Çevrimiçi video ve müzik dinlemek, tekrar tekrar çok fazla veri tüketmenize sebep olur. Daha önce hiç çözümünü düşündünüz mü? Bir adet MP3 şarkı dönüştürücü edinmeye ne dersin? Çevrimiçi video indirme ve dönüştürme sorunu için başarı ile çalışan bir çözümden bahsediyoruz. Artık kıymetli internet bağlantınızı aynı şarkıyı tekrar tekrar dinlemek için harcamanıza gerek yok. Şu anda kullandığınız hemen hemen tüm multimedya cihazlarında başarı çalışan uygulanabilir bir çözüme sahibiz. Daha fazla bilgi için lütfen aşağı kaydırın.

Bölüm 1: Snappea for Android için MP3 Şarkı Dönüştürücü Uygulaması
Bölüm 2: Şarkılar için Çevrimiçi MP3 Dönüştürücü İndirme Çözümü
Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Bölüm 1: Snappea for Android için MP3 Şarkı Dönüştürücü Uygulaması

Her şeyden önce, size Android cihazlar için çalışan bir araç tanıtacağız. Şu anda APK dosya formatında mevcut olan dosya Android için Snappea’dır. Multimedya indirme kısıtlamaları nedeniyle Google Play Store’dan indiremezsiniz. Ancak, Android için Snappea’yı bulmak, indirmek ve yüklemek çok kolaydır. Size nasıl çalıştığını anlatacağız, ancak öncelikle önemli özelliklerine hızlıca bir göz atalım.
mp3 dönüştürücü şarkı
İndir

  • Bu MP3 şarkı dönüştürücü uygulaması, kullanıcının 70k, 128k ve 160k dahil olmak üzere çeşitli bit hızlarında dosya indirmesini sağlar. MP3 ile birlikte kullanıcı, ses kategorisinde M4A formatını seçebilme fırsatına da sahip olacaktır.
  • Videolar kategorisinde, kullanıcı 144p ile 1080p arasındaki çözünürlükleri indirebilir.
  • İndirme hizmetlerini kullanmak için bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Ayrıca, sınırsız sayıda dosya indirebilirsiniz herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Bu şarkı dönüştürücü MP3’ün en son sürümü hem gündüz hem de gece modu seçenekleri ile birlikte gelir.
  • Android for Snappea, tüm popüler video akışını ve sosyal medya platformlarını destekler. Hizmetlerini değerlendirebilir ve mevcut tüm multimedya içeriğini sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. YouTube, Facebook ve Twitter, desteklenen popüler platformlardan bazılarıdır.

YouTube şarkılarını Android’de MP3 olarak indirme adımları

Adım 1: Uygulamayı indirin ve yükleyin

En son sürümünü yüklemek için Snappea’nin resmi web sitesini ziyaret edin. Daha gelişmiş özellikler için, beta sürümü seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız, kararlı bir sürüm öneririz. Neredeyse 12 MB boyutunda bir dosyadır ve yalnızca bir tıklama ile kolayca indirilir. İndirdikten sonra, yükleme işlemini başlatmak için telefon belleğinizde bulunan dosyaya tıklayın. İstenirse parti uygulamaları yükleme iznine izin verin.

Adım 2: Şarkınızı keşfedin

İndirip kurduktan sonra, bu MP3 dönüştürücünün şarkı uygulaması için ana arayüzünü açın. Burada en sevdiğiniz şarkıyı keşfetmek için birden fazla seçeneğiniz olacak. Herhangi bir URL’yi keşfetmek için arama çubuğunu kullanın veya video şarkınızla alakalı bir anahtar kelime yazın. İzlediğiniz videolarda indire butonu belirecek.

şarkı dönüştürücü mp3

şarkı dönüştürücü mp3

Adım 3: İndirme işlemi

Video şarkı dosyasının küçük resminin yanında gösterilen İndir düğmesine bastığınızda, şarkı mp3 dönüştürücü APK size hem ses hem de video formatlarında farklı seçenekler gösterecektir. En iyi müzik dinleme deneyimi için MP3’deki en yüksek bit hızını seçin.

mp3 şarkı dönüştürme

mp3 şarkı dönüştürme

Bölüm 2: Şarkılar için Çevrimiçi MP3 Dönüştürücü İndirme Çözümü

Herhangi bir uygulama yüklemek istemiyorsanız, Snappea çevrimiçi indiriciyi deneyin. İşte bilmeniz gereken bazı özelliklerin listesi.


mp3 şarkı indir dönüştürücü
Snappea çevrimiçi indiricisinin temel özellikler:

  • Bu temelde kurulum gerektirmeyen bir web uygulamasıdır. Web sitesini açmak, içeriği keşfetmek ve doğrudan indirmek için bir web tarayıcısına ihtiyacınız var.
  • İndirmenin yanı sıra, Snappea’da YouTube videolarını da izleyebilirsiniz.
  • Şarkılar için olan bu MP3 dönüştürücü, indirme ve dönüştürme için herhangi bir ücret gerektirmez. Hizmetlerinden yararlanmak için bir hesap oluşturmanıza bile gerek yok.
  • Basit kullanıcı yüzü, kullanıcının URL’yi yapıştırarak veya doğrudan arama çubuğuna anahtar kelimeler girerek YouTube’un video içeriğini keşfetmesine olanak tanır.

Snappea kullanrak Youtube dosyaları MP3 formatında nasıl indirilir

Adım 1: Çevrimiçi aracı açın

Tarayıcınıza gidin ve içinde Snappea’yı arayın. Doğrudan erişim için üzerine tıklayabilirsiniz.

mp3 şarkı dönüştürme

Adım 2: Video içeriği ara

Direkt URL ile bir video indirmek istiyorsanız, YouTube web sitesini ziyaret edin, şarkınızı arayın, URL’sini kopyalayın ve ardından Snappea çevrimiçi indiricisinin arama çubuğuna yapıştırın.

Bir şarkıyı anahtar kelimeleri ile arama özelliği de kullanıcılar için mevcuttur. Anında tüm YouTube sonuçlarını gösterecektir.

şarkı çeviri mp3

Adım 3: Dönüştür ve indir

Arama kriterlerinize göre çıkan videoların yanlarında indirme özelliğini temsil eden aşağı ok tuşlarını göreceksiniz. Üzerine tıkladıktan sonra, ses ve video kalitesi seçimi tercihleri görünecektir. En yüksek bit hızında MP3 formatına dönüştürülen opsiyonunu seçin. Dosya otomatik olarak kaydedilecektir.

şarkıyı mp3 çevirme

Android kullanıcıları, daha gelişmiş özelliklere sahip olduğu için cihazlarında Snappea Android sürümünü kullanmalıdır. Snappea çevrimiçi sürümü, uygulamaların indirilmesini yasaklayan iOS ve Windows gibi işletim sistemleri için uygundur.

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
mp3 şarkı dönüştürücü

on Jul 25, 2021

Diğer Araçlar