İşte burada çevrimiçi websitesi Snappea mp3 dönüştürücü hakkında daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Dilediğimiz gibi videolar, sesler indirebilmek, ya da dönüştürmek, aynı zamanda bu işlemin hızlı, güvenli ve ücretsiz olması Snappea’yı bir numaraya taşıyor.

Bölüm 1: Çevrimiçi Websitesi Snappea

Bölüm 2: 3. Parti Araç kullanarak video mp3’e dönüştürmek

Bölüm 1: Çevrimiçi Websitesi Snappea

Snappea, mümkün olan en yüksek ses kalitesine sahip olmak için her zaman en yüksek bit hızına sahip olanı seçmek için ideal olan mp3 formatında sesi farklı bir bit hızıyla indirmemizi sağlar.


dönüştürücü mp3
Bir diğer önemli husus ise, YouTube videosunu doğrudan farklı çözünürlüklerde indirebilmemizdir. İndirmek istediğimiz videoya bağlı olarak, videoyu HD 720p dahil farklı çözünürlüklerde indirmemize izin verecektir.

Yapmamız gereken ilk şey, YouTube’a girmek ve en sevdiğiniz şarkıyı veya video klibi seçmek, sonra tarayıcının üst çubuğunda gördüğümüz YouTube bağlantısını kopyalamalısınız, daha sonra mp3 sesini doğrudan almak istediğiniz bu video bağlantısını almanız gerekecektir.

Ayrıca videoları da indirebilmeniz çok önemli bir detaydır. Bu türden diğer hizmetler, birçok reklam mesajı ve hatta yalnızca bu işlem için PC’mize belirli bir programı indirme gereksinimi ile mp3 biçiminde ses indirmek için zahmetli işlemlere sahiptir.

Adım 1:

Herhangi bir YouTube videosunda, YouTube URL’si her zaman tarayıcının üst çubuğunda olacaktır.
Bağlantıyı panoya kopyaladıktan sonra, ana Snappea web sitesine girmeli ve bağlantıyı “YouTube Çevrimiçi Videolarını İndir” yazan üst çubuğa yapıştırmalıyız.

mp3 indir dönüştürücü

mp3 indir dönüştürücü

Adım 2:

Arama simgesine (büyüteç) tıkladığımızda, belirttiğimiz videoyu tanıyacak ve sesi yalnızca mp3 biçiminde veya doğrudan girdiğimiz videoyu indirmemize izin verecek. Bağlantıları tek tek girmemiz gerekecek, birkaç videoyu indirmek için tek tek yapmanız gerekiyor.

mp3 dönüştürücü reklamsız

Adım 3:

Şimdi sadece indirmeye tıklamanız gerekecek, özellikle bu video ile iki tür mp3, 128Kbps bit hızı ve 160Kbps bit hızı indirebiliriz, bit hızı ne kadar yüksek olursa, ses kalitesi o kadar yüksek olur, bu nedenle her zaman tavsiye edilir. mümkün olan en yüksek bit hızını seçin. Videoyu indirmek durumunda, 360p çözünürlükte ve ayrıca 720P HD olarak indirebilirsiniz.

mp3 dönüştürücü converter
Gördüğünüz gibi, bir YouTube bağlantısından ses ve video indirmek gerçekten çok kolay ve hızlı, en sevdiğimiz şarkıları yerel olarak kaydetmek ve onları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yanımızda götürmek için süper kullanışlı bir araç.

Bölüm 2: 3.Parti Araç Kullanarak Video MP3’e Dönüştürmek

MP3 Video Converter, saniyeler içinde herhangi bir videodan mp3 formatındaki ses verilerini çıkarmak için güçlü bir araçtır. mp3 dönüştürücü indir yazarak basit bir şekilde ulaşabileceğiniz bu site size video dönüştürmek ve indirmek adına yardımcı olacaktır.

Bu güçlü uygulamayı kullanarak yüksek kaliteli mp3 şarkıları çıkarabilir ve mp3 kesici kullanarak en sevdiğiniz şarkıdan zil sesi yapabilirsiniz.  Aşağıdaki adımları takip ederek işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

  • Siteye girin.
  • “Dosyaları aç” ı tıklayın.
  • Cihazınızdan video dosyasına göz atın ve seçin.
  • Biçimi ve kaliteyi seçin. (mp3)
  • “Dönüştür” seçeneğine tıklayın.
  • Dosya dönüştürüldükten sonra; “İndir” e tıklayın.

on Nov 12, 2021

Diğer Araçlar