İster Facebook’ta, ister Twitter’da gezinin, YouTube videolarına rastlamak çok olası. Ancak, bu videoları youtube mp3 şarkı dönüştürücü olmadan indirmek kesinlikle mümkün değildir. YouTube platformunu yalnızca video içeriğini görüntülemek ve çevrimiçi profilinize indirmek için kullanabilirsiniz. Bu da size YouTube şarkılarını MP3 veya MP4’e dönüştürme imkanı vermez. Durun, endişelenmeyin. Biz mükemmel bir çözüm bulduk. YouTube şarkı dönüştürücü Snappea’yı nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Bölüm 1. YouTube Videosunu Android’de Youtube Şarkı Çevirici ile Dönüştürün

Android için Snappea aynı şirkete ait bir üründür. Fakat, bu ürün Android kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bir Android kullanıcısıysanız, uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
Android için Snappea, YouTube ve Facebook gibi çeşitli platformlarla işbirliğine sahiptir. Tüm videoları ücretsiz olarak youtube mp3 şarkı dönüştürücü ile indirebilirsiniz.
Youtube dönüştürücü şarkı indirme işleminde kolay kullanım için çeşitli boyutlarda, formatlarda ve çözünürlüklerde veri veya dosya indirmenize olanak tanır.
Uygulamada karanlıkta açılan bir gece modu mevcuttur. Bu karanlık ortamlarda gözlerinizin rahatlamasını sağlar.
Snappea’nın bir başka şaşırtıcı özelliği de resim içinde resim modudur. Bu çoklu işlem yapılmasına olanak tanır.

İndir

youtube mp3 dönüştürücü şarkı indir
Aşağıda Snappea uygulamasını nasıl kullanacağınızı açıkladık:

Adım 1: Snappea’yı İndirin

Yapacağınız ilk adım bu bağlantıyı ziyaret edip Snappea’yı indirmektir. Ancak, bağlantıyı yalnızca Android telefonunuzdan ziyaret edin.
Telefonunuza bir APK dosyası indirilmeye başlayacaktır. İndirme tamamlandıktan sonra, kurmak için üzerine tıklayın. Tüm süreç sadece birkaç dakika sürer.
Uygulama telefonunuza kurulduktan sonra kullanabilirsiniz.
Ancak, bazı kullanıcılar uygulamayı indirirken sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Böyle bir durumda, bilinmeyen uygulamaların telefonunuza indirilmesini ayarlardan etkinleştirmeniz gerekir.

youtube dönüştürücü şarkı indir

Adım 2: Youtube mp3 şarkı dönüştürücü ile Video’dan Şarkı İndirilmesi

Snappea uygulamasını indirdikten sonra, artık youtube dönüştürücü şarkı indirmeniz için arama yapılmasına hazırdır:
1. Snappea uygulamasına girin ve ardından YouTube’a gidin. Bu, yalnızca YouTube platformunda arama yapmanızı sağlar.

mp3 youtube şarkı dönüştürücü
2. Snappea uygulamasına girin ve ardından medyayı arayın. Bu, Snappea’ya entegre edilmiş birden fazla uygulamanın sonuçlarını size sunar.
İstediğiniz videoyu bulduktan sonra, İndir’e tıklayın, boyut ve çözünürlüğü seçin ve Tamam’a basın.

youtube şarkı dönüştürücü mp3
Tüm bu dosyalar telefonunuzun Dosyalarım klasöründe yer alacaktır.

Bölüm 2. İphone Ve Bilgisayar Kullanıcıları İçin Video’dan Şarkı’ya Youtube Şarkı Çevirici

Snappea Çevrimiçi İndirici çevrimiçi bir Youtube şarkı dönüştürücü sitesidir. Bu platform sayesinde, istediğiniz medyayı Youtube şarkı çevirici ile çeşitli formatlarda ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Snappea Çevrimiçi İndirici’nin bazı özelliklerini görelim.

  • Snappea, medyayı doğrudan şarkı dönüştürücü YouTube üzerinden indirmenize yardımcı olur. Bir bağlantıyı yapıştırabilir veya çevrimiçi video YouTube şarkı indirmek için anahtar kelime kullanabilirsiniz.
  • YouTube dosyasını MP3 ve MP4 gibi çeşitli biçimlerde indirebilirsiniz. Ayrıca şarkı dönüştürücü YouTube dosyanın boyutunu ve çözünürlüğünü de seçme seçeneğini size sunar.
  • Bu çevrimiçi platform sorunsuz ve kullanıcı dostudur. Web sitesini ziyaret ettikten sonra, herhangi bir klavuza ihtiyacınız olmadan nasıl çalıştığını anlayacaksınız.
  • Şarkı dönüştürücü YouTube platformunu iPhone’unuza medya indirmek için de kullanabilirsiniz. Bunun için iPhone’unuzdan Web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

şarkı indir youtube dönüştürücü

Aşağıda, Snappea ile nasıl Youtube’dan Medya indirebileceğinizi açıkladık.

Adım 1: Snappea Çevrimiçi İndiriciyi Açın

İlk adım çok basit. Sadece bağlantıya gidin ve Snappea Çevrimiçi İndirici’yi açın. Web sitesi açıldıktan sonra, bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırıp indirmeye başlayabilirsiniz.

youtube şarkı mp3 dönüştürücü
İşte bu kadar basit!
Snappea Çevrimiçi İndirici ile telefonunuza veya bilgisayarınıza medya indirmenin başka bir zorluğu yok.

Adım 2: Youtube Video’dan Şarkı İndirme

Web sitesinde, arama çubuğuna bağlantı yapıştırma veya MP3 ve MP4 dosyalarını indirmek için bir anahtar kelime kullanma seçeneğiniz mevcuttur.

Adım 2A: Bağlantı Kullanma

Bağlantı kullanmak istediğiniz zaman YouTube platform’unu ziyaret edin. Platformda yüklemek istediğiniz video’yu bulun ve Bağlantıyı kopyalamak için sağ tıklayın. Bağlantıyı kopyaladıktan sonra Snappea websitesine yapıştırın. Boyutunu ve çözünürlüğünü seçtikten sonra İndir’e tıklayın.

youtube mp3 uzun şarkı dönüştürücü

Adım 2B: Anahtar Kelime Kullanma

Bağlantınız olmadığında, anahtar kelimeyi doğrudan arama çubuğuna yazabilirsiniz. Bu size aynı Youtube’dakiler gibi benzer seçenekler sunar. İndirmek istediğiniz videoyu seçin, oynatıcının altında yer alan İndir butonuna tıklayın ve boyut ve çözünürlüğü seçin.

youtube mp3 dönüştürücü şarkı
Snappea Youtube dönüştürücü şarkı indirmek için en iyi platformdur. Websitemizi ziyaret edin ve hemen kullanmaya başlayın.

on Jul 15, 2021

Diğer Araçlar