Telefonunuzda veya bilgisayarınızda şarkı indirme işlemi yapmak artık hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Snappea gibi şarkı indir özelliği bulunan programlar sayesinde istediğiniz her cihaza ücretsiz bir şekilde şarkı indirebilirsiniz. Bugün sizlere herhangi bir zorluk yaşamadan istediğiniz herhangi bir platformdan, istediğiniz herhangi bir şarkıyı nasıl indirebileceğinizi göstereceğim.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile Şarkı İndirme işlemi Nasıl Yapılır?

Android kullanıcıları, akıllı telefonlarını rootlamadan ücretsiz şarkı indir işlemi yapmak için Snappea’nın özel uygulamasını deneyebilirler. Yüzlerce farklı platformu tek bir yerde toplayan Snappea şarkı indirme uygulaması ile bir şarkıyı sadece bağlantısını kullanarak dahi kaydetmeniz mümkün. Bir YouTube bağlantısını kopyalayıp, Android için Snappea’ye yapıştırarak, telefonunuzda eski şarkılar indir veya hit şarkılar indir işlemi yapabilirsiniz. Snappea’nin en iyi yanlarından birisi ise herhangi bir videoyu farklı bit hızlarında ve boyutlarında MP4 veya MP3 dosyası olarak Android cihazınıza kaydetmenize izin vermesidir.

şarkı dinle indir

İndir

Adım 1: Android için Snappea’ye yükleyin.

Snappea’nın resmî web sitesine gidip, APK dosyasını indirin ve uygulamanın kurulumunu tamamlayın.

Adım 2: Herhangi bir müzik videosu bulmak için YouTube’u keşfedin.

Hit şarkılar indir işlemi yapmak için YouTube uygulamasını veya web sitesine açın ve istediğiniz herhangi bir müzik videosunu arayın.

şarkı dinle indir

Adım 3: Müzik videosunun URL’sini kopyalayın.

Müzik videosunu bulduğunuzda, videonun bağlantısını kopyalamak için paylaş simgesine dokunun.

şarkı dinle indir

Adım 4: Müzik videosunun URL’sini Android için Snappea’ye yapıştırın.

Bir indirme işlemi yapmak için Android için Snappea’yı başlatabilir ve müzik videosunun URL’sini uygulamaya yapıştırabilirsiniz.

duygusal şarkılar indir

Adım 5: Videoyu MP3 olarak kaydetmeyi seçin.

Müzik videosu Android için Snappea’de açıldıktan sonra, indirme simgesine dokunun ve hedef format olarak MP3’ü seçin.

müzik dinle indir

Adım 6: İndirme İşlemini tamamlayın.

İndirme simgesine tekrar dokunun ve Snappea’nın Android cihazınıza ücretsiz şarkı indirmeyi tamamlamasını bekleyin.

Snappea Çevrimiçi ile Windows/Mac/Linux/iOS için Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snappea uygulaması yalnızca Android için mevcut olsa da herhangi bir platformda hit şarkılar indir işlemi yapmak için Snappea’nin çevrimiçi aracını kullanabilirsiniz. Snappea şarkı indirme aracına Chrome, Firefox, Opera ve herhangi bir başka tarayıcıdan erişilebilir. İndireceğiniz videoyu Snappea’nin sitesinde bulduktan sonra, videoyu tercih edilen formatta ve bit hızında MP3 veya MP4 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Snappea’yı kullanarak şarkı indir işlemi yapmak için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

müzik dinle indir

Adım 1: Bir müzik videosu bulmak için YouTube’u açın.

Öncelikle, YouTube web sitesini veya uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz, en sevdiğiniz müzik videosunu bulmak için YouTube’un arayüzüne göz atın.

duygusal şarkılar indir

Adım 2: YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

Şimdi, YouTube videosunun URL’sini kopyalamak için paylaş simgesine dokunabilir veya tarayıcınızın adres çubuğunu kullanabilirsiniz.

duygusal şarkılar indir

Adım 3: Müzik videosunun URL’sini Snappea Çevrimiçi’ye yapıştırın.

Şarkı yükle indir işlemi yapmak için Snappea’nın resmî web sitesine gidin ve kopyaladığınız URL’yi siteye yapıştırın.

indir şarkı

Adım 4: Dosyayı kaydetmek için tercih ettiğiniz bir formatı (MP3) seçin.

Snappea, videoyu otomatik olarak işleyip, videoyu kaydetmek için farklı formatlar sunmaya hazırlanırken bir süre bekleyin. Daha sonra, şarkı yükle indir işlemi yapmak için desteklenen biçimlerden MP3’ü seçin.

indir şarkı

Adım 5: Snappea ile ücretsiz indirme işlemini tamamlayın.

Son olarak, dosyayı kaydetmek için tercih ettiğiniz bit hızını seçebilir ve alttaki indirme simgesine dokunabilirsiniz. İndirmeyi başlattıktan sonra Snappea’nin indirme işlemini tamamlamasını bekleyin.

Android için Snappea veya Snappea Çevrimiçi ile seçtiğiniz herhangi bir cihaz veya platformda ücretsiz olarak şarkı yükle indir işlemi yapabilirsiniz.

on Dec 03, 2021

Diğer Araçlar