Gündelik hayatta neredeyse hepimiz müzik dinlemeden yapamayız. Bir işle uğraşırken veya bir yere giderken, durum ne olursa olsun kendimizi ilk fırsatta sevdiğimiz müziklere bırakırız. Tabii bazen abonesi olduğumuz müzik dinleme uygulamalarının abonelik süresi dolunca bu zevkimiz yarıda kesilebiliyor. Böyle durumlar yaşayıp, müzik zevkinin bir daha bölünmemesi için sana harika bir haberimiz var! Snappea ve Snappea’nin YouTube müzik dönüştürme hizmeti bir tık kadar uzağında. Herhangi bir aylık ücret ödemeden sevdiğin şarkıları Snappea’nin YouTube şarkı dönüştürme hizmetini kullanarak çok kolay bir şekilde cihazına indirebilirsin. Eğer sen de Snappea kullanıcısı olmak istiyorsan, Snappea’yi kullandığın cihaza kurabilmen için sana birkaç adım sıraladık. Aşağıdaki adımları takip ederek cihazına Snappea’yi kurabilir ve istediğin kadar YouTube şarkı dönüştür işlemi yapabilirsin.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android için Snappea ile Şarkı Dönüştürme İşlemi Yapma Rehberi

İnternet üzerinde birbirinden farklı amaçlara hizmet eden YouTube şarkı dönüştürme, video indirme ve YouTube müzik çevirme uygulamaları bulunmakta. Tabii ki bunların birçoğu ücretli ve içinde fazlasıyla reklam barındırmakta fakat Android için Snappea sayesinde artık YouTube müzik çevirme uygulamalarına para ödemeye gerek kalmıyor. Çünkü, Android için Snappea, ihtiyacın olan tüm hizmetleri tek bir uygulamada ücretsiz olarak sunuyor. Bu sayede cihaza farklı farklı programlar indirmene gerek kalmıyor ve telefonunun depolama alanı boş yere dolmamış oluyor. Şu ana kadar Android için Snappea’nin sadece YouTube müzik dönüştürme hizmetinden bahsettik. Fakat Android için Snappea bundan çok daha fazlasını içeriyor. İçinde onlarca farklı çözünürlük ve format seçeneği bulunduran Android için Snappea ile istediğin videoyu rahatlıkla cihazına kaydedebilirsin. Buna ek olarak Resim İçinde Resim modu sayesinde iki işi de aynı anda yapabilirsin.

İndir

youtube şarkı dönüştürAndroid için Snappea’nin buraya sığdıramadığımız diğer hizmetlerinden faydalanmak için yapman gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Adımları takip ederek sen de kolaylıkla Android için Snappea kullanıcısı olabilir ve dilediğin kadar YouTube şarkı dönüştür hizmetinden yararlanabilirsin.

Adım 1: Kuruluma başlamadan önce basit ayarı yap.

Android İçin Snappea gibi uygulamalar Google’ın sunduğu politikalar sebebiyle Google Play Store’da maalesef bulunmuyor. Android için Snappea ve benzer uygulamaları cihazına kurabilmen için yapman gereken basit bir ayar bulunmakta. Merak etme bu ayarı yapmak cihazına asla zarar vermeyecektir.
Bu basit ayarı yapmak için cihazı açtıktan sonra ilk olarak Ayarlar kısmına ve daha sonra da Güvenlik kısmına gelip “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktifleştirmen gerekiyor. Bu seçeneği aktifleştirdikten sonra aşağıdaki adımları takip edip Snappea uygulamasının APK dosyasını indirebilirsin.

youtube şarkı dönüştür

Adım 2: YouTube’u aç ve cihazına kaydetmek istediğin şarkıyı bul.

Kurulumu tamamlandıktan sonra cihazına kaydetmek istediğin videoyu YouTube’da bulman gerekiyor. YouTube’a gir ve şarkıyı YouTube’un arama çubuğunda arat.

Adım 3: Şarkının linkini kopyala.

YouTube’daki şarkıyı bulduktan sonra şarkının linkini kopyalaman gerekiyor. Bunun için YouTube’da açtığın şarkının hemen sağ alt tarafında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayıp, karşına çıkan butonlardan “Bağlantıyı Kopyala” butonuna tıklaman gerekiyor.

youtube müzik dönüştürme

Adım 4: kopyaladığın linki, Android için Snappea uygulamasında arat.

Kopyaladığın linki Android için Snappea’nin içinde bulunan arama kısmına yapıştırıp aramayı başlat.

youtube müzik dönüştürme

Adım 5: İndirmek istediğin dosyanın çözünürlük ve format seçimini yapıp indirme işlemini başlat.

Linki arattıktan sonra karşına gelen çözünürlük ve format seçeneklerden dilediğini seç ve indir işlemini başlat.

youtube müzik çevirme

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi ile Şarkı Dönüştürme İşlemi Yapma Rehberi (Windows/IOS/Mac/Linux/iPhone/iMac Kullanıcıları için)

Snappea’nin YouTube şarkı dönüştür ve diğer güzel hizmetlerinden faydalanabilmek için sadece Android bir cihaza ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Snappea Çevrimiçi sayesinde Android için Snappea’nin içinde barındırdığı neredeyse tüm hizmetlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsin. Snappea Çevrimiçi, iOS, Mac, Windows, Linux ve diğer çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazı olan kullanıcıların Snappea’ye erişebilmesi için tasarlanmış bir hizmettir. Bu hizmetin en iyi yanlarından birisi ise cihazına herhangi bir uygulama indirmeden, sadece cihazında bulunan tarayıcıya giriş yaparak bu hizmeti kullanmaya başlayabiliyor olman. Android için Snappea gibi Snappea Çevrimiçi de tamamen ücretsiz ve içinde reklam barındırmıyor. Bu özellikleri sayesinde Snappea Çevrimiçi, YouTube müzik dönüştürme işlemi için en çok tercih edilen hizmetlerden birisi olarak öne çıkıyor.

youtube müzik çevirmeSen de Snappea Çevrimiçi ile hayatını kolaylaştırmak istiyorsan, aşağıda senin için sıraladığımız adımları takip edebilir ve Snappea Çevrimiçi üzerinden YouTube şarkı dönüştürme işlemini yapmaya başlayabilirsin.

Adım 1: YouTube’u aç ve dilediğin şarkıyı arat.

Tarayıcı üzerinden YouTube’a giriş yaptıktan sonra indirmek istediğin şarkıyı YouTube’un arama çubuğunda arat ve şarkıyı aç.

Adım 2: Şarkının YouTube linkini kopyala.

YouTube’da açtığın şarkının hemen altında bulunan “Paylaş” butonuna tıkla ve sonra karşına gelen kutucuğun içinden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıkla.

youtube müzik çevirme

Adım 3: Snappea Çevrimiçi üzerinde şarkının linkini arat.

YouTube’da kopyaladığın şarkının linkini Snappe Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulunan arama çubuğuna linki yapıştır.

youtube şarkı dönüştürme

Adım 4: Çözünürlük ve format seçimini yap.

Arama bittikten sonra karşına çıkan onlarca çözünürlük ve format arasından dilediğini seç ve indirme işlemini başlat.

youtube şarkı dönüştürme

Snappea ailesine katılmak ve bedava şarkı dönüştürme işlemi gerçekleştirmeye başlamak için tek yapman gereken şey Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek! İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar