Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Çoğu zaman ise dinlediğimiz bir müziği veya videoyu defalarca kez dinlemek veya izlemek istiyoruz ve bunu çevrimiçi olmasakta yapabilmek istiyoruz. Bunun için ise akıla ilk gelen seçenek YouTube mp3 indir dönüştür işlemi.

YouTube MP3 dönüştürücü kullanarak cihazımızda oldukça güvenli bir şekilde sevdiğimiz müzikleri ve videoları dinleyebilir veya izleyebiliriz. Fakat günümüzde MP3 dönüştürücü araçları kullanmak o kadar da güvenli olmuyor. Bazı araçlarda kötü amaçlı yazılımlara veya birçok reklama maruz kalabiliyoruz. Bu yüzden sizin için en iyi YouTube MP3 dönüştürücü uygulamalarını derledik.

Part 1. İşte en iyi YoTube MP3 dönüştürücü programları:
Part 2. En İyi YouTube MP3 Dönüştürücü Online Uygulama Hangisi?

Part 1. İşte en iyi YoTube MP3 dönüştürücü programları:

YouTube MP3 dönüştürücü uygulamaları Android veya iOS kullanıcıları ve bilgisayar kullanıcıları için ayrı çözümler sunmaktadır. Şimdi bu uygulamalardan en heyecan verici ve yenilikçi olduğuna inandığımız uygulamayı birlikte inceleyelim. Elbette akla gelen ilk soru şu:

1: Android için Snappea

Android için Snappea, listemizin başında çünkü şüphesiz piyasadaki en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biridir. Uygulamada herhangi bir güçlük çekmeden gezinmenize olanak tanıyan basit ama etkileşimli kullanıcı arayüzü ile en sevilen şarkıları hızlı bir şekilde indirmek isteyen kullanıcıların tercihi olmuştur.Size müzik indirmenin ve bunun yerine cihazınızda virüs beslemenin ücretsiz bir yolunu sağladığını iddia eden uygulamaların çoğunun aksine, Android için Snappea, her türlü zararlı virüs veya dosyadan tamamen bağımsız olarak gelir. Ayrıca, Tiktok, Like, Whatsapp, Instagram gibi diğer uygulamalardan şarkı veya video indirmek isterseniz, Android için Snappea da bu amaç için en iyi uygulamadır.
youtube mp3 converter indir
İndir

Android için Snappea’nın Özellikleri:

  • Video ve Müzik yayınlamanıza ve indirmenize olanak tanır.
  • Video ve Müzikleri her formatta her kalitede indirebilirsiniz.

youtube mp3 download dönüştürücü

  • YouTube, Instagram, Tiktok, Like vb. Gibi çeşitli uygulamalardan müzik ve video indirmenize izin verir.
  • Müzik ve Videoların İndirilmesi ve Yayınlanması tamamen ücretsizdir.

youtube mp3 downloader dönüştürücü

2: Videoder

Videoder, YouTube’dan müzik indirmek istediğinizde son derece kullanışlı bir uygulamadır.. Videorder ile ilgili en iyi şey, Android, Windows ve iOS için destekleniyor olmasıdır. Bu, YouTube’dan videoları herhangi bir cihazınıza indirebileceğiniz anlamına gelir. Videorder, çok sayıda uygulama ve web sitesinden video ve müzik indirmenize olanak tanır ve tamamen ücretsizdir. Üstelik tüm Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım tehditlerinden yoksun güvenli bir yoldur.Öyleyse, Android ve iOS için başka bir harika ücretsiz müzik indirme uygulamasına ihtiyacınız varsa, Videorder tam size göre.

3: Vidmate

Vidmate çok popüler bir ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır. Diğer uygulamalara benzer şekilde, size en yeni ve en güncel şarkı koleksiyonunu sağlamak için videoyu sese dönüştürme tekniğini de kullanır. Vidmate, cihazınıza ücretsiz olarak sınırsız şarkı ve video indirmenize izin verir. Vidmate aracılığıyla, YouTube’da bulunan tüm şarkıları ve videoları, aynı zamanda Instagram, Facebook, Daily Motion vb. gibi diğer çeşitli sitelerden indirebilirsiniz.. Vidmate, aynı anda birden fazla indirme yapmayı denemenize de izin verir. Bu eşzamanlı indirme yeteneği sizi birçok güçlükten ve zaman kaybından kurtarır.Ayrıca, bir indirme işlemini yanlışlıkla iptal etmeniz durumunda, Vidmate onu tekrar devam ettirebilmeniz için tutar.

