Bilgisayar ve telefon kullanıcıları, zaman geçirmek için çeşitli aktiviteler arayışında. Şüphesiz ki film izlemek de bunlardan bir tanesi. Cihazına film indir yani download film işlemini gerçekleştirmek isteyenler, birçok platform arasından kendine en uygun olanı arıyor. Film izle indir işlemi için aranan hizmetlerin bedava, hızlı, işlevsel ve güvenilir olması bekleniyor. Snappea, kullanıcılarına bunların hepsini sunuyor. Hem Android için hem de diğer bütün platformlar için kullanabileceğiniz bu film indirici sayesinde işleminizi ücretsiz gerçekleştirebiliyorsunuz. İster Android uygulamasının ekstra özelliklerini kullanabiliyor, isterseniz de tarayıcı üzerinden indirebiliyorsunuz. Gelin Snappea ile korku filmi indir veya animasyon film indir (download film) işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinize bütün platformlar için bir göz gezdirelim.
Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm: Android için Snappea İle Kolayca Film İndir

Android için Snappea, YouTube’da bulunan videoları bedava indirmenizi sağlayan bir yabancı film indir download film uygulaması. Uygulama sayesinde filmlerinizi veya videolarınızı gayet rahat bir şekilde indirebiliyor ve birçok farklı özelliğini de kullanabiliyorsunuz. Bu özellikler arasında ise oynatma listesi oluşturma, gece modu kullanma gibi işlevsel opsiyonlar bulunuyor. Komedi filmleri indir uygulaması Android için Snappea, bu özellikleriyle rakiplerinin önüne geçiyor. Dizi film indirme için kullanabileceğiniz bu uygulama, aynı zamanda kayıt olmanızı veya herhangi bir ücret ödemenizi de istemiyor. Aşağıdaki adımları kullanarak uygulamayla birlikte kolayca aksiyon filmleri indir işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndir

film dizi indir

1.Android için Snappea’yi indirin

Uygulamayı kullanmak için öncelikle doğal olarak indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı indirmek için öncesinde ufak bir ayar yapmanız lazım. Bunu yapmak için telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlik sekmesine girin. Sonrasında ise bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemenizi sağlayan seçeneği aktifleştirin. Bunun ardından uygulamayı indirmeye hazırsınız.
Uygulamayı indirmek için snappea.com sitesine girerek üst taraftaki “Snappea for Android” sekmesine tıklayın. Bu sayfadan uygulamanın APK dosyasını indirin, sonrasında ise uygulamayı telefonunuza kurun. Artık Snappea’yi film indir ve download film için kullanmaya hazırsınız.

mp3 film indir

2.YouTube’u açıp istediğiniz videoyu bulun

YouTube’a girerek indirmek istediğiniz videoyu bulun. Bunu yaparken arama çubuğundan yardım alabilirsiniz. Bulduğunuz videonun üzerine tıklayın ve videoya girin.

3.Videonun linkini kopyalayın

Şimdi ise girdiğiniz videonun URL adresini kopyalamanız lazım. Eğer YouTube’a uygulamadan girdiyseniz bunu yapmak için videonun altındaki “Paylaş” butonuna, sonrasında ise “Linki kopyala” butonuna tıklamanız lazım. Eğer bir tarayıcı kullanıyorsanız adres çubuğundaki URL’yi kopyalamalısınız.

online film indirme

4.Snappea’ye girin

Telefonunuza indirdiğiniz Android için Snappea uygulamasına girin.

5.Linki Snappea’deki boşluğa yapıştırın

Kopyaladığınız linki Snappea’yi açtığınızda karşınıza çıkan boşluğa yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

2020 film indir

6.Format, çözünürlük, ses kalitesi ayarınızı seçip indirmeyi başlatın

İndireceğiniz video için ihtiyacınız olan ayarları belirleyip indirmeye başlayın.

film izleme programı indir

7.İyi seyirler!

Videonuz, kısa süre içerisinde cihazınızda olacaktır. Tadını çıkarın.

İkinci Bölüm: Windows / iOS / Mac / Linux / iPhone / iMac İçin Snappea Çevrimiçi Kullanımı

Eğer Android kullanmanıza rağmen programsız film indirme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız veya Android kullanmıyorsanız Snappea Çevrimiçi imdadınıza yetişiyor. Snappea’nin çevrimiçi sitesinden indir film işleminizi gerçekleştirebiliyor, film indir izle ve download film ihtiyacınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz. Snappea Çevrimiçi sitesinin özellikleri arasında ücretsiz kullanım, kayıt olmaya olmaması, 480p’den 4K’ya kadar kalite desteği gibi işlevler bulunuyor. Snappea, bu sayede kullanıcılarına başarılı bir korku filmi indir veya animasyon film indir hizmeti yani download film servisi sunmayı başarıyor. Gelin Snappea Çevrimiçi ile nasıl siteden film indirme işlemini yapabileceğinizi adım adım inceleyelim.

film indir altyazılı

1.YouTube’dan indirmek istediğiniz videoyu bulun

YouTube’a girip indirmek istediğiniz videoyu arama çubuğu yardımıyla bulun. Videoya girin.

2.Videonun URL adresini panoya kopyalayın

Yukarıdaki adres çubuğundan videonuzun URL adresini panoya kopyalayın. Eğer mobil uygulamadaysanız videonun altındaki “Paylaş” butonuna, sonra da “Linki kopyala” butonuna tıklayın.

mp3 film indir

3.Snappea’nin sitesine girin

Snappea.com sitesine girerek kopyaladığınız linki yapıştırıp indirme işlemine başlamaya hazır olun.

4.Linki yapıştırıp aramayı başlatın

Linki boşluğa yapıştırın ve aramayı başlatın.

film izle ve indir

5.Formatınızı, çözünürlüğünüzü, kalitenizi seçerek indirin

Karşınıza çıkan ekranda videonuzu indirmek istediğiniz formatı ve kaliteyi seçerek indirme işlemini başlatın.

aksiyon filmi indir

6.Keyifli seyirler!

Videonuz kısa süre içerisinde cihazınıza inecektir. İster internete gerek duymadan izleyin, isterseniz de arkadaşlarınızla paylaşın. İyi eğlenceler.
Yukarıda bahsettiğimiz adımlar sayesinde altyazılı film indir (download film) işleminizi kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek gördüğünüz gibi basitti. Hint filmi indir ve animasyon filmleri indir işlemleriniz için kullanabileceğiniz Snappea, gördüğünüz gibi her platformda yardımınıza yetişiyor. Size de en iyi film indirme uygulamasını kullanmanın ardından filminizi izlemek kalıyor. İyi seyirler.

on Apr 22, 2022

Diğer Araçlar