Bilgisayarlarınızda veya akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz eksiksiz bir YouTube ses dönüştürücüsü mü arıyorsunuz? Öyleyse, önde gelen tüm platformları destekleyen Snappea çevrimiçi YouTube ses dönüştürme aracının yardımını alın. Snappea YouTube ses dönüştürücüsü aracını kullanmak son derece basit olduğundan, videoları direkt YouTube mp3 ses dönüştürücü aracılığıyla indirmekte kullanılabilir. Bu yazıda, YouTube videoyu sese dönüştürme için Snappea çevrimiçi ses dönüştürücüsünü ayrıntılı olarak nasıl kullanacağınızı sizle paylaşacağız.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Bölüm 1. Android için YouTube Ses Dönüştürücüsü Snappea Nasıl Kullanılır?

Bir Android cihazınız varsa, ücretsiz YouTube videoyu sese dönüştürme aracına erişmek için Android için Snappea uygulamasını kullanabilirsiniz. Snappea, ses dönüştürücü Youtube üzerindeki videoları izlemek ve Android telefonlara farklı formatlarda YouTube mp3 ses dönüştürücü ile kaydedebileceğiniz birçok farklı özellik sunar.

  • Snappea YouTube mp3 ses dönüştürücü, 100’den fazla farklı platform üzerindeki medya dosyalarını indirmemize olanak tanır.
  • Direkt olarak bağlantısını veya anahtar kelimeleri girerek istediğiniz videoyu arayabilirsiniz.
  • Bu ücretsiz çevrimiçi YouTube ses dönüştürme uygulaması, bir videonun MP4 olarak kaydedilmesini veya bir MP3 dosyası olarak kaydetmek için içinden sesin ayrıştırılmasını sağlar.
  • Bunun yanısıra, dosyayı farklı boyutlar ve bit oranlarında kaydetme opsiyonu da sunar.

İndir
youtube mp3 dönüştürücü kaliteli ses
Android için Snappea’yı, En İyi YouTube videoyu sese dönüştürme uygulaması, herhangi bir cihazda nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Adım 1: YouTube Ses Dönüştürme Uygulamasını İndirin

Öncelikle, telefonunuzun Ayarlar > Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme özelliğini etkinleştirin. Bu işlemin ardından, Android için Snappea uygulamasının APK’sını yüklemek için Snappea web sitesine gidin.

youtube mp3 dönüştürücü kaliteli ses

Adım 2: İstediğiniz YouTube Video’sunu Arayın

Android’inizde YouTube ses indiricisini başlatmanız ve arama çubuğuna anahtar kelimeler girerek istediğiniz herhangi bir videoyu aramanız yeterlidir. Ayrıca Android için Snappea’da YouTube arayüzüne göz atabilir veya tam bağlantı adresini girerek bir video yükleyebilirsiniz.

mp3 ses dönüştürücü youtube

Adım 3: Dosyayı MP3 Olarak Kaydedin

İstediğiniz YouTube videosunu bulduktan sonra, Android için Snappea uygulamasının yerel medya oynatıcısında açın. YouTube mp3 ses dönüştürücü altında indirme simgesi etkin hale gelecektir. Simgenin üzerine dokunun ve dosyayı cihazınızın depolama alanına kaydetmek için hedef format olarak MP3’ü seçin.

mp3 ses dönüştürücü youtube

Bölüm 2. Çevrimiçi Ses Dönüştürücü YouTube Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Snappea  çevrimiçi ücretsiz bir YouTube ses dönüştürme aracı olduğundan, kullanmak için herhangi bir ilave uygulama yüklemenize gerek yoktur. Özelliklerine ücretsiz olarak erişmek için bu en iyi YouTube videoyu sese dönüştürme aracının Web sitesini ziyaret edin.

  • Snappea’nın web sitesinde, anahtar kelimeleri girerek doğrudan YouTube videosu araması yapabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra, ses dönüştürücü YouTube çevrimiçi ücretsiz aracına bağlantısını girerekte video yükleyebilirsiniz.
  • Video yüklendikten sonra, Snappea YouTube mp3 ses dönüştürücü bilgisayarınıza veya iPhone depolama alanınıza MP4 veya MP3 formatında kaydetmenize izin verecektir.
  • YouTube ses dönüştürücüsü, dosyayı 128 veya 320kbps gibi farklı bit hızlarında indirebileceğiniz 2 seçenek sunmaktadır.

youtube mp4 ses dönüştürücü

Aşağıdaki adımları takip ederek çevrimiçi YouTube ses dönüştürme aracını kullanabilirsiniz:

Adım 1: YouTube Bağlantısını Alın

İlk olarak, indirmek istediğiniz videoyu aramak için YouTube uygulamasına veya web sitesine gidin. Sonrasında, kendisine ait bağlantıyı panoya kopyalayın.

youtube mp4 ses dönüştürücü

Adım 2: Bir YouTube Video’su Arayın

YouTube videoyu sese dönüştürme çevrimiçi Snappea ses dönüştürücü web sitesini ziyaret edin ve kopyalanan YouTube bağlantısını girin. İsterseniz, bu alana herhangi bir video araması yapmak için anahtar kelimeler de girebilirsiniz.

youtube video sese dönüştürme

Adım 3: Dosyayı MP3 olarak Kaydedin

Video yüklendikten sonra, Snappea farklı formatlarda indirebilmeniz için bazı seçenekler sunacaktır. Buradan MP3 formatını seçebilir ve çevrimiçi YouTube ses dönüştürme işlemini gerçekleştirmek için “indir” düğmesine tıklayabilirsiniz.

youtube video ses dönüştürücü
Bu yöntemle, Snappea YouTube ses indiricisini bilgisayarınızda veya akıllı telefonunuzda istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu MP3 dosyası olarak kaydetme amacıyla kullanabilirsiniz.

on Jul 15, 2021

Diğer Araçlar