Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Çoğu YouTube MP3 dönüştürme programı ortak bir eksiye sahip. Bu programların %90’ından fazlası ya çok fazla reklam içeriyor ya da virüslü dosyalar barındırıyor. Piyasadaki en popüler YouTube MP3 dönüştürücü program olarak kabul edilen birçok program dahi bu programlar arasında bulunuyor. Fakat popülerlikleri bu tarz eksileri bastırdığından dolayı insanlar pek önemsemiyor. Fakat siz bunu önemseyen ve yeni bir YouTube MP3 dönüştürücü programı arayışındaysanız en doğru adrestesiniz. Snappea YouTube MP3 Dönüştürücü Programı ile artık YouTube MP3 dönüştürme programı arayışınıza bir son vereceğiz! Android için bir programı ve diğer işletim sistemleri için bir çevrimiçi hizmeti bulunan Snappea, piyasadaki en popüler YouTube MP3 çevirme programı kabul edilen birçok programdan çok daha iyi ve güvenli bir şekilde kullanıcılarına hizmet veriyor. Snappea ailesinin bu iki ürününü yakından tanıtmak için hazırladığımız kılavuzları aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android için Snappea MP3 Dönüştürme Programı Kullanım Kılavuzu

Android cihazınız için bir YouTube MP3 Dönüştürücü Programı arıyorsanız Android için Snappea’yi kesinlikle denemelisiniz. Çok yönlü bir YouTube MP3 dönüştürücü programı olan Android için Snappea, yüksek kalitede MP3 indirmek isteyen çoğu kullanıcın ilk tercihlerinden birisi oluyor. Yüksek kalitede MP3’e ek olarak 4K çözünürlükte dahi video indirme imkânı sunan bu müthiş program, program içinde bulunan arama motoru ve resim içinde resim modu gibi birçok farklı özelliğiyle de dikkat çekiyor. YouTube’da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan MP3 indirmenin keyfini piyasada bulunan en iyi YouTube MP3 dönüştürücü program olan Android için Snappea ile çıkartmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey aşağıdaki adımları uygulamak!

youtube mp3 dönüştürücü program

İndir

Adım 1: Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin ve cihazınıza kurun.

Kurulumu gerçekleştirmeden önce lütfen cihazınızın Ayarlar 🡪 Güvenlik sekmesine gidin ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olun. Bu ayarı kontrol ettikten sonra kuruluma geçebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürme programı

Adım 2: Dönüştüreceğiniz YouTube videosunu açın.

Android için Snappea YouTube MP3 Çeviri Programı aracılığıyla dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

Adım 3: Videonun bağlantısını panoya kopyalamak için Paylaş butonunu kullanın.

İlk olarak, videonun sağ alt bölümünde bulunan Paylaş butonuna tıklayın. Daha sonra, Paylaş butonuna tıkladıktan sonra görebileceğiniz Bağlantıyı Kopyala butonuna tıklayın. Böylece kopyalama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

youtube mp3 dönüştürücü program indir

Adım 4: Panoya kopyalanmış olan bağlantıyı Android için Snappea üstünde kullanarak bir arama gerçekleştirin.

Artık programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Android için Snappea’yi çalıştırın ve daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı uygulamanın arama motoruna yapıştırın ve aratın. Arama tamamlandıktan sonra indirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.

youtube mp3 dönüştürücü program indir

Ayrıca, Snappea’nin program içinde bulunan arama motorunu kullanarak video bağlantısı ile uğraşmadan arama yapmanız ve dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 5: İndirmeyi başlatmadan önce istediğiniz indireceğiniz dosyanın formatına ve kalitesine karar verin.

Videoyu MP3 formatında indirmek için format olarak MP3’ü seçmeniz yeterli olacaktır. İndireceğiniz MP3’ün kalitesine de karar verdikten sonra İndir butonu aracılığıyla indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü program indir

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi MP3 Dönüştürme Sitesi Kullanım Kılavuzu

Eğer MP3 indirme işlemlerinizi bir YouTube MP3 dönüştürme programı kullanmadan gerçekleştirmek istiyorsanız Snappea tam da aradığınız araca sahip! Android için Snappea’nin ne kadar müthiş bir program olduğundan biraz önce bahsetmiştik. Her ne kadar Android için Snappea kadar kapsamlı olmasa da Snappea’nin Android harici kullanıcılar (Windows, Mac (iMac), iOS(iPhone), Linux) için piyasaya sürmüş olduğu bir video dönüştürme/indirme aracı olan Snappea Çevrimiçi, bir YouTube MP3 çevirme programı kullanarak yapabileceğiniz bütün işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Yüksek kalitede MP3 ve MP4 olarak YouTube videoları indirebilen bu internet hizmeti sayesinde cihazınıza bir YouTube MP3 çevirme programı kurmadan video dönüştürme ve indirme keyfini çıkartabileceksiniz. Basit ve mobil uyumlu arayüzü sayesinde severek kullanacağınız Snappea Çevrimiçi, YouTube MP3 dönüştürücü program arayışınızı sonlandıracak en iyi seçeneklerden birisi olacak! Bu eşsiz aracı kullanmak için aşağıdaki 4 basit adımı uygulayabilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde MP3 dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

youtube mp3 çevirici program

Adım 1: YouTube’da gezinin ve dönüştürmek için bir video seçin.

Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 2: Dönüştüreceğiniz YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş butonuna bastıktan sonra karşınızda belirecek Bağlantıyı Kopyala butonuna basarak bağlantıyı panoya kopyalayabilirsiniz.

youtube mp3 çevirici program

Adım 3: Panoya kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak aratın.

Kopyaladığınız bağlantıyı aratmak için Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanın.

 youtube mp3 dönüştürücü indirme programı

Ayrıca, bu arama motoru ile YouTube aramaları gerçekleştirebilir ve video bağlantısı olmadan YouTube videolarını dönüştürebilirsiniz.

Adım 4: Videoyu hangi formatta ve kalitede indirmek istediğinize karar verdikten sonra İndir tuşuna basın ve indirme işlemini başlatın.

MP3-MP4 formatlarından birisini ve Snappea’nin sizlere sunduğu kalite seçeneklerinden birisini seçtikten sonra İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü program indir

Snappea’yi kullanarak neredeyse hiçbir YouTube çeviri programı ile elde edemeyeceğiniz rahatlıkta ve güvende MP3-MP4 indirmek için tek yapmanız gereken Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek ve cihazınızın için uygun olan Snappea hizmetini kullanmak! İyi eğlenceler!

updated by jasonzx0910 on Haz 10, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app