İnternet üzerinden film indirmek isteyen birçok kullanıcı, bunu yapabilmek için kendilerine uygun bir hizmet arıyor. Birçok platform ücretli ya da işlevsiz bir hizmet sunduğu için kullanıcılar kaliteli bir mp4 film indirme sitesi arayışında. İnternette bulunan en iyi film indirme siteleri, bu ihtiyacı karşılayabilecek durumda. Fakat bazı siteler, sunduğu hizmetle diğer sitelerin önüne geçebiliyor. Biz de bu yazımızda en iyi film indirme sitesi listesini toparladık ve bu sitelerin özelliklerinden bahsettik. En iyi site olarak listede yer alan hizmeti de nasıl kullanabileceğinizi kolay adımlarla anlattık. Gelin yabancı ve yerli film indirme siteleri mobil arasında en kaliteli olanlar neymiş bir göz atalım.
Birinci Bölüm: En Popüler 5 Site
İkinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici

Birinci Bölüm:En İyi Beş Film İndirme Sitesi

Aşağıdaki sitelere göz atarak internet üzerinden film indirmek için ihtiyaç duyacağınız en uygun hizmeti seçebilir, yazının sonunda ise bunların en iyisini nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

1 – Snappea.com

En iyi film indirme sitesi olan Snappea, listemizde tepeyi kapmayı başarıyor. Snappea sayesinde ücretsiz film, müzik ve video indirebiliyor, indirdiğiniz içeriklerin çözünürlüğünü, ses kalitesini, formatını seçebiliyorsunuz. Kaydolmanıza gerek olmadan hızlıca indirdiğiniz videoları, internete bağlı olmanıza gerek kalmadan izleyebiliyorsunuz. Programsız film indirme sitesi Snappea’yi nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki rehbere göz atabilirsiniz.

2 – 1conv.com

Listemizde ikinci sırayı kapan site ise altyazılı film indirme sitesi 1conv.com oluyor. Bu site sayesinde de YouTube üzerinden beğendiğiniz videoları, filmleri, müzikleri para ödemeden indirip kullanmanız mümkün.

film indirme siteleri

3 – Flvto.biz

En popüler mobil film indirme siteleri arasında bulunan Flvto’nun da kullananı çok. Bu site sayesinde para ödemenize veya kaydolmanıza gerek olmadan film, müzik veya video indirebiliyor, indirdiğiniz içerikleri de internete ihtiyaç duymadan tüketebiliyorsunuz.

film indirme siteleri

4 – Youtubemy.com

YouTubemy sitesi de aradığınız hizmetler arasında bulunuyor. Film indirmek için birçok kullanıcının tercih ettiği bu site, size ücretsiz bir şekilde film indirip seyretme olanağı sunuyor.

film indir sitesi

5 – Getfbstuff.com

İnternet üzerinden ücretsiz film indirmek için en kaliteli sitelerden olan Getbstuff, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunuyor. Facebook üzerinde bulunan filmlerin URL’sini Getbstuff’ta kullanarak videonuzu ücretsiz indirebiliyorsunuz.

film indir sitesi

İkinci Bölüm:Windows / Mac / Linux Kullanıcıları İçin Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Snappea Çevrimiçi sayesinde herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan YouTube üzerindeki videoları hızlı, ücretsiz ve başarılı bir şekilde indirebiliyorsunuz. Bu siteyi kullanarak aynı zamanda diğer sitelerde bulunmayan birçok çeşitli özellikten de faydalanabiliyorsunuz. 480p’den 4K’ya kadar olan çözünürlük seçeneği sayesinde isterseniz son derece kaliteli videolar indirebiliyor, isterseniz de veri tasarrufu sağlayabiliyorsunuz. Film indir sitesi listemizde en üst sırada yer alan başarılı hizmet Snappea ile yerli film indirme sitesi ihtiyacınızı gideriyor, YouTube’da bulunan filmleri bedavaya indirerek zahmetten de kurtulabiliyorsunuz. Filmlerinizi indirirken kaydolmanıza, para ödemenize, ekstra bir şey yapmanıza ihtiyaç yok. Aşağıdaki rehberimizde bulunan kolay adımları uygulayarak Snappea’yi kullanıp videonuzu cihazınıza indirebilirsiniz.

yerli film indirme sitesi mobil

Adım 1: YouTube’un sitesinden indireceğiniz videoyu keşfedin.

YouTube’a girerek cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonuzu ararken YouTube’da bulunan arama çubuğundan yardım alabilir, aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Adım 2: Videonun URL adresini kopyalayın

Şimdi ise bulduğunuz videoya girerek videonun URL adresini kopyalamak kalıyor. Bunu yapmak için videoya tıklayın, sonrasında ise yukarıdaki adres çubuğunda bulunan linki seçip kopyalayın.

Adım 3: Snappea Çevrimiçi sitesine girin

Snappea.com adresine girerek Snappea’ye ulaşın.

Adım 4: Filminizin linkini Snappea’deki boşluğa yapıştırın

Linkini kopyaladığınız videoyu Snappea’ye girerek onu indirme vakti geldi. Snappea’de karşınıza çıkan boşluğa, daha önce kopyaladığınız URL adresini yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

mobil film indirme siteleri

Adım 5: Seçeneklerde karar kılın ve videoyu indirmeye başlayın

Aramayı başlatmanızın ardından karşınıza birçok farklı seçenek çıkacak. İstediğiniz formatı, çözünürlüğü veya ses kalitesini seçerek indirme işlemini başlatmanız yeterli olacak.

mp4 film indirme siteleri

Adım 6: Keyfini çıkarın!

İndirme işlemini başlatmanızın ardından yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp beklemek. Sonrasında ise filminiz cihazınıza inecektir.
Yukarıda bahsettiğimiz sitelerden istediğinizi seçebilir ve gerek PC için, gerekse de mobil film indirme sitesi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Rehberimizde bahsettiğimiz basit adımları uygulayarak en iyi film indirme sitesi mobil Snappea ile kayıtsız ve ücretsiz film yükleyebilirsiniz. İster film indir sitesi listemizden herhangi bir siteyi kullanın, isterseniz de Snappea’yi. İyi seyirler diliyoruz.

on Jan 07, 2022

Diğer Araçlar