Telefona film indirme işlemi yapmak için birçok farklı araç bulunuyor. Bu araçların sayısının fazla olması iyi bir şey gibi gözüküyor olabilir ama aslında oldukça kötü bir şey. Bu cep telefonuna film indirme araçlarını oluşturmak o kadar kolay ki çok fazla kalitesiz, virüs içeren araç piyasaya giriş yapabiliyor ve bu nedenle aşırı sayıdaki bu cep telefonuna film indirme aracı arasından cep film indir işlemi yapabilecek en iyi cep telefonuna film indirme aracını bulmak zorlaşıyor.

Bugün, sizleri en iyi cep film indirme aracını aramaktan kurtaracak ve piyasada bulunan en iyi cep film indirme aracıyla tanıştıracağız. Snappea adındaki bu araç sayesinde artık saatlerce iyi bir cep film indirme aracı aramak zorunda kalmayacaksanız ve gönül rahatlığıyla, kolay bir şekilde cep film indir işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Aşağıda, sizler için hazırlamış olduğumuz Snappea rehberlerini bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android Telefona Kolayca Film İndirme Yöntemi: Android için Snappea

Sadece birkaç tık ile Android cihazınıza kurabileceğiniz bir telefona film indirme aracı olan Android için Snappea, sahip olduğu özellikler ile sizleri büyüleyecek. Çok kolay, tamamen ücretsiz ve reklamsız bir şekilde cep film indir işlemi yapmanıza olanak sağlayan bu eşsiz aracın özelliklerinden bazıları şunlar:

  • YouTube, Facebook, Twitter gibi yüzlerce farklı platformdan HD çözünürlükte ve en yüksek bit kalitesinde video indirebilirsiniz.
  • Sadece birkaç tık ile bir YouTube kanalında bulunan bütün videoları veya bir YouTube çalma listesinin tamamını indirebilirsiniz.
  • Uygulamada bulunan Resim içinde resim modunu kullanarak Android için Snappea’yi kullanırken başka işlemlerle uğraşabilirsiniz.
  • Uygulamadaki arama motorunu kullanarak çoğu platforma giriş dahi yapmadan aramalarınızı gerçekleştirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.
İndir

telefona film indirme programı

Kolayca cep film indir işlemi yapmanıza olanak sağlayan Android için Snappea’de bu özelliklerden çok daha fazlası bulunuyor. Android için Snappea’yi denemek ve burada anlatmaya fırsat bulamadığımız özellikleri kendiniz deneyimlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1: Uygulamayı indirin ve telefonunuza kurun.

Kurulumdan önce, telefonunuzun Ayarlar –> Güvenlik sekmesine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirin. Böylece, kurulum esnasında bir sorunla karşılaşmamış olacaksınız.

Daha sonra, Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek indirebileceğiniz APK dosyasını kurabilirsiniz.

Adım 2: Telefonunuza indirmek için herhangi bir video seçin.

YouTube’u çalıştırabilir ve telefonunuza indirmek için bir video bulabilirsiniz.

telefona film indirme programı

Adım 3: Paylaş tuşunu kullanarak videonun URL’sini kopyalayın.

Videoyu bulduktan sonra, videonun URL’sini kopyalamalısınız. Bunu yapmak için ise videonun altında bulunan Paylaş tuşunu kullanabilirsiniz.

telefona film indirme programı

Adım 4: Android için Snappea’yi açın ve URL’yi aratın.

Uygulamayı açtıktan sonra, kopyaladığınız URL’yi kullanarak bir arama gerçekleştirin. İsterseniz URL’yi kullanmadan, arama motoruna anahtar kelime girerek de arama gerçekleştirebilirsiniz.

telefona film indirme programı

Adım 5: Videoyu telefonunuza indirmek için İndir tuşuna basın.

Videoyu telefonunuza indirmeden önce videonun kalitesini ve formatını seçin. Daha sonra, İndir tuşu aracılığıyla indirmeyi başlatabilirsiniz.

telefona film indirme programı

Kurulumla Uğraşmadan Film İndirme Yöntemi: Snappea Çevrimiçi

Bir telefona film indirme programı kullanmadan iPhone cihazınıza film indirmek istiyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi kesinlikle denemelisiniz.  Snappea’nin sitesinde bulunan ve hiçbir kurulum ile uğraşmadan, saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi sayesinde YouTube’da bulunan herhangi bir filmi HD kalitede iPhone cihazınıza indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, sitede bulunan arama motorunu kullanarak YouTube aramalarınızı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Hiçbir reklam barındırmayan ve tamamen ücretsiz olan Snappea Çevrimiçi ile telefona film indirme işlemi yapmak için karışık adımlar uygulamanıza gerek yok! Sadece aşağıdaki 5 basit adımı uygulayın ve Snappea’nin ne kadar kolay bir kullanıma sahip olduğunu kendiniz deneyimleyin.

telefona film indirme programı

Adım 1: Telefonunuza indirmeye karar verdiğiniz YouTube videosunu açın.

YouTube’u çalıştırın ve telefonunuza indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

telefona film indirme programı

Adım 2: Videonun URL’sini telefonunuza kopyalamak için Bağlantıyı Kopyala tuşuna basın.

Bağlantıyı Kopyala tuşuna, videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basarak erişebilirsiniz.

telefona film indirme programı

Adım 3: Telefonunuza indireceğiniz YouTube videosunun URL’sini, Snappea Çevrimiçi’de aratın.

Kopyaladığınız URL’yi, sitedeki arama motoruna yapıştırın ve aratın. İsterseniz URL’yi kullanmadan, arama motoruna telefonunuza indirmek istediğiniz video ile alakalı anahtar kelimeleri yazarak da bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

telefona film indirme programı

Adım 4: İndir tuşuna basarak videoyu telefonunuza indirin.

Videoyu site üzerinde açtıktan sonra karşınıza kalite ve format seçimi yapacağınız bölüm çıkacak. Videonun hangi formatta ve kalitede olmasını istiyorsanız, o bölümün yanındaki İndir tuşuna basarak videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.

telefona film indirme programı

Film indirmek için en iyi araçlardan birisi olan Snappea’yi kullanmak işte bu kadar kolay! Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek Snappea ailesine katılabilir ve bu eşsiz aracı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jul 25, 2021

Diğer Araçlar