Eğer bir YouTube MP3 dönüştürücü orjinal arıyorsanız bu yazıya bayılacaksınız! Piyasada bulunan en iyi YouTube orjinal MP3 dönüştürücü olan Snappea’yi ve onun eşsiz özelliklerini keşfedeceğiniz yazımıza hoş geldiniz. Bu yazının sonunda, Snappea’nin neden piyasadaki en iyi orjinal YouTube MP3 dönüştürücü olduğunu ve Snappea ile nasıl dönüştürme işlemi yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Bir Dönüştürücüden Daha Fazlası: Android için Snappea

En iyi YouTube MP3 dönüştürücü orjinal olan Snappea ailesinin Android kullanıcıları için tasarlanmış uygulaması olan Android için Snappea ile rahatlıkla video dönüştürme ve indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. İster MP3 ister MP4dönüştürebileceğiniz Android için Snappea, sunduğu yüksek kaliteli dönüştürme işlemleri sayesinde neden en iyi YouTube orjinal MP3 dönüştürücü olduğunu rahatlıkla kanıtlıyor. Yüksek kalitede indirme işlemi yapmasına ek olarak yüzlerce farklı platformdan video indirebilmek ve resim içinde resim modu gibi özellikleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

İndir

youtube mp3 dönüştürücü orjinal

Android cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi YouTube orjinal MP3 dönüştürücü olan Android için Snappea’yi aşağıdaki adımları uygulayarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Adım 1: Kuruluma başlamadan önce gerekli ayarları yapın ve Snappea’nin APK’sını indirin.

Kuruluma başlamadan önce, Android cihazınızın Ayarlar ???? Güvenlik sekmesine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını etkinleştirin.
Daha sonra, Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü orjinal

Adım 2: Dönüştürecek bir video bulmak için YouTube’u çalıştırın.

YouTube’u açın ve Android için Snappea aracılığıyla dönüştüreceğiniz bir video bulun.

Adım 3: Videonun URL’sini kopyalamak için videonun hemen altında bulunan Paylaş tuşunu kullanın.

Videonun URL’sini kopyalamak için oldukça basit bir adım uygulamalısınız. Videonun hemen altına gelin ve burada bulunan Paylaş tuşuna basarak URL’yi kopyalayın. İşte bu kadar!

youtube mp3 converter original

Adım 4: Uygulamayı çalıştırın ve dönüştüreceğiniz videoyu uygulamada açın.

Android için Snappea’yi kullanma zamanınız geldi. Uygulamayı çalıştırın ve ister daha önce kopyaladığınız bağlantıyı ister videonuz ile alakalı anahtar kelimeleri kullanarak bir arama gerçekleştirin. Aramanızı tamamladıktan sonra videonuz, uygulama üzerinde açılacaktır.

youtube mp3 converter original

Adım 5: Videoyu indirme işlemini başlatın.

Videoyu indirmeye başlamadan önce videonun hangi kalitede ve formatta olacağını seçin. Daha sonra, İndir tuşuyla indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube mp3 converter original

İkinci Bölüm:Ücretsiz MP3 Dönüştürme Konusunda En İyisi: Snappea Çevrimiçi

Snappea ailesinin bir diğer ürünü olan Snappea Çevrimiçi, kurulum ile uğraşmak istemeyen veya Windows, Linux, Mac (iMac) ve iOS (iPhone) işletim sistemlerinden herhangi birine sahip bir cihaz kullanan kullanıcıların imdadına yetişiyor. Saniyeler içinde kullanmaya başlayarak video indirebileceğiniz bu YouTube MP3 dönüştürücü orjinal ile istediğiniz uzunlukta, istediğiniz kalitede MP3 ve hatta MP4dönüştürebilirsiniz. Sahip olduğu basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, sahip olduğu site içine entegre edilmiş arama motoru sayesinde de sizleri büyük bir yükten kurtarıyor ve YouTube’a giriş yapmadan video arama ve indirme imkânı sunuyor.

mp3 youtube dönüştürücü orjinal

Sizler de her gün milyonlarca kullanıcın ziyaret ettiği ve kullandığı bir orjinal YouTube MP3 dönüştürücü olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak MP3-MP4 dönüştürmek istiyorsanız aşağıda bulunan kılavuzu takip edebilirsiniz.

Adım 1: YouTube’u açın ve bir video seçin.

YouTube’da gezinin ve gezinmenizin sonucunda indirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.

Paylaş tuşuna basarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

mp3 dönüştürücü orjinal youtube

Adım 3: Kopyaladığınız URL’yi Snappea Çevrimiçi ile aratın.

Snappea’nin ana sayfasında bulunan arama motorunu kullanarak bir arama gerçekleştirmelisiniz.
Aramanızı gerçekleştirirken daha önce kopyaladığınız YouTube bağlantısını veya aradığınız video ile alakalı anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz.
youtube mp3 orjinal dönüştürücü

Adım 4: MP3 dosyasının hangi kalitede ineceğine karar verdikten sonra İndir tuşuna basın.

Kalite seçiminizi yapın ve İndir tuşu aracılığıyla indirmeyi başlatın.

youtube dönüştürücü mp3 orjinal

Milyonlarca kullanıcı tarafından en iyi orjinal YouTube MP3 dönüştürücü olarak kabul edilen Snappea ve onun iki farklı versiyonu hakkında yazdığımız yazının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu müthiş MP3 dönüştürücü YouTube orjinal aracını kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz! İyi eğlenceler!

on Oct 05, 2021

Diğer Araçlar