Ücretsiz olarak YouTube dan MP3 indirme yollarından birisi olan YouTube dan MP3 indirme uygulamas veya sitesi aracılığıyla YouTubeden MP3 indir işlemi gerçekleştirmek hem zor hem de kolay bir süreç. YouTube dan MP3 indir işlemi yapmak sürecin kolay kısmını oluşturuyor. Zor olan kısım ise bu indirme işlemini gerçekleştirecek en iyi YouTubedan MP3 indirme uygulamasını veya sitesini bulmak. Bu işlemi yapabilen o kadar fazla site veya uygulama var ki bu kadar seçenek arasından en iyileri bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bu konuda sizlere az da olsa yardımcı olmak istiyoruz. Bu sebepten dolayı, bugün sizlere çoğu kesim tarafından en iyi YouTubedan MP3 indirme uygulama ve sitesi olarak kabul edilen Snappea’yi tanıtacağız. Lafı çok uzatmadan sizleri Snappea’nin iki farklı sürümü hakkında hazırlamış olduğumuz kılavuz ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea’yi YouTube’dan MP3 İndirme İşlemleri İçin Kullanmak

YouTubeden MP3 indir işlemi gerçekleştirmek için en iyi araçlardan birisi olan Android için Snappea, çoğu ücretli YouTube dan MP3 indirme uygulamasında dahi bulunmayan özellikleriyle dikkat çekiyor. İşte bu özelliklerden bazıları:

  • 4K (UHD) çözünürlük ve onlarca farklı formatta video indirebilirsiniz.
  • YouTube, Facebook, Instagram, Twitter gibi en popüler platformların da arasında bulunduğu yüzlerce farklı platformdan tamamen ücretsiz bir şekilde video indirebilirsiniz.
  • Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi özellikler sayesinde uygulamayı işlevsel ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Uygulama içine entegre edilmiş olan arama motoru sayesinde YouTube gibi birçok platforma giriş dahi yapmadan, programın arama motorunu kullanarak arama gerçekleştirebilir ve video indirebilirsiniz.
  • Ve çok daha fazlası!

youtube den mp3 indir

İndir

Bu özellikler ve çok daha fazlasına erişmek ve Snappea’yi deneyimlemeye hemen şimdi başlayabilirsiniz! Aşağıdaki kılavuzu takip edin ve sizler de bir Snappea kullanıcısı olun.

Adım 1: Snappea’nin APK’sını cihazınıza indirin ve kurun

Cihazınıza Snappea’yi kurarken hiçbir sorun yaşamamak için cihazınızın Ayarlar <<< Güvenlik dizinine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” adındaki ayarı aktifleştirin.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırabilir ve kurulum işlemini hiçbir sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: İndirmeye karar verdiğiniz YouTube videosunu açın.

Eğer indireceğiniz videoya henüz karar vermediyseniz YouTube’un arama motorundan yararlanabilirsiniz. Videoyu bulduktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube den mp3 indir

Adım 3: Paylaş butonuna basın ve videonun URL’sini kopyalayın.

Öncelikle, videonun sağ altında bulunan Paylaş butonuna basın. Butona bastıktan sonra karşınıza çıkan Bağlantıyı Kopyala butonuna bastıktan sonra videonun URL’sini kopyalamış olacaksınız.

youtube den mp3 indir

Adım 4: URL’yi, Android için Snappea’nin arama özelliğini kullanarak aratın.

İndirmek üzere olduğunuz videoyu Android için Snappea üzerinde açmak ve indirme adımına geçmek için kopyalamış olduğunuz URL’yi uygulamada bulunan arama motoruna yapıştırın. Videonuz, birkaç saniye sonra ekranda belirecektir. Artık indirme işlemine geçmeye hazırsınız.

Ek olarak, daha önce de belirttiğimiz gibi bu arama motorunu kullanarak uygulamadan çıkmadan dahi YouTube gibi birçok platformdan videolar arayabilir ve indirebilirsiniz.

youtube den mp3 indir

Adım 5: İndirmeyi başlatmak için istediğiniz formatın ve çözünürlüğün yanında bulunan İndir butonuna basın.

Snappea’nin çözünürlük ve format seçeneklerinden istediğinizi seçtikten sonra indirmeyi başlatmaya hazırsınız. İndir butonuna bastıktan sonra indirme işlemi başlayacak ve internet hızınıza bağlı olarak (genellikle kısa bir süre içinde) sonlanacaktır.

youtube den mp3 indir

Snappea Çevrimiçi’yi YouTube’dan MP3 İndirme İşlemleri İçin Kullanmak

Snappea Çevrimiçi, özellikle YouTubeden MP3 indir işlemini bir YouTubedan MP3 indirme uygulaması kullanmak istemeyen kullanıcıların tercih ettiği bir araç olarak öne çıkıyor. Windows, Linux, Mac (iMac) ve iOS (iPhone) gibi işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ve Android için Snappea’nin yaptığı çoğu işlemi gerçekleştirebilen Snappea Çevrimiçi ile adeta saniyeler içinde YouTube dan MP3 indir işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Sitenin hiçbir reklam içermemesi de Snappea Çevrimiçi’yi diğer çevrimiçi YouTube den MP3 indirme sitelerinden ayıran güzel özelliklerin başında geliyor. Snappea Çevrimiçi ile yüksek kalitede MP3 indirmenin keyfini çıkarmak için aşağıdaki kılavuzdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube den mp3 indir

Adım 1: YouTube’u açın ve indirmek için bir YouTube videosu bulun.

İndireceğiniz YouTube videosunu bulduktan sonra URL kopyalama adımına geçebilirsiniz.

youtube den mp3 indir

Adım 2: Açtığınız YouTube videosunun URL’sini panoya kopyalayın.

URL’yi kopyalama işlemi için videonun altında bulunan Paylaş butonunu kullanabilirsiniz. Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izlemeniz, kopyalama işlemini gerçekleştirmek için yeterli olacaktır.

youtube den mp3 indir

Adım 3: Kopyaladığınız URL’yi Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulabileceğiniz arama motoruna yapıştırın ve bir arama işlemi gerçekleştirin.

URL’yi Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırarak gerçekleştirebileceğiniz arama sonucunda, indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz. Artık indirme adımına geçmeye hazırsınız.

Ayrıca, bu arama motorunu bağlantı olmadan YouTube videosu indirmek için de kullanabilirsiniz. YouTube ile entegreli olan arama motoru sayesinde YouTube’a dahi giriş yapmanıza gerek yok!

youtube den mp3 indir

Adım 4: Format ve çözünürlük seçimi ardından indirmeyi başlatın.

Snappea’nin YouTube den MP3 indir özelliğinden yararlanarak bir indirme başlatmak için format (MP3-MP4) ve çözünürlük seçiminizi gerçekleştirdikten sonra İndir butonuna basmanız yeterli olacaktır.

youtube den mp3 indir

Bütün YouTube den MP3 indirme uygulamaları ve siteleri arasından sıyrılan ve çoğu listede rahatlıkla bir numarada görebileceğiniz Snappea’yi kullanmaya başlamak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. UHD çözünürlükte dahi video indirebilmenin keyfini çıkarmak işte bu kadar kolay! İyi eğlenceler!

on Oct 08, 2021

Diğer Araçlar