Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

iOS işletim sistemine sahip herhangi bir cihaza YouTube’dan video indirmenin ne kadar zor ve uğraştırıcı bir işlem olduğu konusunda herkesin hem fikir olduğunu düşünüyoruz. Bu zorluğun temel sebebi ise Android cihazların en güçlü yanlarından birisi olan cihaza APK kurarak Play Store dışındaki uygulamaları rahatça yüklemenin iOS cihazlarda bulunmaması. Bu nedenden dolayı iOS cihazına YouTube’dan MP3 indirmek isteyen bir kişinin izleyebileceği tek yol bir iPhone YouTube MP3 dönüştürücü sitesi veya iPhone YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması kullanmak. Bu nedenden dolayı bugün sizlere yardımcı olmak adına tam 5 farklı YouTube MP3 dönüştürücü iOS uygulaması ve sitesi tanıtacağız. Ayrıca, bu listenin bir numarasında bulunan Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizden de bahsedeceğiz. Son olarak ise listedeki her YouTube MP3 dönüştürücü iPhone uygulaması ve sitesinin uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda listeye eklendiğini belirtmek istiyoruz ve sizi listemiz ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: En İyi 5 Uygulaması ve Sitesi

İkinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici

Birinci Bölüm: En İyi 5 iPhone Video Dönüştürme Uygulaması ve Sitesi

Snappea Çevrimiçi

Listemizin ilk numarasında bir iPhone YouTube MP3 dönüştürücü sitesi bulunuyor. Snappea Çevrimiçi, listemizin bir numarasında görmekten şaşırmayacağınız bir site olabilir çünkü Snappea, son zamanlardaki en popüler ve iyi YouTube MP3 dönüştürücü iOS sitelerinden birisi olarak biliniyor. Sizlere YouTube’dan saniyeler içinde yüksek kalitede MP3 ve MP4 indirme imkânı sunan Snappea Çevrimiçi, basit ve mobil uyumlu arayüzü sayesinde iOS cihazınızda dahi hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bir internet sitesi. Tamamen ücretsiz olan Snappea Çevrimiçi’yi ve burada belirtmeye fırsat bulamadığımız diğer özelliklerini kendiniz deneyimlemek isterseniz Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DlNow

Listemizdeki 3 uygulamadan ilki olan Dlnow, direkt olarak iOS işletim sistemli cihazınızdan değil de bilgisayarınız üzerinden kullanabileceğiniz bir iOS YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması. Uygulamayı kullanarak indirdiğiniz MP3’ü telefonunuza göndermek için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve dosyayı telefonunuza aktarmanız gerekiyor.

youtube mp3 dönüştürücü ios

MediaHuman

Tamamen ücretsiz olan MediaHuman, bu tarz listelere son zamanlarda giriş yapmış bir iOS YouTube MP3 dönüştürücü uygulaması olarak dikkat çekiyor. Dlnow’un aksine MediaHuman’ı Mac cihazınızda kullanabilir ve indirdiğiniz MP3’leri çok daha kolay bir şekilde iOS işletim sistemli cihazınıza aktarabilirsiniz.

iphone youtube mp3 dönüştürücü uygulama

SavetoMP3

Listemizdeki bir diğer iOS YouTube MP3 dönüştürücü sitesi olan SavetoMP3’ü kullanarak MP3 ve MP4 olarak YouTube’dan dosya indirebilirsiniz. Kullanımı kolay olan SavetoMP3’ün en büyük iki eksisinin oldukça fazla reklam barındırması ve MP3 indirirken kalite seçimi olmaması olduğunu söyleyebiliriz.

iphone youtube mp3 dönüştürücü uygulama

Dvdfab

Listemizin son sırasına gelmiş bulunuyoruz. Son sırada bulunan Dvdfab aslında gayet güzel bir YouTube MP3 dönüştürücü iPhone uygulaması fakat ücretli bir uygulama olduğu için diğer uygulamalara göre çok daha az tercih ediliyor. İstediğiniz herhangi bir videoyu rahatlıkla cihazınıza indirmenize olanak sağlayan Dvdfab’ın deneme sürümünü deneyebilir ve uygulamayı satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

iphone youtube mp3 dönüştürücü uygulama

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi Video Dönüştürme Sitesi Nasıl Kullanılır?

En iyi MP3 indirme sitelerinden birisi olma başarısını şans eseri elde etmeyen Snappea Çevrimiçi, sahip olduğu özellikler, kullanım kolaylığı ve tamamen ücretsiz olması gibi birçok özelliği sayesinde bunu başardı. İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu MP3 veya MP4 olarak saniyeler içinde, reklamlarla uğraşmadan indirmenize olanak sağlayan bu internet sitesi, müthiş tasarlanmış arayüzü sayesinde sunduğu kolay kullanım ile sizlere müthiş bir MP3-MP4 deneyimi sunuyor. Ayrıca, YouTube MP3 dönüştürücü iOS sitesi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak da oldukça kolay. Aşağıdaki 4 basit adımı uygulayarak MP3-MP4 indirmeye hemen başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’nin, en seveceğiniz MP3-MP4 indirme sitelerinden birisi olacağına eminiz!

youtube mp3 dönüştürücü ios apk indir

Adım 1: İndirmek istediğiniz YouTube videosuna karar vermek için YouTube’u açın.

İlk olarak, indirmek için bir video seçmelisiniz. iOS cihazınıza indireceğiniz YouTube videosuna karar verdikten ve videoyu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 2: Videonun sağ alt kısmında bulunan Paylaş tuşunu kullanarak videonun URL’sini panoya kopyalayın.

Videonun URL’sini panoya kopyalamak için videonun sağ alt bölümünde bulunan Paylaş tuşuna basabilirsiniz. Tuşa bastıktan sonra beliren Bağlantıyı Kopyala tuşuna da bastıktan sonra URL kopyalama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

youtube mp3 dönüştürücü ios apk indir

Adım 3: İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üstünde açmak için URL’yi kullanın.

İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak açmanız gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için ise kopyalamış olduğunuz URL’yi Snappea’nin arama motoruna yapıştırmalısınız.

 youtube mp3 dönüştürücü ios apk indir

Ek olarak, URL işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız arama motorunu direkt olarak YouTube videolarını aramak için kullanabilirsiniz.

Adım 4: İndirmeyi, İndir butonunu kullanarak başlatın.

Format ve kalite seçiminizi gerçekleştirdikten sonra indirmeyi başlatabilirsiniz. İstediğiniz formatın ve kalitenin yanında bulunan İndir tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İndirme işleminiz çok kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

youtube mp3 dönüştürücü indir ios

Herhangi bir YouTube MP3 dönüştürücü iPhone uygulamasının yapabildiği her şeyi ve hatta daha fazlasını yapabilen Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak işte bu kadar kolay. Listemizdeki diğer uygulamalar ve siteler arasından sıyrılıp bir numaraya yerleşen Snappea Çevrimiçi’yi hemen, şimdi deneyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

updated by jasonzx0910 on Haz 10, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app