YouTube den müzik indirme programı kullanarak kolay bir şekilde müzik indirebilmek kulağa her ne kadar güzel bir şey gibi gelse de çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü, kötü emelli insanlar çok kolay bir şekilde virüs içeren bir YouTube müzik indir programı oluşturup, insanların kullanımına sunabilirler. Bu “kolay program oluşturma” sonucunda ortaya çıkan kötü ve virüs içeren YouTube müzik indirme programı sayısı o kadar fazla ki piyasada gördüğünüz programların neredeyse %85’i virüs barındıran, özensiz ve reklam içeren programlardan oluşuyor. Fakat, merak etmeyin! Bugün sizlere tanıtacağımız Snappea YouTube Müzik İndir Programı ve onun kurulum gerektirmeyen versiyonu olan Snappea Çevrimiçi ile hiçbir virüs veya reklam ile uğraşmadan Android cihazınıza müzik indirmenin keyfini çıkartabileceksiniz! Lafı çok uzatmadan, sizleri rehberlerimiz ile baş başa bırakıyorum.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Ücretsiz Müzik İndirme Konusunda Bir Numara: Android için Snappea

Android cihazınıza müzik indirmek için bir YouTube müzik indirme programı arıyorsanız, Android için Snappea’ye bayılacaksınız! İnternetteki virüs ve reklam kaynayan onlarca farklı YouTube müzik indir programı arasında adeta bir inci gibi parlayan Android için Snappea, hiçbir virüs ve reklam barındırmaması sayesinde bile çoğu YouTube müzik indirme PC programını geride bırakmayı başarıyor. Fakat, Android için Snappea’nin tek iyi yönü sadece reklam veya virüs barındırmaması değil! Snappea, sahip olduğu 4K’ya kadar çözünürlük desteği ve onlarca farklı formatta dosya indirebilmek gibi özellikleriyle de dikkat çekmeyi ve rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Ayrıca, uygulama içinde bulabileceğiniz arama motoru sayesinde YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere yüzlerce farklı platformdan kolaylıkla istediğiniz şarkıları veya videoları indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu eşsiz uygulamayı kendiniz deneyimlemek ve YouTube den müzik indirme programı arayışınızı sonlandırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İndir

youtube müzik indirme program

Adım 1: Uygulamanın kurulumunu gerçekleştirin.

Kurulumu gerçekleştirirken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için lütfen cihazınızın önce Ayarlar, daha sonra da Güvenlik sekmesine gidip cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olun.

Ayarın aktif olduğundan emin olduktan sonra Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u ve indireceğiniz videoyu açın.

YouTube’u çalıştırın ve indirmeye karar verdiğiniz videoyu açın. Ayrıca, Android için Snappea’nin daha önce de bahsetmiş olduğumuz arama motorunu kullanarak, YouTube ile uğraşmadan, direkt olarak Android için Snappea üzerinden videonuzu bulabilir ve indirebilirsiniz. Eğer bu şekilde indirme işlemi yapacaksanız, Adım 4’e atlayın.

youtube müzik indirme program

Adım 3: YouTube videosunun linkini kopyalayın.

Videoyu YouTube üzerinden bulup, indirecekseniz, videonun linkine ihtiyacınız olacak. Videonun linkini kopyalamak için ise videonun altında görebileceğiniz Paylaş tuşunu kullanabilirsiniz.

youtube müzik indirme program

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın bağlantıyı veya arama motorunu kullanarak videonuzu bulun.

Videonuzu Android için Snappea üzerinde bulmak için kullanabileceğiniz iki farklı yöntem bulunuyor. İsterseniz daha önce kopyalamış olduğunuz linki kullanabilirsiniz. İsterseniz de Android için Snappea’nin arama motorunu kullanarak bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer link ile arama yapacaksanız, kopyalamış olduğunuz linki, uygulamanın arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

youtube müzik indirme program

Adım 5: Format ve kalite seçimini yaptıktan sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

Videoyu indirmeye saniyeler kaldı! Videonun formatını ve kalitesini seçtikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube müzik indirme program

Çevrimiçi Müzik İndirme Aracı: Snappea Çevrimiçi

Android cihazınıza müzik indirmek fakat herhangi bir YouTube müzik indirme programı ile uğraşmak istemiyorsanız, Snappea Çevrimiçi tam da aradığınız şey! Snappea’nin kurulum ile uğraşmadan, çevrimiçi bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürünü olan Snappea Çevrimiçi ile kolay bir şekilde YouTube müzik indirme programsız işlemi yapabilirsiniz. Yüksek kalitede MP3-MP4 indirmenize olanak sağlayan Snappea Çevrimiçi, uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde de sizleri YouTube ile uğraşmaktan kurtarıyor ve istediğiniz herhangi videoyu rahat ve kolay bir şekilde bulmanıza olanak sağlıyor. Sahip olduğu basit arayüzü ve kullanım rahatlığı sayesinde severek kullanacağınıza emin olduğumuz Snappea Çevrimiçi’yi denemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube müzik indirme program

Adım 1: Bir YouTube videosu açın.

Snappea Çevrimiçi ile indireceğiniz YouTube videosunu açmalısınız. Eğer zaman kazanmak isterseniz, videoyu direkt olarak Snappea Çevrimiçi üzerinden de açabilirsiniz. Bunu yapacaksanız Adım 3’e atlayın.

youtube müzik indirme program

Adım 2: Videonun linkini panoya kopyalamak için videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basın.

Paylaş tuşuna basınca karşınıza çıkacak olan Bağlantıyı Kopyala tuşuna basarak kopyalama işlemini tamamlayabilirsiniz.

youtube müzik indirme program

Adım 3: Videoyu, Snappea Çevrimiçi’de açın.

Videoyu Snappea Çevrimiçi’de açmak için iki farklı yol izleyebilirsiniz:

  • Açtığınız YouTube videosunun linkini sitedeki arama motoruna yapıştırıp, aratarak
  • Sitenin arama motoruna kullanıp, videoyu direkt olarak site üzerinde açarak

youtube müzik indirme program

Adım 4: İndir’e basarak indirmeyi başlatın.

Videonun formatına ve kalitesine karar verdikten sonra İndir’e basın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

youtube müzik indirme program

YouTube müzik indirme programsız işlemleriniz için çevrimiçi bir müzik indirme programı veya YouTube müzik indirme PC işlemleriniz için bir YouTube den müzik indirme programı arıyor olmanız hiç fark etmez. Snappea, aradığınız her şeye sahip! Snappea’yi denemeye hemen başlamak ve eşsiz Snappea dünyasına katılmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar