçirmek bizler için artık bir hobi haline geldi. Günümüz şartlarında her yerde internet bulmak zor olduğu için istedikleri videoları indirip, internetsiz bir şekilde izleyebilmenin yollarını arayan kullanıcı sayısında çok büyük sayıda bir artış var.  Sizler de eğer bu kullanıcılar arasındaysanız ve videolarınızı indirmek için bir yüksek kalitede video indirme programı arıyorsanız sizleri Snappea ile tanıştırmamıza izin verin. Snappea’nin HD video indir işlemi sayesinde dilediğiniz yerde videolarınızı indirebilir ve anında izleyebilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile HD Video İndirmek İsteyen Kullanıcılar için Rehber

Android için Snappea, yüksek kalite video indirme programı olmaktan çok daha fazlasına sahip. Her türlü kullanıcıya hitap eden özellikleri sayesinde ziyaretçi sayısını gün geçtikçe arttıran Android için Snappea’ye sadece HD video indirme programı demek yanlış olur. Bu hizmet, uygulamanın sadece küçük bir kısmını oluşturuyor. Çoğu uygulamada bulunmayan Akıllı Gece Modu ve 4K video indir gibi birçok özellik, Android için Snappea’yi diğer uygulamaların önünde tutuyor. Android için Snappea’nin tüm özelliklerini buraya yazmamız pek mümkün değil. Bu yüzden Android için Snappea’yi kendiniz indirebilir ve bütün özelliklerini deneyimleyebilirsiniz. Sizler de Android için Snappea’yi deneyimlemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Android için Snappea’yi Android cihazınıza kurabilir ve HD video indir işleminin tadını çıkarabilirsiniz.

video indir hd

İndir

Adım 1: Kurulumun tamamlanabilmesi için gereken ayarları yapın.

Android için Snappea’yi kurmadan önce cihazınızda yapmanız gereken kolay bir işlem bulunmakta. Bu ayarı yapmanızın sebebi Android için Snappea’nin Google’un benimsediği politikalardan dolayı Play Store’da bulunmayan bir uygulama olmasıdır. Yapacağınız bu ayarın cihazınıza zarar vermeyeceğine emin olabilirsiniz.

Bahsettiğimiz ayarı yapmak için cihazınızda Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına geldikten sonra “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Snappea’nin web sitesine giriş yaparak APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu YouTube’da aratın.

Kurulum tamamlandıktan sonra 4K video indir işlemine hazırsınız demektir. Şimdiyse yapmanız gereken YouTube’u açmak ve indireceğiniz videoyu seçmek.

video indir hd

Adım 3: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra videonuzun sağ alt tarafında bulunan Paylaş simgesine tıklayın ve videonuzun bağlantısını kopyalayın.

video indir hd

Adım 4: Android için Snappea’yi açın ve seçtiğiniz videonun uzantısını uygulamanın arama çubuğuna yapıştırın ve aramanızı gerçekleştirin.

Şimdiyse Android için Snappea’nin sunduğu yüksek kalite video indirme programı işleminden faydalanmaya başlayacaksınız. Seçtiğiniz videonun uzantısını Android için Snappea’nin arama çubuğuna yapıştırın ve arayın.

video indir hd

Adım 5: İndirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ve formatını seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

Kendinize uygun olan çözünürlük ve formatı seçtikten sonra indirmeyi başlatın. Buradan sonrasını HD video indirme programı gerçekleştirecek.

720p video indir

Snappea Çevrimiçi ile HD Video İndirmek İsteyen Kullanıcılar için Rehber

Eğer bir Android cihazınız yoksa da Snappea’yi kullanabilirsiniz. Snappea’nin, Snappea Çevrimiçi adındaki çevrimiçi hizmetini kullanmak çok kolay. Windows, iOS (iPhone), Linux ve Mac (iMac) gibi pek çok işletim sistemine sahip cihazlarla kolaylıkla erişebileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak için herhangi bir kurulum ile uğraşmanıza gerek yok, tek yapmanız gereken şey Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek. Snappea Çevrimiçi ve onun sizler için kolaylaştırılmış ve her cihazda kusursuz çalışan arayüzü sayesinde HD video indir işlemi yapabilir ve dilediğiniz videoyu bir Android cihaza ihtiyaç duymadan rahatlıkla indirebilirsiniz. Şimdi, gelin ve sizlere Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi gösterelim.

720p video indir

Adım 1: YouTube üzerinden indirmek istediğiniz videoyu seçin.

YouTube’un arama çubuğundan faydalanarak, indirmeyi istediğiniz videoyu aratın.

720p video indir

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

Android kullanıcıları için yazdığımız yazıdaki gibi videonun sağ alt tarafında bulunan Paylaş butonuna tıklayıp videonuzun uzantısını kopyalayın.

720p video indir

Adım 3: Youtube üzerinden kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın.

Youtube’da aradığınız videonun uzantısını kopyaladıktan sonra Snappea Çevrimiçi’ye giriş yapın ve Snappea’nin arama çubuğuna, kopyaladığınız uzantınızı yapıştırın.

video indir 1080p

Adım 4: Çözünürlük ve format seçiminizi gerçekleştirin ve İndir butonuna tıklayın.

Uzantınızı yapıştırdıktan sonra karşınıza çıkan format ve çözünürlük seçimlerini de gerçekleştirdikten sonra videonuz indirilmeye hazır hale gelecektir. İndir butonuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

video indir 1080p

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen Snappea sayesinde sizler de yüksek kalitede video indirme programı aramaktan kurtulacaksınız. İçerisinde 4K video indir, 1080P video indir gibi özelliklerden çok daha fazlasını bulunduran Snappea’yi keşfetmek için programın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Snappea’yi kullanma konusunda iyi eğlenceler dileriz!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

hd video indir

on Feb 26, 2022

Diğer Araçlar