Eğer müzik dinlemeyi seven birisiyseniz, dinlediğiniz müzikleri cihazınıza depolamak ve çevrimdışı olarak dinlemek istiyor olabilirsiniz. O zaman en doğru adrestesiniz! YouTube den müzik indirme işlemi yaparak istediğiniz müziği cihazınıza depolamak ve daha sonra dinleyebilmek artık çok kolay bir hal aldı. YouTube den müzik indirme işlemini gerçekleştirebilmek için tek ihtiyacınız olan şey YouTubeden müzik indir özelliğine sahip bir YouTube müzik indirme aracı. Bütün bu anlattıklarımızdan sonra aklınızda “YouTubeden müzik indir özelliğine sahip hangi aracı kullanmalıyım?” sorusu canlanmış olabilir. Merak etmeyin, bu konuda sizlere yardımcı olacağız. YouTubeden müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi araçlardan birisi olan Snappea ve onun çevrimiçi versiyonu olan Snappea Çevrimiçi sayesinde istediğiniz her cihazda kolay bir şekilde YouTube den müzik indirme işlemi yapabileceksiniz. Bu müthiş araç hakkında hazırladığımız rehberleri aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile YouTube Müzik İndirme Rehberi

Android cihazlar için hazırlanmış bir YouTube müzik indirme aracı olan Android için Snappea’nin barındırdığı özelliklere baktığınızda, YouTubeden müzik indir özelliğine sahip en iyi araçlardan birisi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. YouTubeden müzik indirmek dışında Instagram, Twitter ve Facebook gibi daha birçok farklı platformdan da müzik veya video indirmek için kullanabileceğiniz Android için Snappea ile indirdiğiniz müzikleri ve videoları mümkün olan en yüksek kalitede indirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde bu platformların çoğuna giriş dahi yapmadan, hızlı bir şekilde video veya müzik indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak, sahip olduğu Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi çoğu ücretli müzik indirme aracında dahi bulunmayan özellikleri ile Snappea, mümkün olan en iyi müzik indirme deneyimini sizlere yaşatmayı hedefliyor. Snappea’nin özelliklerini kendiniz deneyimlemek ve hızlı müzik indirme keyfini yaşamak için aşağıdaki adımları uygulayın ve gerisini Snappea’ye bırakın!

İndir

müzik indir youtube

Adım 1: Uygulamayı indirmek ve kurmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin.

İlk olarak, Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve uygulamanın APK dosyasını indirin.

Uygulamayı kurmaya başlamadan önce lütfen cihazınızın Ayarlar > Güvenlik sekmesinde bulunan ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ile ilgili olan ayarın aktif olduğuna emin olun. Ayarı kontrol ettikten sonra, indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırabilir ve Android için Snappea’nin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: Favori müziğinizi açın.

İndirmeye karar verdiğiniz müziği, YouTube üzerinden veya Android için Snappea üzerinden arayabilir ve açabilirsiniz.

Eğer istediğiniz müziği Snappea aracılığıyla açacaksanız, lütfen 4.Adım’a geçiş yapın.

müzik indir youtube

Adım 3: İndireceğiniz müziğin bağlantısını kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanın.

Favori müziğinizi YouTube üzerinden açtıktan sonra, bağlantısını kopyalamalısınız. Bunu gerçekleştirmek için ise hemen aşağıda bulunan Paylaş tuşunu kullanabilirsiniz. Tuşa bastıktan sonra beliren Bağlantıyı Kopyala tuşuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

müzik indirme youtube

Adım 4: Müziğinizi Android için Snappea üzerinde açın.

Bunu yapmanın iki yöntemi bulunuyor:

Eğer indirmek istediğiniz müzik videosunu YouTube ile uğraşmadan, direkt Snappea üzerinde arayacaksanız, Snappea’nin arama motoruna indirmeye çalıştığınız dosya ile ilgili anahtar kelimeleri yazın ve aratın. Aramanız sonucunda, indirmek istediğiniz müzik videosunu ekranda görebilir ve açabilirsiniz.

Diğer bir yöntem olarak ise; müzik videosunun bağlantısına sahipseniz, bağlantıyı Android için Snappea’nin arama motoruna yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır.

müzik indirme youtube

Adım 5: İndirmeyi başlatın.

İndirmeyi başlatmadan önce, istediğiniz kaliteyi ve formatı seçmelisiniz. Seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonra İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

müzik indirme youtube

Snappea Çevrimiçi ile YouTube Müzik İndirme Rehberi

YouTubeden müzik indirmek için kullanabileceğiniz bir diğer araç olan Snappea Çevrimiçi, kurulum ile uğraşmadan, çevrimiçi bir şekilde kullanabileceğiniz bir YouTube müzik indirme aracı olarak öne çıkıyor. Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemli cihazlarınızda hiçbir problem yaşamadan, saniyeler içinde yüksek kalitede müzik veya video indirme keyfini yaşamak istiyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi seveceğinize eminiz. Harika bir YouTube müzik indirme sitesi olan Snappea Çevrimiçi, tıpkı Android için Snappea gibi site üzerinden erişebileceğiniz bir arama motoruna sahip. İndireceğiniz herhangi bir YouTube videosunu, YouTube’a dahi giriş yapmadan, saniyeler içinde bulmanıza ve indirmenize olanak sağlayan bu arama motoru sayesinde istediğiniz herhangi bir dosyayı indirmek artık hiç olmadığı kadar kolay! Eğer Snappea’nin saymaya fırsat bulamadığımız diğer özelliklerini denemek ve Android harici cihazlarınızda da müzik indirme keyfini yaşamak istiyorsanız aşağıdaki basit 4 adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

youtube müzik dinle indir

Adım 1: İndirmek istediğiniz müziği açın.

Seçtiğiniz müziği, Snappea Çevrimiçi veya YouTube üzerinde açabilirsiniz. Eğer Snappea Çevrimiçi üzerinde açacaksanız, üçüncü adıma geçin. YouTube ile açacaksanız, 2.Adım’dan devam edin.

youtube müzik dinle indir

Adım 2: İndirmek istediğiniz müziğin bağlantısını panoya kopyalayın.

Müziğin bağlantısını çok kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Sırasıyla, müzik videosunun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.

youtube müzik dinle indir

Adım 3: Müziği, Snappea Çevrimiçi üzerinde açın.

Daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırarak, müziği, site üzerinde açabilirsiniz.

Ayrıca, YouTube bağlantısı ile uğraşmak istemiyorsanız, indirmek istediğiniz müzik ile alakalı anahtar kelimeleri Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yazarak, müziği direkt olarak site üzerinden bulabilir ve açabilirsiniz.

youtube müzik dinle indir

Adım 4: İstediğiniz formatı ve çözünürlüğü seçtikten sonra İndir’e basın.

Müziğin format ve kalite seçimlerini yaptıktan sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

youtube müzik dinle indir

Müzik indirmek için kullanabileceğiniz Android için Snappea ve eşsiz bir YouTube müzik indirme sitesi olan Snappea Çevrimiçi ile hızlı müzik indirme keyfini yaşamak ve Snappea ailesine katılmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizlere Snappea ile iyi eğlenceler diliyoruz!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar