Hiçbir reklam barındırmayan bir MP3 dönüştürücü bulmak oldukça zor. Reklamın çoğu aracın ana gelir kaynağı olmasından dolayı neredeyse her dönüştürücüde reklam görebiliyoruz. Fakat bu reklamlar çok sinir bozucu olabiliyor ve bu nedenle reklamsız araçlara yönelmemiz gerekebiliyor. Bugün sizlere tanıtacağımız ve hiçbir reklam barındırmayan Snappea ile sizler de bir reklamsız YouTube MP3 dönüştürücü kullanabileceksiniz.
Piyasadaki en iyi YouTube MP3 dönüştürücü reklamsız olan Snappea’nin iki farklı versiyonunu öğrenmek için aşağıdaki kılavuzlara göz atabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Dönüştürme ve İndirme İşlemi Yapmak için En İyi Tercih: Android için Snappea

Sadece bir reklamsız YouTube MP3 dönüştürücü olmaktan çok daha fazlasını yapan Android için Snappea, rakiplerinden oldukça üstün bir YouTube MP3 dönüştürücü reklamsız olarak dikkat çekiyor. YouTube kaliteli MP3 dönüştürücü arayan milyonlarca Android kullanıcısının ilk tercihinin Android için Snappea olması kesinlikle bir şans eseri değil. Yüzlerce farklı platformdan video indirebilmek, 4K çözünürlükte ve çok yüksek bit hızında MP3-MP4 indirebilmek ve Resim İçinde Resim modu gibi birçok özellik, Android için Snappea’nin sahip olduğu geniş özellik havuzunun minik bir kısmını oluşturuyor.
Sizler de YouTube MP3 dönüştürücü en iyisi denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden birisi olan Android için Snappea’yi denemek isterseniz aşağıdaki 5 basit adımı uygulayabilirsiniz.

İndir

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

Adım 1: Uygulamayı indirmek ve kurmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin.

İlk olarak, Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve Android için Snappea’nin APK’sını cihazınıza indirin.
APK’yı kurmaya başlamadan önce cihazınızın Ayarlar ???? Güvenlik sekmesinde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun. Ayarı kontrol ettikten sonra, APK’yı çalıştırabilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü resimli

Adım 2: MP3’e dönüştürmek istediğiniz videoyu açın.

MP3’e dönüştüreceğiniz YouTube videosunu açın. Hangi videoyu dönüştüreceğinize henüz karar vermediyseniz YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Adım 3: MP3’e dönüştüreceğiniz videonun bağlantısını panoya kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanın.

Videoyu açtıktan sonra bağlantısını kopyalamalısınız. Bunu kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey videonun altında bulunan Paylaş ???? Bağlantıyı Kopyala adımlarını izlemek.

youtube mp3 dönüştürücü yüksek kalite

Adım 4: Android için Snappea’ye giriş yapın ve indireceğiniz videoyu uygulama üstünde açın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra arama bölümüne yönelin. Seçtiğiniz videoyu açmak için buradaki arama motorunu kullanmalısınız. Arama motoruna, isterseniz daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, isterseniz de video ile ilgili anahtar kelimeleri girebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü kaliteli

Adım 5: İndirme işlemini başlatmak için İndir tuşuna basın.

Videoyu uygulama üzerinde açtıktan sonra indirme işlemine geçebilirsiniz. MP3 olarak indireceğiniz videonun kalitesini seçin ve İndir tuşu aracılığıyla indirmeyi başlatın.

youtube mp3 dönüştürücü kolay

İkinci Bölüm:Reklam Barındırmayan Çevrimiçi Dönüştürücü: Snappea Çevrimiçi

Windows, Linux, Mac (iMac) ve iOS (iPhone) işletim sistemli cihazlarınızda herhangi bir kurulum ile uğraşmadan kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, Android bir cihaza sahip olmayan fakat Snappea’yi kullanmak isteyen kullanıcılar için adeta bir kurtarıcı oluyor. Tıpkı Android için Snappea gibi bir reklamsız YouTube MP3 dönüştürücü olan bu araç sayesinde hiçbir reklam ile uğraşmadan, istediğiniz YouTube videolarını MP3 veya MP4 olarak mümkün olan en yüksek kalitede cihazına indirebilirsiniz. Ayrıca, sitede bulunan arama motorunu kullanarak YouTube aramalarınızı da yapabilirsiniz.
Kurulum gerektirmeyen YouTube kaliteli MP3 dönüştürücü denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan Snappea Çevrimiçi YouTube MP3 Dönüştürücü Reklamsız aracını deneyimlemek ve kolayca MP3 dönüştürmenin keyfini çıkarmak isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.


youtube resimli mp3 dönüştürücü

Adım 1: YouTube’u açın ve videonuzu seçin.

İndireceğiniz videoyu açmak için YouTube’u çalıştırın.

Adım 2: Dönüştürmek istediğiniz videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun bağlantısını panoya kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanabilirsiniz. Paylaş tuşunu, videonun alt kısmında bulabilirsiniz.

youtube mp3 resimli dönüştürücü

Adım 3: Dönüştürmek istediğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açın.

2. Adım’da kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak veya arama motoruna videonuz ile ilgili anahtar kelimeleri yazarak bir arama gerçekleştirin. Böylece, videonuzu site üzerinde açmış olacaksınız.

youtube mp3 kaliteli dönüştürücü

Adım 4: İstediğiniz kaliteyi ve format olarak MP3’ü seçtikten sonra indirmeyi başlatın.

Seçimlerinizi yaptıktan sonra indir tuşuna basabilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli site

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi YouTube kaliteli MP3 dönüştürücü denildiğinde ilk akla gelen araçlardan birisi olan Snappea ile dönüştürme ve indirme işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. YouTube MP3 dönüştürücü en iyisi olan Snappea’yi kullanmaya başlamak için hemen Snappea’nin sitesini ziyaret edin ve Snappea ailesine katılın! İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar