Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Android cihazların en güzel yanlarından birisinin rahat bir biçimde MP3 indirmek olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Hâl böyle olunca piyasada çok fazla YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması dolaşmaya başladı. Çok kolay bir şekilde kullanıma sunulabilen bu programlar nedeniyle virüslü ve bolca reklam içeren programlar sayısında da gözle gerilir bir artış gözlemlenmeye başladı. Peki bu kadar Android YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması arasından en iyilerinin hangisi olduğunu nasıl bulacaksınız? İşte, burada biz sizlere yardımcı olacağız. Bugünkü yazımızda en iyi ve en çok tercih edilen 5 Android YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması ve bu uygulamalar arasında bir numarada bulunan Android için Snappea’nin nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz. Şimdi, hazırladığımız listeye geçelim.

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Uygulama

İkinci Bölüm: Snappea Android için Öğretici

Birinci Bölüm:Android Cihazlara MP3 İndirmenin En İyi 5 Yolu

Android için Snappea

Son zamanlarda oluşturulmuş çoğu YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması listesinin ilk numarasında görebileceğiniz Android için Snappea, eşsiz bir video indirme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Facebook, Instagram, YouTube ve Twitter gibi en popüler platformlar da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan en yüksek kalitelerde dahi MP3-MP4 indirmenize olanak sağlayan bu eşsiz Android YouTube MP3 dönüştürücü, listenin ilk numarasında olmasının bir tesadüf olmadığını rahatlıkla kanıtlıyor. Ayrıca, en iyi YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması olan Android için Snappea’yi kullanmak tamamen ücretsiz! Ücretsiz bir MP3 YouTube dönüştürücü Android uygulamasında görmeye alışık olmadığımız sayıda özellik barındıran Android için Snappea’nin kullanım kılavuzunu yazımızın ikinci bölümünde bulabilirsiniz.

mp3 youtube converter android

İndir

Vidmate

Belki de Android için Snappea’nin en güçlü rakiplerinden birisi olan Vidmate, listemize ikinci sıradan giriş yapıyor. Yüzlerce platformdan kolay, güvenli bir şekilde MP3-MP4 gibi birçok formatta ve yüksek kalitede dosya indirmeye olanak sağlayan Vidmate, kendine has özellikleri bulunan Android uygulaması sayesinde çoğu rakibini geride bırakmayı başarıyor.

mp3 youtube converter android

Freemake

YouTube gibi birçok popüler platformdan video indirmek için bir Android YouTube MP3 dönüştürücü arıyorsanız Freemake’i deneyebilirsiniz. Ücretsiz ve kolay bir kullanıma sahip olan Freemake, dakikalar içinde MP3 indirmek isteyen çoğu kullanıcının ilk tercihlerinden birisi oluyor.

mp3 youtube converter android

Flvto

Flvto’nun internet sitesinde bulabileceğiniz MP3Studio uygulaması ile YouTube’dan ücretsiz bir şekilde MP3 indirebilirsiniz. Listemizin ilk 3 uygulamasında bulunan yüksek kalite desteği Flvto’da da bulunuyor. Kullanmaya başlamak için uygulamanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

mp3 youtube converter android

VideoSolo

Listemizdeki tek ücretli uygulama olan Videsolo, sunduğu bütün pozitif özelliklere rağmen ücretli olması nedeniyle listemizin son sırasında bulunuyor. Genelde MP3-MP4 indirmek için ücretli bir tercih arayan kullanıcıların tercih ettiği VideoSolo’yu denemek isterseniz uygulamanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

mp3 youtube converter android

İkinci Bölüm:MP3 İndirme Konusunda Bir Devrim: Android için Snappea

Listemizin bir numarasında kendine yer bulan ve çoğu kesim tarafından en iyi YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması olarak kabul edilen Android için Snappea’nin kullanım kılavuzuna hoş geldiniz. Adımlara geçmeden önce sizlere Snappea’nin en iyi özelliklerinden birkaçından bahsetmek istiyoruz. İşte bu özelliklerden bazıları:

  • Facebook, Instagram, YouTube vb. en popüler platformlar da dahil olmak üzere 100’den fazla platformdan yüksek kalitede MP3 ve MP4 indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi modlar ile Snappea deneyiminizi iyileştirebilir ve Snappea’yi kullanırken başka işlemler yapmaya devam edebilirsiniz.
  • Bir YouTube kanalının bütün videolarını veya bir YouTube çalma listesini sadece birkaç basit adımı uygulayarak cihazınıza indirebilir ve indirdiğiniz dosyayı çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Snappea sizlere eşsiz bir video indirme deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Snappea’yi kullanmak ve bu özellikleri ve daha fazlasını kendiniz deneyimlemek isterseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Adım 1: Android için Snappea’yi cihazınıza kurmadan önce gerekli olan ayarları uygulayın.

Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve APK dosyasını indirin.

Cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olduktan sonra (Ayarlar 🡪 Güvenlik adımlarını izleyerek kontrol edebilirsiniz.) APK dosyasını çalıştırabilir ve Snappea’nin kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

mp3 youtube converter android

Adım 2: YouTube platformunda gezinin ve bir video bulun.

Snappea Android YouTube MP3 Dönüştürücü ile indirmek istediğiniz videoyu açın ve bir sonraki adıma geçin.

Adım 3: Paylaş🡪 Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek videonun bağlantısını kopyalayın.

Videonun sağ alt kısmında bulunan Paylaş butonu sayesinde kolay bir şekilde bağlantı kopyalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi tamamlamak için butona bastıktan sonra karşınıza çıkan Bağlantıyı Kopyala butonuna basmanız yeterli olacaktır.

mp3 youtube converter android

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve bağlantıyı uygulama üstünde aratın.

En iyi MP3 YouTube Dönüştürücü Android uygulaması olan Snappea’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce kopyaladığınız bağlantıyı uygulamadaki arama motoru aracılığıyla aratın ve son adıma geçin. Bu arama motorunu video bağlantısı olmadan yapacağınız video aramalarınız için de kullanabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü android için

Adım 5: İndir butonuna basın ve indirmeyi başlatın.

İndireceğiniz MP3’ün hangi kalitede olmasını istediğinize karar verdikten sonra indir butonu aracılığıyla indirme işlemini başlatın.

youtube mp3 dönüştürücü android için

MP3 YouTube Dönüştürücü Android uygulamaları hakkında hazırladığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bahsettiğimiz bütün uygulamalar arasında bizce en iyi YouTube MP3 dönüştürücü Android uygulaması olan Snappea ile yüksek kalitede MP3 indirmek için Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İyi eğlenceler!

updated by jasonzx0910 on Haz 10, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app