Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

MP3 indirmenin zor bir uğraş olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, okuyucularımıza sürekli bir sürü YouTube MP3 dönüştürücü basit tanıtmaya çalışıyoruz. Bu kadar MP3 dönüştürücü arasında hem basit hem de güvenli YouTube MP3 dönüştürücü bulmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız ve bu yüzden bugün sizlere Snappea’yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Snappea, son zamanlarda “güvenli YouTube MP3 dönüştürücü” denildiğinde ilk akla gelen araçlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Güvenli bir araç olmasını, sahip olduğu eşsiz özellikler ile birleştirince ortaya en çok tercih edilen güvenilir YouTube dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü resimli araçlarından birisi çıkıyor.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android’de Güvenli MP3 İndirmenin En İyi Yolu: Android için Snappea Kullanım Kılavuzu

Android için Snappea’nin sahip olduğu özellikler ile dikkat çektiğinden bahsetmiştik. Kılavuza geçmeden önce sizlere bu özelliklerden bazılarını tanıtmak istiyoruz:

  • Resim İçinde Resim Modu ile Android için Snappea’yi kullanırken başka işlerle de ilgilenebilirsiniz.
  • Çok yüksek kalitede MP3 ve 4K çözünürlükte MP4 indirebilirsiniz.
  • Yüzlerce farklı platformdan dakikalar içinde dosya indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde Snappea’den çıkmadan dahi istediğiniz herhangi bir videoyu bulabilir ve indirebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

İndir

Bütün bu özelliklere ek olarak Tamamen ücretsiz ve güvenilir YouTube MP3 dönüştürücü olan Android için Snappea, son zamanlardaki çoğu YouTube MP3 dönüştürücü resimli listesini adeta yok etti ve ilk sıraya yerleşti. En güvenli YouTube MP3 dönüştürücü olan Android için Snappea’yi denemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Adım 1: Kurulum öncesi yapılması gereken ayarların yapıldığından emin olun.

Cihazınızın ilk olarak Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına gidin. Burada gördüğünüz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun.

Ayarın aktif olduğundan emin olduktan sonra Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirebilir ve uygulamanın kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu YouTube’da bulun.

YouTube’u çalıştırın ve Snappea YouTube MP3 dönüştürücü Basit ile cihazınıza indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

Adım 3: Videonun bağlantısını panoya kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanın.

Videoyu açtıktan sonra videonun alt kısmında görebileceğiniz Paylaş tuşunu kullanarak videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve panoya kopyaladığınız bağlantıyı uygulama ile aratın.

Android için Snappea’yi çalıştırdıktan sonra görebileceğiniz arama motoruna, panoya kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırın ve bir arama gerçekleştirin. Aramanızın sonucunda, indirmek istediğiniz videoyu uygulama içinde bulmuş olacaksınız.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, videoyu bulmak için bağlantı adresine sahip olmanız şart değil. Bahsettiğimiz arama motoru aracılığıyla bağlantı adresine sahip olmasanız dahi uygulamayı kullanarak videolar arayabilir ve indirebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

Adım 5: MP3’ü indirmek için İndir tuşuna basın.

İstediğiniz kaliteyi seçtikten sonra İndir tuşuna basın. MP3, kısa bir süre içinde cihazınıza inmiş olacaktır.

youtube mp3 dönüştürücü güvenli

En Güvenilir MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır: Snappea Çevrimiçi Kullanım Kılavuzu

Snappea’nin özellikle Android cihaza sahip olmayan kullanıcıları için hazırlamış olduğu Snappea Çevrimiçi YouTube MP3 Dönüştürücü Resimli ile bir Android cihaza sahip olmasanız bile Snappea ile MP3 indirme deneyimini yaşayabilirsiniz. Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) cihazlarınız ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, çevrimiçi ve güvenilir YouTube MP3 dönüştürücü arayan kullanıcıların ilk tercihi oluyor.

Kullanımı aşırı basit olan Snappea’yi kullanmak ve kolayca MP3 indirmek isterseniz aşağıda bulunan adımları uygulayabilirsiniz.

youtube orjinal mp3 dönüştürücü

Adım 1: YouTube’u açın ve hangi videoyu indireceğinizi seçin.

YouTube’u açtıktan sonra indirmek için bir video seçin. İndireceğiniz videoyu bulduktan sonra, sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube orjinal mp3 dönüştürücü

Adım 2: İndireceğiniz videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun alt bölümünde bulunan Paylaş tuşuna tıklayın ve bağlantıyı kopyalayın.

youtube orjinal mp3 dönüştürücü

Adım 3: Videoyu Snappea Çevrimiçi ile açmak için bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoru aracılığıyla aratın.

Videoyu indirmek için videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için ise kopyalamış olduğunuz bağlantıyı sitenin arama motoruna yapıştırmak ve aratmak yeterli olacaktır.

youtube mp3 dönüştürücü yüksek kalite

Adım 4: MP3’ü indirin.

MP3’ün kalitesine karar verdikten sonra İndir tuşuna basın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. İşte bu kadar!

youtube mp3 dönüştürücü yüksek kalite

Snappea ile MP3-MP4 indirmenin en kolay ve efektif şekilde MP3-MP4 indirme deneyimini yaşayabilirsiniz. Size uygun olan Snappea ürününü seçin ve gerisini Snappea’ye bırakın! İyi eğlenceler!

updated by ceyda on Haz 24, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app