YouTube mp3 dönüştürücü android için en iyi uygulama hangisi? YouTube’dan bazı MP3’ler indirmek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum! Aklınızda benzer bir şey varsa ve en iyi YouTube mp3 dönüştürücü Android versiyonu arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.Hepimizin YouTube’dan müzik indirmek isteyip de bunu doğru yapamadığımız zamanlar vardır.Artık bunu Android için güvenilir bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü uygulaması kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Bu yazıda, sizi 1 değil, 5 YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması çözümlerine aşina hale getireceğim.
Bölüm 1. YouTube MP3 Dönüştürücü Android Uygulamasına En İyi 5 Örnek
Bölüm 2. Android için YouTube Videoları MP3 Olarak Nasıl İndirilir

Bölüm 1. YouTube MP3 Dönüştürücü Android Uygulamasına En İyi 5 Örnek

YouTube’dan MP3’e dönüştürme uygulamasını Android için ücretsiz indirmek için aşağıdaki seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

1 Numara: Android için Snappea

Bu, ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Android için YouTube MP3 dönüştürücü uygulamasıdır. Uygulama, medya içeriğini 100’den fazla kaynaktan farklı formatlarda indirebilir.

  • Uygulamadan çıkmadan Snappea’nın yerel arayüzünde YouTube’a göz atabilirsiniz.
  • Bir videoyu YouTube linkini veya anahtar kelimelerini girerek arama seçenekleri vardır.
  • Video yüklendikten sonra, MP3 veya MP4 formatlarında (farklı bit hızlarında) indirme seçeneklerine sahip olacaksınız.
  • Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve diğer birçok kaynaktan da video indirebilirsiniz.
  • Bu, oturum açma izni veya kök erişimi gerektirmeyen ücretsiz bir YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulamasıdır.

youtube mp3 dönüştürücü android
İndir

2 Numara : Ücretsiz YTD Video İndiricisi

Bu, deneyebileceğiniz başka bir YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulamasıdır. Play Store’da listelenmediği için, üçüncü taraf kaynaklardan almanız gerekir. Videoları YouTube linklerine göre yükleyebilir ve bunları Android aygıtınıza MP3 veya MP4 olarak kaydedebilirsiniz.

3 Numara: TubeMate

TubeMate bir süredir ortalıkta ve popüler bir YouTube MP3 dönüştürme uygulamasıdır ve ücretsiz indirilebilir. Bazı kullanıcılar, bu uygulamayı YouTube Android için MP3 dönüştürme uygulamasını kullanırken cihazlarının güvenliği konusunda endişelerini dile getirmiş olsalar da.

4 Numara: DenTex YouTube İndiricisi

Yukarıda listelenen uygulamaların aksine bu uygulama, başka hiçbir platformla çalışmayan özel bir YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulamasıdır. Uygulamayı indirdikten sonra, YouTube’a kendi arayüzünden erişebilir ve videoları MP3 dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.

5 Numara: InsTube Free Downloader

Bu ücretsiz YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması 40’tan fazla farklı platformu destekler. Videoları YouTube, Instagram veya Facebook gibi diğer sosyal uygulamalardan MP3 veya MP4 olarak indirmek için kullanabilirsiniz.

Bölüm 2. Android için YouTube Videoları MP3 Olarak Nasıl İndirilir

Snappea, Android için en iyi YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması olduğundan, hızlı eğitimini burada ele alalım.

1. Adım: Android için Snappea’yı yükleyin

Başlangıç olarak, Snappea’nın resmi internet sitesine gidebilir ve YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulamasına indirebilirsiniz.
Uygulamayı yükleyemiyorsanız, telefonunuzun güvenlik ayarlarına gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulamaları yükleyebileceğinizden emin olun.
android youtube mp3 dönüştürücü

2. Adım: Seçtiğiniz bir YouTube Videosu Arayın

Daha sonra, Android için Snappea’yı başlatabilir ve kaydetmek istediğiniz herhangi bir videoyu arayabilirsiniz. Arama çubuğuna anahtar kelimeler veya bir YouTube linkini girebilirsiniz. Alternatif olarak, YouTube yerel arayüzüne de göz atabilirsiniz.
youtube mp3 dönüştürücü android için

3. Adım: YouTube Videosunu MP3 olarak indirin

Bu kadar! Video yüklendikten sonra, indirme simgesine dokunabilir ve hedef format olarak MP3’ü seçebilirsiniz. Video artık Android’in yerel depolama alanına kaydedilecek ve çevrimdışı olarak erişilebilir hale gelecektir.
Peki ne bekliyorsunuz? Devam edin ve Android için Snappea YouTube MP3 dönüştürücü uygulamasını deneyin ve en sevdiğiniz videoları tercih ettiğiniz bir formatta ücretsiz olarak kaydedin!
en iyi youtube mp3 dönüştürücü android

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Apr 07, 2021

Diğer Araçlar