4: Tubemate

Tubemate, iyi bilinen YouTube mp3 indir ücretsiz uygulamasıdır. İndirdiğiniz videoları uygulamanın kendisinde oynatmanıza izin veren dahili bir oynatıcıyla birlikte gelen bu uygulamayı birçok kişi tercih ediyor. Bununla birlikte, Tubemate uygulamasının bir dezavantajı, entegre bir dönüştürücünün olmamasıdır. Diğer birçok uygulamanın aksine, videodan sesi dönüştüremez ve size en yeni MP3 şarkılarını sağlayamaz.Tubemate uygulamasını kullanarak şarkıları ücretsiz olarak indirmek isterseniz Tubemate ile birlikte çalışabileceği ve videoları sizin için dönüştürebileceği uyumlu bir dönüştürücü indirmeniz gerekir.Bunun dışında Tubemate, böyle bir uygulamadan isteyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Ücretsiz olarak sınırsız video indirmenize izin verir ve hepsini birlikte indirebilirsiniz.

5: Videobuddy

Videobuddy, listelenenlerin tümü arasında en basit arayüzlerden biriyle birlikte gelir. Arayüzü kullanarak videoları arayabilir, yayınlayabilir ve indirebilirsiniz.Videobuddy, video akışı sırasında tüm reklamları engellemenizi sağlayan bir Adblock özelliği ile birlikte sunulur. Ve diğer tüm uygulamalar gibi, Videobuddy de YouTube’dan sınırsız ücretsiz müzik indirmenize izin verir. Müzik videosunu seçebilirsiniz ve Videobuddy onu sizin için sese dönüştürecektir. Ancak Videobuddy, şarkıların bit hızı kalitesine gelince seçim yapabileceğiniz çok az seçenek sunuyor. Mevcut seçenekler yalnızca 70kbps ve 128kbps’dir.

Part 2.En İyi YouTube MP3 Dönüştürücü Online Uygulama Hangisi?

Bu sorunun cevabı oldukça basit hemen anlatmaya başlayalım.
Beğendiğiniz videoları ve müzikleri cihazınıza kaydedip sınırsızca dinlemek mi istiyorsunuz? Bu yazıyı sizin için derledik ve en iyi YouTube MP3 müzik indirici programını bulduk. Tüm bu uygulamalar, bir YouTube müzik videosunu sese dönüştürmek için benzer bir teknoloji kullanır ancak Snappea gerek kullanıcı dostu arayüzü gerekse zararlı yazılım içermemesi sebebiyle listemizin başında yer alıyor. Gelin bir YouTube Mp3 indir dönüştürücü programı olan Snappea yı birlikte inceleyelim.


mp3 indir dönüştürücü youtube
Bu uygulama tüm platformlarda sorunsuz çalışan bilinen en iyi YouTube MP3 dönüştürücü uygulamasıdır. Oldukça basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uygulama ile YouTube videolarınızı kolaylıkla MP3 ses formatına dönüştürebilir ve dilediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Üstelik Tiktok, Like, Whatsapp, Instagram, vb. 100 den fazla platformdan sorunsuzca Mp3 dönüştürme ve indirme işlemi yapabilirsiniz.

YouTube Mp3 indirme dönüştürücü kategorisinde sayısız program bulabilirsiniz ve bu programların çoğu amacına hizmet etmektedir ancak sayısız reklam ya da cihazınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlar taşıma riski her zaman vardır. Dolayısıyla doğru programı ya da uygulamayı seçmek oldukça önemlidir.

Oldukça güvenilir, yenilikçi ve sorunsuz çalışan bir uygulama olmasının dışında Snappea ne gibi özellikler taşıyor? Gelin yakından inceleyelim.

Snappea tamamen ücretsizdir.

  • PC / Mac ve mobil uygulama versiyonlarıyla neredeyse bütün platformlarda sorunsuzca kullanılabilir.
  • Sürekli olarak geliştirilmekte yeni özellikler sunmaktadır.
  • Gizli reklam, virüs ya da herhangi bir kötü amaçlı yazılım taşımaz.
  • 100 den fazla popüler internet sitesinden indirme yapabilir.
  • Kullanımı kolay ve kullanıcıyı yormayan arayüzü aradığınız şeyleri kolayca bulmanıza ve indirmenize yardımcı olur.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Snappea oldukça pratik ve güvenli bir programdır. Bu sayede kullanıcı sayısı her gün daha da artmaktadır. Eğer sizde sevdiğiniz müzikleri online olmadan ve reklamsız bir şekilde dilediğiniz zaman ve yerde dinlemek istiyorsanız, hemen Snappea sitesini ziyaret edebilir ve devrimsel özellikler taşıyan programları inceleyebilirsiniz.

mp3 indir dönüştür youtube
Kullandığınız platforma uygun olan versiyonu kolayca indirebilir, sevdiğiniz şarkıları bularak YouTube mp3 indir dönüştürücü kullanrak telefonunuza ya da bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Evet Snappea ile bu işlemler oldukça kolaydır.

mp3 youtube dönüştürücü indir

mp3 youtube dönüştürücü indir

updated by blink on May 30, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app