Maalesef iOS işletim sistemli bir cihazda iPhone YouTube müzik indirme işlemi gerçekleştirmek çok zor. Apple’ın iPhone cihazlarda izlediği “virüs yok” politikası nedeniyle neredeyse hiçbir üçüncü parti yazılımdan cihazınıza dosya indiremiyorsunuz. Tabii bunu değiştirmenin ve YouTubeden iPhone müzik indirme işlemi yapabilmenin yöntemleri var fakat bu değişimi gerçekleştirmek için cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakacak birtakım işlemler yapmanız gerekiyor. Bu nedenden dolayı çoğu kullanıcı bu değişimi gerçekleştirmekle uğraşmıyor ve YouTubeden iPhone müzik indirme işlemi yapmaktan vazgeçiyor.

Peki, cihazınızda herhangi bir değişim yapmadan iPhone YouTubeden müzik indirme işlemi yapabilmeniz mümkün mü? Evet, mümkün! Bugünkü yazımızda, iPhone YouTubeden müzik indirme işlemi yapmak için kullanabileceğiniz, cihazınızda herhangi bir değişim yapmanızı gerektirmeyen tam 5 farklı aracı sizlerle tanıştıracağız. Ayrıca, listemizin bir numarasında bulunan aracı kullanarak nasıl YouTubeden iPhone müzik indirme işlemi yapabileceğinizi de göstereceğiz. O halde, hemen listemize geçelim ve bu araçları tanımaya başlayalım.

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Araç

İkinci Bölüm: Çevrimiçi için Öğretici

iPhone Cihazlara YouTube’dan Müzik İndirebilen 5 Araç

Snappea Çevrimiçi

iPhone YouTube müzik indirme işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir YouTube iPhone müzik indirme sitesi olan Snappea Çevrimiçi ile hiçbir kurulum işlemiyle uğraşmadan, sadece saniyeler içinde YouTube’da bulunan herhangi bir müziği cihazınıza indirebilir ve indirdiğiniz müziğin keyfini çevrimdışı olarak çıkartabilirsiniz. Yüksek bit kalitesinde MP3, HD çözünürlükte de MP4 indirebilen Snappea Çevrimiçi, hiçbir reklam barındırmaması ve tamamen ücretsiz olması gibi pozitif özellikleriyle de çoğu rakibinin önüne geçmeyi başarıyor. Bütün bu eşsiz özelliklere ek olarak, site üzerinden erişebileceğiniz YouTube arama motoru sayesinde YouTube’a giriş yapmakla uğraşmadan istediğiniz YouTube videolarını indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve basit arayüzü sayesinde rahatlıkla ve hızlı bir şekilde iPhone YouTubeden müzik indirme işlemi gerçekleştirebileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız mutlaka yazımızın ikinci bölümüne göz gezdirin.

Y2mate

Çoğu listenin ilk 3 sırasında rahatlıkla görebileceğiniz Y2mate, tıpkı Snappea gibi bir YouTube iPhone müzik indirme sitesi. Birçok farklı formatta ve çözünürlükte dosya indirmenize olanak sağlayan bu YouTube iPhone müzik indirme sitesi ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu sadece birkaç dakika içinde cihazınıza indirebilirsiniz.

youtube müzik indirme iphone

SaveTheVideo

Kolay kullanımı ve bol kalite seçeneği ile dikkat çeken Savethevideo, listemizin üçüncü sırasında bulunuyor. YouTube gibi birçok farklı platformdan kolaylıkla müzik veya video indirebileceğiniz SaveTheVideo ile dakikalar içinde müzik indirebilirsiniz. Birkaç reklam barındırması ve hafif karışık bir kullanıma sahip olması gibi eksileri saymazsak, SaveTheVideo iyi bir tercih olarak öne çıkıyor.

youtube müzik indirme iphone

MediaHuman

Listemizdeki ilk program olan MediaHuman, son zamanlarda adından bolca söz ettirmeyi başardı. MediaHuman; tek bir programda bütün özellikleri toplamak yerine, ihtiyacınız olabilecek her özellik için ayrı bir programa sahip. Eğer ücretsiz ve hızlı bir şekilde bir iPhone YouTube müzik indirme programı ile müzik indirmek istiyorsanız, MediaHuman’ı kesinlikle göz atmanız gereken programlar listesine dahil etmelisiniz.

youtube müzik indirme iphone

Converto (VidKeeper)

Listemize son sıradan giriş yapan Converto, hem bir iPhone YouTube müzik indirme programı olarak, hem de bir müzik indirme sitesi olarak hizmet veriyor. Eğer converto’yu kullanacaksanız bir müzik indirme sitesi gibi kullanabilir ve site üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca, site üzerinde bulunan indirme bağlantısı aracılığıyla VidKeeper’ı indirebilir ve converto ile yaptığınız işlemleri, Vidkeeper aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca, şunu belirtmeliyiz ki; Vidkeeper’ın bütün özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, programı yıllık 9.99$ ödeyerek “Pro” sürümüne yükseltmelisiniz.

youtube müzik indirme iphone

Snappea Çevrimiçi’yi Kullanarak iOS Cihazlara Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Listemizdeki bazı programlar gibi bir iPhone YouTube müzik indirme programı olmasa dahi çoğu programdan bile çok daha hızlı ve işlevsel olan Snappea Çevrimiçi, kullanım kolaylığıyla da insanları cezbetmeyi başarıyor. Sadece aşağıdaki 4 basit adımı uygulayabilir ve Snappea Çevrimiçi ile ücretsiz ve hızlı bir şekilde iPhone YouTube müzik indirme işlemi yapabilirsiniz! Lafı çok uzatmadan, adımlara geçelim.

youtube müzik indirme iphone

Adım 1: İndirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

Videoyu, Snappea Çevrimiçi veya YouTube üzerinden açabilirsiniz. Eğer videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinden açacaksanız, Adım 3’e atlayın.

youtube müzik indirme iphone

Adım 2: Videonun linkini kopyalayın.

Videonun alt kısmında bulunan Paylaş tuşu aracılığıyla videonun linkini kopyalayabilirsiniz.

youtube müzik indirme iphone

Adım 3: İndirmek istediğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açın.

Bu işlemi gayet basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer videonun YouTube linkine sahipseniz, linki sitede bulunan arama motoruna yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır.

Eğer linke sahip değilseniz, Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanarak istediğiniz videoyu arayabilir ve link ile uğraşmadan, direkt olarak site üzerinde açabilirsiniz.

youtube müzik indirme iphone

Adım 4: Videoyu indirmek için İndir tuşunu kullanın.

İndirme işlemine geçmeden önce videonun formatı ve kalitesi konusunda seçim yapmalısınız. Daha sonra, İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube müzik indirme iphone

Bugün sizlere göstermiş olduğumuz bu 5 farklı araç arasından istediğiniz aracı kullanabilirsiniz. Hepsinden memnun kalacağınıza eminiz. Özellikle de listemizin bir numarasında bulunan Snappea Çevrimiçi’yi kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar