Piyasada yüzlerce YouTube dan telefona müzik indirme aracı bulunuyor. Bu araçların bazıları çok kaliteli araçlarken, bazıları ise tamamen kötü amaçlar ile oluşturulmuş, virüs ve reklam kaynayan araçlar olabiliyor.

Peki, YouTube telefona müzik indir işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz en güvenilir, hızlı ve tamamen ücretsiz YouTube telefona müzik indirme aracının ne olduğunu öğrenmek ister misiniz? Bu soruya “evet” cevabını verdiyseniz, çok mutlu olacaksınız! Çünkü Snappea, bahsettiğimiz bütün bu işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlayacak. Tamamen ücretsiz, reklam içermeyen ve YouTubeden telefona müzik indirme işlemi yapabilen bir araç olan Snappea’yi tanıtmak ve kullanımını göstermek için hazırladığımız kılavuzları aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea Uygulaması ile Telefona Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Şu anda piyasada bulunan en iyi YouTube dan telefona müzik indirme araçlarından birisi olan Android için Snappea, aradığınız her şeye ve hatta daha fazlasına sahip bir YouTube telefona müzik indirme uygulaması. YouTube, Facebook, Instagram gibi yüzlerce farklı platformdan UHD kalitede ve çok yüksek bit hızında video ve müzik indirebilmek, uygulama içinde bulunan arama motoru aracılığıyla platformlar arası geçiş bile yapmadan arama yapabilmek, Resim İçinde Resim Modu ile Snappea’yi kullanırken aynı zamanda başka işlerle ilgilenebilmek bu özelliklerin sadece çok ufak bir kısmını oluşturuyor. Sizler de YouTubeden telefona müzik indirme işlemleriniz için en iyi tercihlerden birisi olan Android için Snappea’yi denemek ve ücretsiz bir şekilde YouTubeden telefona müzik indirme işlemi yapmak istiyorsanız, aşağıda bulunan 5 adımı izlemeniz yeterli olacaktır.

İndir

youtubeci cep müzik indir

Adım 1: Android için Snappea’yi kurun.

Kuruluma geçmeden önce cihazınızın Güvenlik sekmesinde bulabileceğiniz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirin.

Daha sonra, Snappea’nin APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Adım 2: Snappea üzerinde açacağınız videoyu bulmak için YouTube’u çalıştırın.

İndirmek istediğiniz videoyu indirebilmek için Snappea üzerinde açmalısınız. Bu nedenle, YouTube’u ve indirmek istediğiniz videoyu açın.

İsterseniz, videoyu direkt olarak Snappea üzerinde de açabilirsiniz. Eğer bunu yapacaksanız Adım 4’e atlayın.

youtubeci cep müzik indir

Adım 3: Videonun linkini telefonunuza kopyalayın.

Telefonunuza videonun linkini kopyalamak için videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basın. Tuşa bastıktan sonra, ekranda beliren Bağlantıyı Kopyala tuşuna basarak bağlantıyı telefonunuza kopyalamış olursunuz.

youtubeci cep müzik indir

Adım 4: Videoyu, Android için Snappea üzerinde açmak için gerekli işlemleri yapın.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, indirmek istediğiniz videoyu uygulama üzerinde açmalısınız. Eğer videonun linkine sahipseniz, linki arama çubuğuna yapıştırabilir ve videoyu uygulama üzerinde açabilirsiniz. Linke sahip değilseniz de yine aynı arama çubuğunu kullanarak bir arama gerçekleştirebilir ve videonuzu kendiniz bulabilirsiniz.

youtubeci cep müzik indir

Adım 5: İstediğiniz formatı ve kaliteyi seçip, İndir tuşuna basın.

Videonun hangi formatta ve kalite olmasını istiyorsanız, o bölümün yanında bulunan İndir tuşuna basın ve indirmenin tamamlanmasını bekleyin.

youtubeci cep müzik indir

Snappea Çevrimiçi ile Telefona Müzik Nasıl İndirilir?

Kurulum gerektirmeyen bir YouTube dan telefona müzik indirme aracı olan Snappea Çevrimiçi ile kolaylıkla YouTube telefona müzik indir işlemi yapabilirsiniz. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü ve site üzerinde bulunan arama motoru gibi ilgi çekici özelliklere sahip olan Snappea Çevrimiçi, hızlı ve tamamen ücretsiz olmasıyla da birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Her türlü mobil cihazda kullanabileceğiniz ve milyonlarca kullanıcısı olan bu eşsiz araçla YouTube telefona müzik indir işlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki 4 adımı uygulayın ve gerisini Snappea Çevrimiçi’nin halletmesine izin verin!

youtube müzik indirme android

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak indirmek istediğiniz videoyu açın.

Snappea Çevrimiçi aracılığıyla indirmek istediğiniz videoyu Snappea veya YouTube üzerinden açabilirsiniz. Snappea üzerinden açmaya karar verdiyseniz Adım 3’e geçebilirsiniz.

youtube müzik indirme android

Adım 2: Açtığınız videonun linkini panoya kopyalayın.

Linki panoya kopyalamak oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey videonun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala tuşlarına sırasıyla basarak videonun bağlantısını kopyalamak.

youtube müzik indirme android

Adım 3: Kopyaladığınız linki, Snappea Çevrimiçi’de aratın.

Videoyu Snappea Çevrimiçi’de açmak için, kopyaladığınız linki kullanarak bir arama gerçekleştirmelisiniz. Eğer YouTube linkiyle uğraşmadan video indirmek istiyorsanız, arama motorunu kullanarak aramanızı gerçekleştirebilir ve videonuzu bulabilirsiniz.

youtube müzik indirme android

Adım 4: Videoyu hangi kalitede ve formatta indirmek istediğinizi seçtikten sonra İndir tuşuna basın.

İstediğiniz kalite-format ikilisinin yanında bulunan İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube müzik indirme android

Snappea ile Android YouTube müzik indirme gibi birçok işlemi gerçekleştirmek için sadece 4 veya 5 adımı uygulamanız yeterli! Müthiş kullanım kolaylığı ve tamamen ücretsiz olması nedeniyle Snappea’yi severek kullanacağınıza eminiz. İyi eğlenceler!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar