MP3 Çeviricisi nasıl kullanılır sizlere bunu adım adım ilerleyerek hep beraber okuyup görelim. Snappea mp3 çevir özelliğini kullanmaktan sizde vazgeçemeyeceksiniz.

Ücretsiz mp3 indirmek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte size hiçbir şekilde para ödemeden en basit şekilde mp3 indirme işleminizi nasıl yapacağımızı bu yazıda ele aldık. Ücretsiz mp3 çeviri özelliği ile Snappea yardımımıza koşuyor. Dilediğiniz yerden istediğiniz zamanda sizde Snappea ile ücretsiz bir şekilde mp3 indirebilirsiniz. Dinlediğiniz herhangi bir Youtube müziğini kolayca mp3 olarak çevirebilirsiniz. Mp3 indirmek için tek ihtiyacınız Snappea!

Snappea uygulama olarakta, akıllı telefonlar arasında son zamanlarda en popüler ve en çok kullanışlı olan uygulamalar arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Snappea uygulamasını kullanarak bir çok siteden müzik ve ve video indirebilirsiniz. Dilediğiniz videoyu mp3 çeviri yaparak telefonunuza indirebilirsiniz. Mp3 çeviri sayesinde izlediğiniz müzik kliplerini basit bir şekilde mp3’e çevirebilir ve tek bir tuş ile akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere dilediğiniz videoyu mp3 çeviri ile nasıl müzik haline getirip telefonunuza indireceğinizi anlatacağız. Bu sayede sizde ücretli müzik uygulamalarına aylar boyu para vermeden ve internetinizi harcamadan müzik dinlemenin rahatlığını süreceksiniz.

Bölüm 1: Snappea MP3 Çeviri Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Bölüm 2: Bilgisayarınızda Snappea Kullanmak için Ne Yapmalısınız?
Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Bölüm 1: Snappea MP3 Çeviri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonlar arasında en popüler olan mp3 çeviri uygulamalardan Snappea, bir çok siteden videoları mp3 olarak çevirmenize olanak sağlayan çok kullanışlı bir akıllı telefon aplikasyonudur.
mp3 çeviricisi
İndir

  • Basit ve şık teması ile birçok kaynaktan mp3 çevirebilir ve telefonunuza bilgisayarına mp3 olarak indirebilirsiniz.
  • Youtube mp3 çeviri arasında en popüler uygulaması olan Snappea, izlediğiniz videoları kaliteli bir mp3’e çevirir ve başka hiçbir uygulamaya gerek duymaksızın Snappea ile müziklerinizi dinleyebilirsiniz.
  • Snappea gözlerinizi yormamak için karanlık mod’a getirebilir ve müziklerinizi fazla şarjınızı harcamadan dinleyebilirsiniz.

Snappea Mp3 İndir Çevirici Nasıl Kullanılır?

Adım 1: Snappea uygulamasını Android cihazınıza indirin

Snappea uygulaması ücretsiz müzik keyfi yaşatmak istediği için Google Play’de yayınlanmıyor. O yüzden bu uygulamayı indirebilmek için Akıllı telefonunuzda birkaç değişiklik yapmanız gerekiyor. Bu değişikliği şu şekilde yapıyoruz. Ayarlar’a girip Güvenlik kısmına giriyoruz. Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin ver diyoruz. Ve ayarlar kısmı ile işimizi tamamlamış oluyoruz bu kadar basit.

Bundan sonra Snappea Mp3 Çevir uygulamasını yukarıdaki linkten veya uygulamanın resmi sitesinden gidip indimeniz gerekiyor. Aplikasyon dosyası olarak inen Snappea cihazına indikten sonra uygulamaya tıklayın ve kur seçeneğine başlayın. Kurulum aşamasını kolayca bitirdikten sonnra sizde dilediğiniz videoyu mp3 çeviri yapabilir telefonunuza indirebilirsiniz. Snappea kullanan milyonlarca kişiden biri olarak müziklerinizi dilediğiniz yerde dinleyebilir ve rahatça dinleyebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’dan Dilediğiniz videoyu açın ve Mp3 çevirin

mp3 e çevirme

mp3 e çevirme

Akıllı telefonunuzdan YouTube uygulamasını açıyoruz ve dinlemeyi sevdiğiniz videoları bulun, Paylaş kısmından şarkının linkini kopyalayın. Snappea’ya dönüp linki arama kısmına yapıştırın ve indirmek çevirmek istediğiniz formatı seçin. Tek yapmanız gereken indire tıklamak! İzlediğiniz videoların mp3 versiyonlarını telefonunuza indirdikten sonra dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

çeviri mp3

çeviri mp3

Tekrar adım adım gözden geçirelim

  • Ayarlar kısmından uygulamaya izin verin
  • Snappea’yı resmi sitesinden indirin.
  • İstediğiniz siteden veya YouTube’dan dinlediğiniz müzikleri seçin.
  • Şarkının Linkini kopyalayın.
  • Snappea’ya girip kopyaladığınız linki yapıştırın.
  • Mp3 çevir formatını seçip onaylayın.

Hepsi Bu Kadar!

Bölüm 2: Bilgisayarınızda Snappea Kullanmak için Ne Yapmalısınız?

Snappea ile sadece telefonunuz ile kullanmak zorunda değilsiniz. Şimdi bilgisayarınızda nasıl yapmanız gerekiyor anlayacağım.


mp3 çeviri indir

Adım 1: YouTube videolarından sevdiklerinizi bulun.

Dilediğiniz videoların sırayla buluyorsunuz

mp3 çeviri indir

Adım 2: Şarkının URL’sini kopyalayın

Bulduğunuz videoların üst tarafında bulunan linklerini kopyalıyorsunuz.

mp3 çeviri indir

Adım 3: Snappea sitesini ziyaret edin

Sneppea nın resmi sitesine girip arama kısmına bulduğunuz URL’leri yapıştırıyorunuz.

çevirici mp3

Adım 4: Şarkının URL’sini yapıştırın ve başlatın

Daha sonra başlata tıklayarak Mp3 çevirme işlemini başlatıyorsunuz.
mp3 indir çeviri

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
mp3 çevir
Bundan sonrasında yapacağınız hiç bir şey kalmadı. Artık telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan dilediğiniz müziği açıp istediğiniz yerde internetinizi harcamadan kullanabilirsiniz. Müzik zevkinizi reklamlara takılmadan yaşayabilirsiniz.

Birkaç basit uygulama sayesinde hayatımızı kolaylaştıracak olan Snappea uygulamasınız sizde resmi sitesinden indirebilir dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ve bu uygulamayı kullanmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. İndirmeler bittikten sonra istediğiniz gini dinleyebilir silebilir rahatça kullanabilirsiniz. Snappea asla virüs içermez ve cihazınıza başka bir ayar yapmanız gerekmez.

Android telefonlar için Snappea Android uygulamasını  linkten indirebilir,

iOS telefonlar için Snappea sitesini ziyaret ederek Safariden rahatça kullanabilirsiniz.

on Nov 19, 2021

Diğer Araçlar