iOS işletim sistemine sahip cihazınıza istediğiniz herhangi bir videoyu indirmek ve daha sonra bu videoyu internet olmadığında dahi izleyebilmek çok güzel olurdu değil mi? Bu isteği gerçekleştirmeye olanak sağlayan birçok farklı iPhone video indirme programı veya sitesi bulunuyor fakat bu siteler ve programlar arasından en iyilerini bulmak çok zor. Sizleri bu uğraştan kurtarmak için bir liste hazırladık. Bu listedeki programlar ve siteler sayesinde çok kolay bir şekilde iPhone video indirme işlemi gerçekleştirebilecek ve iPhone a video indirme işlemi yapmanın keyfini çıkartacaksınız!

Birinci Bölüm: En İyi 5  Video İndirme Sitesi

İkinci Bölüm: iOS Cihazlarda Nasıl Yapılır?

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

En İyi 5 iPhone Video İndirme Sitesi ve Programı

Snappea Çevrimiçi

Listemizi, bir iPhone video indirme sitesi ile açıyoruz. Listemizin bir numarasında bulunan Snappea Çevrimiçi, bir iPhone video indirme programı olmasa dahi çoğu iOS video indirme programı arasından sıyrılıyor ve listemizin bir numarasına yerleşiyor. Mobil uyumlu arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu yüksek çözünürlükte ve birçok farklı formatta cihazınıza indirebilirsiniz. iPhone video indirme işlemleri için en çok tercih edilen sitelerden birisi olan Snappea Çevrimiçi hakkında hazırladığımız kılavuzu yazımızın ikinci bölümünde bulabilirsiniz.

Y2mate

YouTube da dahil olmak üzere birçok farklı platformdan HD çözünürlükte video indirmeye olanak sağlayan Y2mate, listemizin ikinci sırasında bulunuyor. MP3-MP4 harici birçok farklı formatta da iPhone a video indirme işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir iPhone internetten video indirme programı olan Y2Mate’i kullanmak için internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

iphone için video indirme programı

Yout

Çok basit bir kullanıma ve arayüze sahip bir iPhone internetten video indirme programı olan Yout ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu indirebilirsiniz. Fakat yüksek çözünürlükte MP4 indirmek için “Pro” sürümünü satın almanız gerekmesi gibi can alıcı eksi yönleri bulunması sebebiyle Yout, yüksek çözünürlükte video indirmek isteyen ama ücret ödemek istemeyen kullanıcıların tercih etmediği bir site olarak biliniyor. Eğer yüksek çözünürlükte video indirmek için ücretsiz bir site arıyorsanız başka alternatiflere yönelmelisiniz.

iphone için video indirme programı

SaveVideo.me

SaveVideo.me aracılığıyla YouTube gibi popüler platformlardan iPhone a video indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sitenin en büyük eksisinin bolca reklam içermesi olduğunu söyleyebiliriz. Bir iPhone video indirme programı olmasa dahi bir programın yapabildiği bütün işlemleri yapabilen SaveVideo.me’yi kullanmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

iphone için video indirme programları

Dvdfab

Listemizdeki tek program olan ve listemizin son sırasında bulunan DVDfab aslında kötü bir iOS video indirme programı değil. Hatta en iyilerden birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Dvdfab ile istediğiniz herhangi bir videoyu rahatlıkla cihazınıza indirebilirsiniz fakat bu programın en büyük eksisi ücretli bir program olması. Yine de bir deneme sürümüne sahip olan DVDfab, ücret ödemeden de kullanabileceğiniz bir alternatif olarak öne çıkıyor. Dvdfab’ı denemek isterseniz programın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

iphone için video indirme programları

Snappea Çevrimiçi’yi Kullanarak iOS Cihazlara Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir iOS video indirme programı olmasa dahi iPhone video indirme işlemleri için en çok tercih edilen platformlardan birisi olan Snappea Çevrimiçi, bu başarısını bir şans eseri elde etmedi. Bu müthiş iPhone internetten video indirme sitesi aracılığıyla istediğiniz YouTube videosunu indirmek için sadece 4 basit adımı uygulamanız yeterli. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde mobil cihazınızda hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’den memnun kalacağınıza eminiz! Snappea Çevrimiçi’yi hemen şimdi denemeye başlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

iphone video indirme uygulamaları

Adım 1: İndireceğiniz YouTube videosunu açın.

iOS cihazınıza indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın. Eğer henüz bir video bulmadıysanız YouTube’un arama motorunu kullanabilirsiniz.

iphone video indirme uygulamaları

Adım 2: Videonun sağ alt kısmında bulunan Paylaş butonu aracılığıyla videonun URL’sini panoya kopyalayın.

Videonun URL’sini panoya kopyalamak için videonun sağ alt bölümünde bulunan Paylaş butonundan yararlanın. Kopyalama işlemini tamamladıktan sonra indirme işlemine geçmeye hazırsınız.

iphone video indirme uygulamaları

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL’yi Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırarak aratın.

İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üstünde açmak için videonun URL’sini sitenin ana sayfasında bulunan arama motoruna yapıştırın ve aratın. Aradığınız video ekranda belirecektir.

Aynı zamanda, URL ile uğraşmadan video indirmek isterseniz bu arama motorunu YouTube videolarını aramak için de kullanabilirsiniz.

video indir iphone

Adım 4: Formatı (MP4) ve istediğiniz çözünürlüğü seçtikten sonra indirmeyi başlatın.

Videonun formatını MP4 olarak seçtikten ve istediğiniz çözünürlüğe karar verdikten sonra indirme işlemini başlatmaya hazırsınız. İşlemi başlatmak için İndir butonuna basmanız yeterli olacaktır.

video indir iphone

Bahsettiğimiz bu 5 iPhone video indirme uygulamaları ve siteleri arasında en iyisi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak işte bu kadar basit. Sizler de Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak HD kalitede videolar indirmek ve indirdiğiniz videoları iOS cihazınıza depolamak istiyorsanız tek yapmanız gereken Snappea Çevrimiçi’nin internet sitesini ziyaret etmek! İyi eğlenceler!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

iphone video indirme

on Mar 12, 2022

Diğer Araçlar