Birçok kullanıcı interneti dizi ve filmleri izlemek için kullanıyor. Ancak dijital platform üyeliğinin ücretli ve zahmetli olması sebebiyle kullanıcılarının film indirme uygulaması arayışı hiçbir zaman son bulmuyor. İnternetten film indirme uygulaması bulmak sanıldığı kadar kolay olmadığından birçok kullanıcı kendisine uygun bir dizi film indirme uygulaması bulamıyor. Film indirme uygulamaları uygunsuz reklam, kalitesi düşük yayınlar, ses kayma problemleri ile kullanıcılarına kalitesiz içerik sunabiliyorlar. Ücretsiz film indirme uygulaması Snappea, kullanıcılarına en iyi film indirme uygulaması deneyimini yaşatıyor. Birçok farklı platformda kullanabileceğiniz Snappea, kullanıcılarına birçok imkanı aynı anda sunuyor. Böylece Snappea en başarılı film dizi indirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.
Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android için Snappea Kullanımı

Snappea’yi Android cihazlar üzerinden kullanmak oldukça basittir. Dilediğiniz müzik, video, film ve diziler 480p ila 4K arası çözünürlüklerde indirmeniz mümkün. Bu çeşitlilik sayesinde yüksek çözünürlükte video izleyebileceğiniz gibi veri tasarrufu da yapabiliyorsunuz. İnternetten film indirme uygulaması olan Snappea, indirme limiti olmadan kullanıcılarına dilediği filmi, diziyi ya da müziği istedikleri kalitede sunuyor. Snappea’nin oynatma listesi oluşturma imkânı kullanıcılarına sunduğu özelliklerden biridir. En iyi film indirme uygulaması Snappea’ye kaydolmadan basit bir şekilde bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Gelin en iyi film indirme uygulaması olan Snappea’nin Android cihazlarda nasıl kullanıldığını inceleyelim.

İndir

film indirme uygulamaları

1. Android için Snappea uygulamasını Android cihazınıza indirin

Snappea uygulaması Android cihazlara direkt olarak Google Play Store üzerinden indirilemez. Bu sebepten Android cihazınıza dizi film indirme uygulaması Snappea’yi indirmek için birkaç işlem yapmanız gerekmektedir. İlk olarak Android telefonunuzun ayarlar kısmından “Güvenlik” sekmesine girmelisiniz. Karşınıza çıkan ekrandan bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini bulmalısınız. Bu seçeneği bulup aktif hale getirmeniz halinde Snappea’yi indirmek için önünüzde bir engel kalmayacaktır.
Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneği aktif hale getirildikten sonra Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Film dizi indirme uygulaması Snappea’nin internet sitesinin üst kısmında “Snappea for Android” yazılı bir buton karşınıza çıkacak. Bu butona tıkladıktan sonra Snappea, telefonunuza APK olarak inmiş olacak. APK dosyasını kurduktan sonra Snappea uygulaması Android cihazınızda kullanılabilir hale gelmiş olacak.

film indirme uygulamaları

2. YouTube üzerinden Android cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu bulun.

Bunun için YouTube arama kısmından dilediğiniz videoyu aratıp ilgili videonun üzerine basarak videoya girmeniz yeterli olacaktır.

3. Videonun URL adresini kopyalayın.

Videoyu indirmek için indirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra öncelikle videonun alt kısmında bulunan “paylaş” butonuna, sonrasında ise “linki kopyala” butonuna basmanız gerekmektedir.

film indirme uygulamaları

4. Android için Snappea uygulamasına girin

İndirme işlemi için Android cihazınıza kurduğunuz Snappea uygulamasına girin.

5. Kopyaladığınız video linkini Snappea arama kutusuna yapıştırın

İndirmek istediğiniz videonun kopyaladığınız linkini Snappea uygulamasındaki arama kutusuna yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

en iyi film indirme uygulaması

6. İndirmek istediğiniz format ve çözünürlüğü seçtikten sonra videoyu indirin

Aramayı başlattıktan sonra çıkan seçeneklerden format ve çözünürlüğü dilediğiniz şekilde seçmelisiniz. Video dosyası indiriyorsanız mp4, müzik dosyası indiriyorsanız mp3 seçmelisiniz. Çözünürlük ve ses kalitesini de seçtikten sonra indirme butonuna basarak indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

en iyi film indirme uygulaması

7. Tadını çıkarın!

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Android için Snappea uygulaması aracılığıyla indirdiğiniz video, dizi, film ve müzikleri internet olmadan da izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz. İsterseniz indirdiğiniz içerikleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi Android’de Nasıl Kullanılır?

Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmek bazı kullanıcıların riskli olduğunu düşündüğü bir yöntem. Ayrıca APK kurulum süreci de kimi kullanıcılar tarafından zor bir süreç olarak görülebiliyor. Android cihaz sahibi olmasına rağmen APK kurulum süreciyle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için Snappea’yi çevrimiçi kullanmak da mümkün. Android cihaz kullanıcıları ücretsiz film indirme uygulaması Snappea’yi çevrimiçi olarak da kullanabilirler. Üstelik Snappea’yi çevrimiçi kullanarak video, dizi, film ya da müzik indirmek oldukça zahmetsiz ve hızlı bir işlemdir. Her kullanıcı bu işlemi kolaylıkla yerine getirebilir. Gelin Android kullanıcılarının Snappea’yi nasıl çevrimiçi kullanacağına göz atalım:

ücretsiz film indirme uygulaması

1. YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoya girin

İstediğiniz videoya YouTube’a girdikten sonra arama butonuna video ismini yazıp aratarak ulaşabilirsiniz.

2. Videonun URL adresini kopyalayın

Videoya girdikten sonra videonun alt kısmında bulunan paylaş butonuna tıklayın. Açılan seçeneklerden “linki kopyala” seçeneğine tıklarsanız videonun URL adresi kopyalanmış olacaktır.

ücretsiz film indirme uygulaması

3. “Snappea” sitesine girin

Arama motorunuza Snappea yazdığınızda en başta çıkan sonuca tıklayarak Snappea’nin internet sitesine girin.

4. Arama kutusuna linki yapıştırın ve arayın

İndirmek istediğiniz linki Snappea sitesinin açılış ekranında bulunan arama kutusuna yapıştırarak arama işlemini başlatın.

ücretsiz film indirme uygulaması

5. İndirmek istediğiniz videonun format ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme işlemine başlayın

Arama başladıktan sonra indirecek olduğunuz videonun format ve çözünürlüğünü seçin. Video formatında indirmek isterseniz mp4, ses formatında indirmek isterseniz mp3 seçmeniz gerekmektedir. Seçimleri yaptıktan sonra indirme işlemini başlatın.

dizi film indirme uygulaması

6. Keyfini çıkarın!

Bu işlemler tamamlandıktan sonra videonuz indirilmiş olacaktır. Şimdi videonuzun keyfini çevrimdışı olarak çıkarabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Bu adımları takip ederek internetten film indirme uygulaması Snappea’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bedava film indirme uygulaması Snappea’yi kullanmak işte bu kadar kolaydı.

on Dec 03, 2021

Diğer Araçlar