Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

YouTube mp3 org dönüştürücü aracı bulmak çok kolay bir süreç, fakat iyi bir YouTube mp3 dönüştürücüsü org bulmak çok zor bir süreç. Bunun başlıca birkaç sebebi bulunuyor. En büyük sebep olarak ise artık neredeyse herkesin birkaç basit adım ve biraz para sayesinde MP3 dönüştürücü YouTube org sitesi veya uygulaması oluşturabilmesini gösterebiliriz. Çünkü bir iş ne kadar kolay yapılabilirse o işin kalitesiz versiyonlarının ortaya çıkması kaçınılmazdır. Fakat bugün tanıtacağımız Snappea uygulaması o kadar kaliteli bir uygulama ki uygulamanın tamamen ücretsiz olduğuna inanamayacaksınız. Uygulamayı hemen denemek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizler için hazırladığımız aşağıdaki kılavuzlara göz atabilir ve Snappea’yi dakikalar içinde denemeye başlayabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea Dönüştürücü ile MP3 İndirme

Tamamen ücretsiz ve en güvenli YouTube MP3 dönüştürücüsü org uygulaması olan Android için Sanppea, çoğu rakibini geride bırakarak son zamanlarda en çok tercih edilen YouTube MP3 dönüştürücü org tr olmayı başardı. Snappea, bu başarısını genel olarak sahip olduğu yüksek kalitede ve çözünürlükte yüzlerce farklı platformdan video indirme, YouTube çalma listelerini ve kanallarını indirebilmek ve Akıllı Gece Modu ile Resim İçinde Resim Modu vb. özelliklerine borçlu. Gün geçtikçe güncellenmeye ve gelişmeye devam eden Snappea, uzun bir süre daha çoğu listenin ilk sırasını süsleyecek gibi duruyor. Eğer sizler de piyasadaki en iyi MP3 dönüştürücü YouTube org uygulaması olan Snappea’yi denemek ve Snappea’nin eşsiz özelliklerini kendiniz deneyimlemek isterseniz sizlere hazırladığımız aşağıda bulunan kılavuzu takip edebilirsiniz.

converter mp3 youtube org

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi kurmadan önce gerekli ayarları yapın.

Cihazınızın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme ayarının açık olduğundan emin olduktan sonra (Ayarlar <<< Güvenlik dizinine giderek kontrol edebilirsiniz.) Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve sitede bulunan APK dosyasını Android cihazınıza kurun.

Adım 2: İndirmek üzere bir YouTube videosu seçin.

Kurulum tamamlandığına göre artık Snappea YouTube dönüştürücü mp3 org uygulamasını kullanmaya hazırsınız. Uygulama aracılığıyla indirmek üzere bir YouTube videosu açın.

converter mp3 youtube org

Adım 3: Paylaş butonuna basın ve videonun URL’sini panoya kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş butonu ile (Paylaş Bağlantıyı Kopyala) videonun URL’sini panoya kopyalayın.

converter mp3 youtube org

Adım 4: Daha önce kopyalamış olduğunuz URL’yi Android için Snappea’nin arama bölümüne yapıştırarak aratın.

Android için Snappea’ye giriş yapın ve daha önce kopyaladığınız URL’yi uygulama ile aratın. URL’yi, uygulamadaki arama bölümüne yapıştırabilir ve aratabilirsiniz.

converter mp3 youtube org

Adım 5: MP3 dosyasını indirmeye başlamak için İndir tuşuna basın.

Videonuzu MP3 olarak indirmeye son bir adım kaldı! MP3 dosyasının kalitesine karar verdikten sonra İndir’e basın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

converter mp3 youtube org

Kurulum Gerektirmeyen Snappea Çevrimiçi ile MP3 İndirme

Öncelikli olarak Windows, Linux, Mac (iMac) ve iOS (iPhone) işletim sistemlerine sahip cihazları kullanan kullanıcılar için tasarlanmış olan Snappea Çevrimiçi, Android için Snappea’yi deneyimlemek isteyen fakat Android cihaza sahip olmayan kullanıcılar için bir kurtarıcı oluyor. En iyi YouTube MP3 dönüştürücüsü org uygulaması olan Android için Snappea’nin yaptığı temel işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz bu araç sayesinde istediğiniz YouTube videosunu kolay ve hızlı bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Son olarak, Snappea Çevrimiçi hakkında hazırladığımız kılavuzu aşağıda bulabilirsiniz.

converter mp3 youtube org

Adım 1: İndireceğiniz YouTube videosunu bulmak için YouTube’u çalıştırın.

Videoyu bulmak için YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

converter mp3 youtube org

Adım 2: Paylaş tuşunu kullanarak YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Açtığınız YouTube videosunun sağ altında görebileceğiniz sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala tuşlarına basın ve bağlantıyı kopyalayın.

converter mp3 youtube org

Adım 3: Açtığınız YouTube videosunun bağlantısını Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın ve aratın.

Paylaş tuşu ile kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’de bulunan arama çubuğuna yapıştırın ve aratın.

converter mp3 youtube org

Adım 4: MP3’ü indirmeye hazırsınız!

MP3’ün hangi kalitede olacağını seçtikten sonra indirmeye başlamak için tek yapmanız gereken İndir tuşuna basmak!

converter mp3 youtube org

Gördüğünüz gibi YouTube MP3 org dönüştürücü uygulaması olan Snappea’yi sadece basit birkaç adımı izleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Snappea ailesine katılmak ve Snappea’yi deneyimlemek için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

updated by ceyda on Haz 24, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app