Birçok internet kullanıcısı kaliteli vakit geçirebilmek için zamanını dolduracak aktiviteler arıyor. Şüphesiz ki film izlemek da bunların başında geliyor. Kullanıcılar, filmleri ücretsiz izleyebilmek için kullanabilecekleri kolay, hızlı ve etkili PC film indirme programı arıyor. Bunu yapabilmek için birçok platform bulunsa da bazıları ücretli, bazıları da etkisiz oluyor. Yazımızda, kolay ve hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz bilgisayara film indirme programlarını içeren bir liste yaptık. Listenin sonunda ise en iyi bilgisayara film indirme programı Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizi anlattık. Siz de bu listeye göz atarak film indirme programı bilgisayar ihtiyacınızı giderebilir, bilgisayara film indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Birinci Bölüm: En Popüler 5 Site
İkinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici

Birinci Bölüm:En Başarılı 5 PC İçin Film İndirme Programı

1 – Snappea.com

Listede birçok platform bulunsa da en iyi bilgisayara film indirme programı olarak karşımıza Snappea çıkıyor. Bilgisayar dahil olmak üzere birçok platformda kullanabileceğiniz Snappea, film indirme programı PC listemizde en üst sırada yerini almayı başarıyor. Siz de bu siteyi kullanmak istiyorsanız aşağıda anlattığımız kolay adımlardan yararlanabilir ve bilgisayara film indirme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

2 – Getbstuff.com

Getbstuff sitesi, bilgisayarınız için film indirmek istiyorsanız yardımınıza koşan bir diğer platform. Facebook üzerinde bulunan filmlerin URL’sini Getbstuff’ta kullanarak videonuzu ücretsiz indirebiliyorsunuz.

bilgisayara film indirme programı

3 – Ymp4.biz

Birçok kişinin favori film indirme programı PC olan Ymp4.biz de bu konuda imdadınıza yetişiyor. Bu sitede YouTube’dan bulduğunuz filmleri bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebiliyor ve filminizin tadını çıkarabilyorsunuz.

bilgisayara film indirme programı

4 – SaveTheVideo.com

SaveTheVideo da dünya genelinde büyük bir kitlenin tercih ettiği bir video indirme servisi. SaveTheVideo ile YouTube’dan bulduğunuz filmleri hızlıca cihazınıza kaydedip izleyebilirsiniz.

film indirme programı pc

5 – Flvto.biz

Flvto, YouTube üzerinde bulunan filmleri MP4 olarak indirmenizi sağlayan en kaliteli uygulamalardan bir tanesi. Flvto’yu internet sitesine girerek kolayca kullanabilir, bulduğunuz filmleri bedavaya indirerek internetsiz seyredebilirsiniz.
pc film indirme programı

İkinci Bölüm:Windows / Mac / Linux Kullanıcıları İçin Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Snappea Çevrimiçi, YouTube’da bulunan videoları cihazınıza ücretsiz indirmenize yarayan, başarılı bir araç. Snappea’yi kullanarak videoları ücretsiz ve hızlı şekilde indirebiliyor, üstüne üstlük birçok farklı özellikten de yararlanabiliyorsunuz. 480p’den 4K’ya kadar olan çözünürlük seçeneğiyle ister kaliteden taviz vermiyor, isterseniz de veri tasarrufu sağlayabiliyorsunuz. Film indirme programı Windows 7 denince akla ilk gelen opsiyonlardan biri olan PC için film indirme programı Snappea ile YouTube üzerinden ister MP3, ister MP4 indirerek seçeneklerinizi kullanabiliyorsunuz. Eğer müzik indirecekseniz MP3 formatını seçiyor, film indirecekseniz de MP4 formatını seçiyorsunuz. Kısacası Snappea Çevrimiçi sayesinde YouTube’dan video indirme konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde çözebiliyorsunuz. Gelin bu siteyi Windows, Mac veya Linux cihazlarınızda nasıl kullanabileceğinize bir göz atalım.

film indirme uygulaması pc

Adım 1: YouTube’a girip indireceğiniz videoyu bulun

Bilgisayarınızdan YouTube’un sitesine girin ve karşıdan yüklemek istediğiniz videoyu bulun. Bunu yapmak için YouTube’un size sunduğu arama çubuğunu kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Adım 2: Videonun URL adresini kopyalayın

Arayıp bulduğunuz videoya girmenizin ardından yapmanız gereken bir şey daha bulunuyor. Yukarıdaki adres çubuğundaki URL adresini seçip kopyalamanız gerekiyor.

Adım 3: Snappea’nin sitesine girin

Snappea.com adresinden Snappea Çevrimiçi’nin internet sitesine giriş yaparak indirme işlemine hazırlanın

Adım 4: Filminizin linkini Snappea’deki boşluğa yapıştırın.

YouTube’dan linkini kopyaladığınız videoyu Snappea’ye gönderme vakti geldi. Snappea’nin sitesinde bulunan boşluk çubuğa kopyaladığınız linki yapıştırmanız, sonrasında ise arama işlemini başlatmanız lazım.

film indirme programı bilgisayar

Adım 5: Seçeneklerde karar kılın ve videoyu indirmeye başlayın

Arama yapmanızın ardından videonuzu indirebilmek için çeşitli seçeneklerle karşı karşıya kalacaksınız. İstediğiniz çözünürlüğü ve formatı seçerek videonuzu cihazınıza indirmeye başlayın.

pc ye film indirme 2020

Adım 6: İyi seyirler!

Bir süre beklemenizin ardından filminiz cihazınıza indirilecektir. Artık videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilir, veya internete ihtiyaç duymadan izleyerek tadını çıkarabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.
Yukarıda bahsettiğimiz adımlar sayesinde bilgisayarınızdan film indirme programı pc ihtiyacınızı karşılayabiliyor, YouTube’da bulunan videoları ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. İnternet erişimine ihtiyaç duymadan izleyebileceğiniz videolar, sadece birkaç adım içerisinde cihazınıza kaydolmuş oluyor. En pratik bilgisayara film indirme programı ve sitesi olan PC ye film indirme programı Snappea ile işleminizi gerçekleştirmek işte bu kadar kolaydı.

on Jul 25, 2021

Diğer Araçlar